19
  • Slayerboy
    #19
    Jaja abban tök érdekes eseteket ír le.Létezik a gömbvillám csak nagyon ritka.=)Mindenesetre én még nem találkoztam vele.
  • Yoghurt
    #18
    ne basz', ezeket az Ufo megf-et te
    megfigyeléseknek nevezed, amiket a félrészeg
    amcsik mondtak léggköri jelenségekre, meg
    egyszerű repülőgépekre?

    Amúgy , sztetek jöttek már 'UFO'-k a földre (azon
    kívül, hogy mindenbizonnyal létezik máshol is
    értelmes élet..)
  • TBali
    #12
    Egely Györgynek volt egy jópofa könyve, amiben azt a _hipotézisét_ ismerteti, hogy a gömbvillámok 4 dimenziós jelenségek vetületei a mi 3 dimenziós világunkban...
  • _HABLA_
    #10
    Édesanyád megengedte, hogy ilyen csúnyán beszélj? Mert ha hallaná, hogy micsoda tiszteletlen kis lurkó vagy mikor ő nincs ott biztos kiporolná a kis kakis nacidat.
  • _HABLA_
    #8
    Öreganyám már látott már gömbvillámot meg ufot is ha jól, tudom egyszer még szexelt is eggyel. Tehát tuti hogy van.
  • Dömper Ármánd
    #6
    Hát én ismerek egy-két tudóst, de egyikük sem mondta azt, hogy az UFO-k nem léteznek. Én inkább azt veszem észre, hogy az „UFO hívők” terjesztik, hogy a tudósok nem hisznek az UFO-k létezésében. Bár szerintem ez egyáltalán nem hit kérdése.
  • MaDFoX
    #4
    Jah jó lesz ha gyorsan megfejtik hogy müxik, mert tuti fegyver lenne... :C
    Biztos lehetsz benne hogy nem az orvostudományban vagy mondjuk újfajta hotdogsütőben ;) használnák...
  • b
    #1
    a spontán égés gondolom olyan érzés, mint spontán magömlés, nem? vagy mint az alacsony zárak? hmm? :)