6
Asus Live Klón (letezik) ?
  • Bakka
    #6
    Van egy masik gondom is de ez nem a Live-vel kapcsolatos.

    A kartyam TV-out os is, ezert lehet a monitort helyettesiteni TV-vel...
    Azt szeretnem majd megcsinalni itthon, hogy a szobambol atvezetnem egy hosszu kabellel a kimeno jelet a masik szobaban levo TV hez ! Akkor ott a TV-n tudna nezni akar az egesz csalad azokat a filmeket...stb amik a gepemen vannak.
    A problem az, hogy ha kivalasztom a DEVICET (tv vagy monitor) akkor ha a tv re kapcsolom a monitor lekapcsol es a tv-n lesz lathato a kep...
    A baj csak annyi, hogy a tv a masik szobaban van es igy vakon nem tudom visszacsinalni , hogy a monitoron legyen kep...
    Az meg nem megoldhato, hogy valaki ott a masik szobabol navigaljon nekem , hogy eppen hova kattintsak...
    Billentyuparancsot pedig az ujabb Driverekben nem talaltam ! Mit lehet tenni ?
  • Bakka
    #5
    Szerintem a proginak van valami baja (AsusLive ) !
    Azert gondolom ezt, mert ME alatt az osszes Asus Driverrel megy a Live, most eppen a 21.81-es driverrel !
    config:
    ME
    v3800
    Drive 21.81a
    DX 8.1

  • Bakka
    #2
    Húúúú ! Most veszem eszre, hogy ez a HW forum !
    A q. ! :(
    Na de most mar mindegy.
  • Bakka
    #1
    Van egy Asus videokartyam ami TV In/Out - os !
    Az lenne a kerdesem , hogy letezik e olyan program amelyik arra szolgal, mint az ASUS Live (TV-Video Nezes, Digitalizalas stb.) ???
    Az Asus Live neke, nem megy valami jol az XP-alatt, a kep neha vibral ossze vissza, es amugy sem nagyon tetszik az egesz program ugy ahogy van !
    Letezik valami hasonlo program ? ? ? Vagy nem ???