27
milyen lesz a PC 10 év múlva
  • Csacsis
    #27
    Ime néhány ötlet:
    "Itt HAL9000 Jó reggelt Csacsis!

    vagy:
    "Computer! Indítsd a windows'EXTended_XP2010-et."

    Rosszabb esetben:
    "Astala vista, BABY!"

    de lehet hogy csak:
    "Jó reggelt Selma!"
  • Bekomman
    #26
    2 évenként megduplázódik a teljesítmény: akkorra egy 64 Gigaherz-es Pentium XIV-esem lesz.
  • Bekomman
    #25
    Még csak kétszer jártak a Holdon mindkétszer jenkik utóljára a 70-es években.
  • Totya000
    #24
    Volt ember a Holdon?
  • G@b0r
    #23
    Szvsz lesz májkroszoft 10 év mulva, én a windows xp-vel pl nagyon meg vagyok elégedve lehet hogy megtanultak májkroszofték programozni?
    Nemhiszem hogy 10 évvel ezelőtt olyanokat mondtak hogy 10 év mulva holdon is lehet lakni, ez azé tulzás :))
    "alig volt pár ember a holdon azóta"<-- ha jól tudom nem volt azóta sem ember a holdon. Ha hülyeséget beszélek szóljatok nem vagyok benne bisztos
  • ByP
    #22
    10 év múlva valyon lesz még Microsoft?Remélem nem, és hasonló cég sem.
    Szerintem meg nem fog akkorát fejlobni mint ahogy most mi itt megálmodjuk...
    Mi volt tíz évvel ezelott? Kb azt jósolták hogy majd 2000 után már a holdon fogunk lakni, meg hasonló, ehhez képest alig volt pár ember a holdon azóta.
  • Break
    #21
    az intel már 2002 máodik negyedévében el szándékozik érni az 5 ghz-et (vagy a 4-et nem tudom, de olvastam erről... vagy 4 vagy 5 valamelyik BIZTOSAN). de persze ezt a 10 évvel ezután következő PC-t télleg nem lehet megjósolni, mert a dolog rengeteg mindenen/mindenkin múlik...
  • Nuki
    #20
    Szerintem nem tudjuk elképzelni mi lehet 10 büdös év múlva... Lehet hogy kétszer háromszor olyan gyorsak lesznek mint ahogy Laci mondta... (lehet 4x gyorsabb is, én nem bánom de meg tudjuk venni :)
  • Coine
    #18
    Válaszoltam.

    Továbbá ez az, hogy mennyire változik meg a gondolkodásmódod, a reagálás / felfogásmódod stb.
    szal sztem ez fontosabb, mint a PC 10 év múlva...
    csak az aq gond, hogy sokan nem így gondolják, sőt azt sem értik igazán mire akarock célozni......

  • Coine
    #15
    Lali bazki !!! :-)

    Télleg nem a külső jegyekre gondoltam, HANEM a belsőre, hogy emberlieg (stb.), hogy fogunk kinézni 10 év múlva, nem a külső számít csak....sőt.

    1edül Yoghurt értette + mit írtam be....
  • Break
    #12
    nem azé' mondom, de sz.tem ezt nem sok mindenki szeretné! (én se nem!!)
  • Laci
    #11
    Ha minden jól megy és minden igaz a pC 10 év múlva eltűnik a föld színéről!
  • Rincewind
    #10
    Lol! Bennem most is van csomó fém... :)
  • Efreet
    #9
    hogy fogok kinézni? remélhetöleg rengeteg tetoválás és fém(kerámia, akármi mesterséges anyag) lesz rajtam-bennem. nagyon várom már.
  • Rincewind
    #8
    De engem nem, érdekel, hogy te hogy fogsz kinézni 10 év múlva
  • Coine
    #6
    sztem meg az nagyobb kérdés amit magatoknak tegyetek fel : hogy fogok én kinézni tíz év múlva ?
    ez sztem fontosabb, mint a PC
    :)
  • Rincewind
    #5
    Kis CyberPunk mizéria mi??? :))
  • CSOCSO
    #4
    nemtom milyen lesz egy pc de szerintem a pc megmarad annak aminek kitalálták..a munkára persze cd irásra is gondolhatunk ezalatt vagy zene készítésre..mig a konzolok átveszik a game ipart...hisz fix hw sokkal jobb mindenkinek
  • Efreet
    #3
    amit ti itt most esetleg kitaláltok 10évre, az 4-6 éven belül valóság lesz. (nagyon remélem, hogy akkor már teljesen bedrótozva olvasom ezt)
  • Lteebee
    #2
    És lesz-e fórum?
  • KRi2
    #1
    Amilyen ütemben fejlödik az ipar...

    lesz-e egyáltalán billenyüzet?