106195
1578692191.jpg
[SPOILER használata kötelező]!
CAM verziós filmrol ne irj. Ne pontozz. Ne véleményezz!


Posztereket ne linkelj olyan filmről amit megnéztél. Új film, bemutató/poszter az rendben van.
Film címeket erdeti nyelven is / vagy angolul írjátok ki (zárójelben magyarul is akár)
IMDB linkért extra piros pont jár.
  • Laalee
    #4443
    pedig szenzacios :D a jnb visszavag kivetelevel az osszes
  • Ramza
    #4442
    Nekem a "sorozat" többi darabjához képest nem tetszett, amúgy nézhető volt.
  • Ramza
    #4441
    Talán vissza kellene olvasni 10 üzenetet...
  • PetruZ
    #4440
    Dogma
    Még csak most láttam, szinkronosan, de nagyon jó volt, főleg a két "angyal" tetszett. :)
  • magus
    #4439
    Blöff
  • a.carkey
    #4438
    Ha már adaptációk és remake-ek, akkor pont ma volt az MTV 1-en az egyik kedvenc regényemről egy "nagy" stúdióbeszélgetés. Ez a Pál utcai fiúk. A lényege, hogy egy botrány készülődik kitörni vsz akkor, amikor bemutatják azt az olasz feldolgozást, amiben Nemecsek anyja szeretőt tart, Janó a fatelep őre meg kefélget valakit. Az olasz változatban Ónódi Esztertől - Gabi Dohmig (nagyfogú Kriszta nővér a Klinikából :) sok mindenki fog játszani. Szóval a botrány nem mai - kb. 1 hónapos -, de azért ez is egy tipikusan nyugati felfogású film lesz. Amikor a Rómeó és Júliából (a Di Caprio féle) is egy modern remake-et csináltak, már attól is hányni lehetett volna, de ott nem nyúltak hozzá - szinte semmiben - az eredeti szöveghez, csak átültették a mai viszonyokba. Mi következik ezután? A Sorstalanságot átültetik egy Izraelben lévő palesztin menekülttáborba? :(
    Szerintetek mennyiben lehetne szabad egy eredeti regény történetébe oda nem illő dolgokat beleültetni, beleírni? Mert ugye a jogvédelem is elég fontos, meg a szerzői védelem stb. Azonkívül maga az eredeti film, a rendezés mind szuper volt 1968-ban, annyira, hogy 1969-ben Oscarra jelölték, de ugye akkor nyert a Bondarcsuk féle orosz Háború és Béke, így nem kapott díjat, majd lassan elfelejtődött. Pedig még külföldi krapekok szerint sem volt a filmben semmi hiba. A gyermekszereplők hála istennek nem magyar "tehetseggek" voltak, és aki magyar szereplő játszott benne az meg a legprofibbak közül volt való: Törőcsik Mari, Pécsi Sándor és ahogy akkor írták a filmek elejére "és sokan mások".

    A Daredevil viszont tényleg atomszar film. Big Ben a Rettegés arénája óta nagyon visszaesett a szememben ...
  • gyraph
    #4437
    Próbálok felmenni a www.feliratok. hu oldalra, de kb. 3 napja a: "403-as HTTP-hiba - Tiltott
    Internet Explorer" üzenetet kapom. Van valakinek hasonló problémája az oldalal? Az explorer biztonsági szintje meg a tűzfal is ugyanúgy van konfigolva, mint eddig és az oldalt már milliószor használtam. Nem értem... HELP!
  • NaNoKuTyA
    #4436
    inkább lőjenek fejbe, mint hogy megnézzem megint! Amugy most néztem meg a mátrix reloaded-et is moziban! Kurva szép, nagyon pörgős, de valahogy nem azt érztem amikor kijöttem a moziból, amit anno az elő résznél! kááár
  • Blasta
    #4435
    Én láttam már sokkal rosszabb képregény adaptációt is...
    Egy 4-es fölét én ednék rá 10-es listából, de csak azért, mert a kategóriájában szódával elmegy.
    Amúgy fos, ez egyértelmü...
  • Cat #4434
    daredevil: büntetőtáborokban vagy börtönökben kellene vetíteni ezt a filmet
    2/10
  • Cat #4433
    ja, ez igy van :(
  • a.carkey
    #4430
    Mivel az ISONEWS is újjá tudott alakulni, a feliratok.hu előbb-utóbb miért ne? De ez biztos amit írtok? Tuti, hogy leállíttatták?
  • Cat #4429
    aláirják, hogy kötelező ajnározni a filmet, és nem mondhatnak rola rosszat
    profik, a marketing része
  • Dynamic
    #4428
    Mocskos és szemét dolog ez.Nem értem, miért ne csinálhatnék(elvileg) feliratot az angol nyelvű DVD-mről.Nevetséges.Szerzői jogok?Elmennek az anyjukba!A filmet még megértem, de a felirat...ez már egy vicc.
  • SoDI---
    #4425
    Ha így is lenne, kiírhatnák az oldalra, hogy mi a gond :(
  • Dynamic
    #4424
    Remélem nem.Nem hiszem, hogy a BSA ugathatna filmfeliratok miatt.Milyen alapon?
  • Dynamic
    #4422
    De miért????
  • Ramza
    #4418
    Köszönöm a bizalmat :D
  • Ramza
    #4417
    Igen, egyébként amúgy is ajánlott a kicsit kattant filmeket szippantva megnézni.
    Ezzel kapcsolatban egy élmény: a Lost highway életem egyik legparázósabb moziélménye volt, gyakorlatilag végigrettegtem a filmet, egyszerre volt katarzis és (jó értelemben vett) borzalom :)
  • Gery1980
    #4416
    Ramza alaparc, nem nézhetjük le, de azt javasolnám, hogy tekintse meg még1x az alkotást narkotikumok bűvöletében:D
  • Laalee
    #4415
    igyvan nezzuk le durvan erte :D
  • Gery1980
    #4414
    A baj talán az, hogy te éppen akkor nem voltál erős drogok hatása alatt:D
  • Ramza
    #4413
    Végre megnéztem a teljes Animátrixot.
    Nagyon tetszett, talán egy-kettő olyan kisfilm volt csak benne, ami nem jött be.
    De a legkevésbé tetszőnek (Mátrixalizálva, vagy valami hasonló című :) a legpszichadelikusabb a képi világa, erőteljesen drogok hatása alatt lehettek a készítők, szal összességében rulezik az is
  • shaba23 #4412
    A Gangs of NY-nak még csak az elejét néztem, de hangulata az már most van neki.
    Igaz, hogy DiKabrió még csak 6-7 éves...
  • Blasta
    #4411
    Persze, mert akkor korhatáros lett volna....
    :-)
  • I.C.ram
    #4410
    Tehát nem volt olyan jelenet, amit min. kinézek egy "középkori" csatából. :)
  • I.C.ram
    #4409
    Nekem jobban tetszett. :) Itt legalább mutattak "mókákat" is. LOTR-ban nem volt valami valós a csatajelenet, tehát semmi "vér" nem volt benne.
  • Galy
    #4406
    LOOOOOOOOOOOOL!

