10
Unreal Tu + Mods problémák
  • Zrasf
    #10
    Én karácsonyra meglepem a gépem egy SUSE 7.3-mal :))
    Mert nem kedveli a "durvább" ujrainditásokat :)

    Nah megyek is... buli van !! ;)
    Boldog Karácsonyt mindenkinek !!!
  • Zrasf
    #8
    nekem is volt olyan h bebaszott egy cursort a célkereszthez, de egy driver frissités megoldotta.
    2.Haveromnal ME van es szinten bont...
    Fogadjunk vmi uj microfos szart hasznalsz... mondjuk winXP ? vagy egyébb szar ?
    Szal jó öreg win98se és rulzul müxik..
  • CSOCSO
    #5
    szar neked:)
  • D3t0nat0r
    #4
    Akkor passz, nekem már lassan 4 éve nincsen modemes netem :)
  • CSOCSO
    #3
    1)driver frissités meglesz majd
    2)matávnál vagyok és nem a mucsaröcsögén hanem bp-n hja és csak az ut alatt van amugy ha netezem akkor nicns ha otthagyom a gépet és töltök kzben akkor sem de ha gamezom vele akormegszakad hja és csak ut alatt!!!!
  • D3t0nat0r
    #2
    Első problémát megoldhatja, ha frissítesz drivereket.
    Második az internet szolgáltatód miatt lehet, az ellen nem sok mindent tudsz tenni...
  • CSOCSO
    #1
    Csummi van egy két bajom az UT vel ami elöfordul az Sf el is és az INF el..hja és a Tactical ops al is! amugy az ut vel nem is gamezom..csak a modjaival...
    első bajomhogy mostanában középen mindig ott van az egér...vagy simán azegér vagy a homokora jele...kurva idegesítő f1 vagy f2 re sem tünik el meg ha kilépek a winbe majd vissza vagymittom én....a másik az hogy egy idő után mindig mexakadok mindegyik szerverről!! ez lehjet olyan 5 perc de lehet 20 perc is...és rohadt idegesítő rendesen lelassul a net kilépek még az icq is kapaszkodik a netre és semi oldal nem jön le anetről szo szerint áll a net ..szoval ezek miért vannak?????????????