    ezért nem nézek ilyen verkfilmeket :))))
  • I.C.ram
    #4405
    Szerintem sincs semmi baj vele, csak mindenki azért fikázza, mert a lányok kedvence lett ,és ezért ráragasztották a selyemfiú jelzőt. :)

    Legújabb filmje is nagyon büntet!!!! Nézzétek meg a Gangs of New York-ot a legelső csatajelenet klasszisokkal jobb, mint a LOTR-é. :)
  • I.C.ram
    #4404
    Jaja :)

    Kedvencem terminátor 3

    Schwarci: Nagyon érdekes volt egy női terminátor ellen küzdeni, akiben az ember nem a robotot látja, hanem a szép melleket, arcát, haját stb., DE (mutatóujját az égnek hegyezi) a terminátor tudja, hogy ez egy robot!

    Nagyon durva volt. :) Úgy beszélt, mint amikor Sándor próbálja magyarázni a fizikát az operatőrnek, hogy a vízbűl veszi ki a zoxigént, na kb ilyen volt a terminátoros is. :) Halálra röhögtem magam rajta. :)
  • KennyG
    #4403

    hát ja, mindig megy a seggnyalás!
  • Tikal #4402
    Hát ja, nem sok van :)

    Ezeket én is rühellem :)
  • Blasta
    #4401
    Ilyen alapon nem nagyon lehet kedvenc színészed.
    Alig-alig akad olyan hálivúdban, aki nincs elszállva.

    Tudjátok mit rühellek? Amikor egy egy "így készült ez meg ez a múvi" rövidfilmben ajnározzák a saját munkájukat.
    Értem ez alatt:
    "Ez a film nem csak a szerelemről szól. Ez nem csak egy sima vígjáték, amigől 100 készül most is. Ebben szó van az emberi érzelmekről, meg az egymáshoz viszonyuló emberek reakcióiról."

    Aztán kiderül, hogy ez simán egy tucatvígjáték, amiből még 100 készül....

    vagy:

    "XY rendező egyszerüen fantasztikus. Még soha nem dolgoztam ilyen rendezővel. Egyszerüen pontosan tudja mit mikor hogy akar, és azt pontosan a színész tudomására képes hozni! Fantasztikus! És a humora egyedülálló. Nincs mégegy ilyen rendező hálivúdban..."

    stb stb.

    Meg tudnám ilyenkor ütni ezeket a faszkalapokat.
    :-)
  • Tikal #4400
    ELég volt egyszer a viván hallgatnom a baromságait, azota rühellem...
  • Gery1980
    #4398
    De te gyík, azt kérdezem melyik részen röhögtetek akkorát, amit nekem találtatok?:D
  • Gery1980
    #4396
    Mi is az pontosan?
  • Gery1980
    #4394
    És ezt mégis miből gondolod?
    Csak nem személyesen ismered őket?
    Vagy esetleg rendszeres olvasója vagy a Story magazinnak?:DDD
  • Tikal #4393
    Ezekkel a szinészekkel csak az a gond hogy mikor nézem a filmjeiket néha beugrik hogy egyébként meg milyen pöcsök, mert elvette az eszüket a lové meg a hirnév. Pl J.Lo-nak olyan igényei vannak hogy az vmi csuda, vmi elképesztő hisztis liba lehet :)
  • Petyus_
    #4392
    Imádom, Baz Luhrman rulz! :)
  • FREAK
    #4391
    elég sok filmet lehetne említeni, én személy szerint még rossz alakítást nem láttam tőle egyedül a R&J nem jön be, de az a stílus miatt