19
miert nem a tenyleges beszolasok szamat mutatja a forum???
  • hokn
    #19
    szleng, káromkodás, káromkodj, vicc, poén, nevetés, mosoly, tény, beszólás
  • Hmuda
    #18
    Grrr.
  • Dikkma
    #17
    Nem. =)
  • Hmuda
    #16
    Ja, és lennél oly kedves, hogy törlöd az egyik beszólásom?
  • Hmuda
    #15
    Ok.
  • Dikkma
    #14
    Nem tudom, ő hogyan csinálta, nem én voltam :-))
    De tvnetes, fix ip :)
  • Hmuda
    #13
    Tényleg Dikkma, ezt, hogy csináltad?
  • Hmuda
    #12
    Tényleg Dikkma, ezt, hogy csináltad?
  • G@b0r
    #11
    nem tudja valaki hogy az mitől van ha a "html is cool" topicba be akarok menni akkor lefagy az explorer?Csak ott csinálja ezt
  • St
    #10
    Ez nem bug, hanem feature. Szándékosan van így.

    A fórum a témalistázásnál tényleges beszólások számát mutatja, de a legutolsó üzenet sorszáma a moderálás miatt eltérhet. (általában több)

    Az üzenetek sorszámozásának az a lényege, hogy bárhol hivatkozhass, hogy ebben és ebben a topicban a 12. 14. és a 16. üzenetben ezt és ezt írtam. Ha moderálás során az üzeneteket mindig újraszámozná, akkor egésznek nem lenne semmi értelme.
  • Lazarus
    #9
    Ez már Bug a javából!
  • GAMECUBE
    #8
    koztuk az enyim is:) bezzeg ha engem fikaznak akor az benn marad.... erdekes... nagyon kulonos...
  • Dikkma
    #6
    Annyira nem is gáz! 600 lett eddig kimoderálva.
  • Dikkma
    #5
    Ez így jó :)
    Azért elgondolkoztató, hogy benn majd 30ezer hozzászólás van... (a pc-s játékokban)
  • Bith
    #4
    Na ja ez így van, ne az utcsó hozzászólás sorszámára alapozz.

    Egyébként a "PC-s játékoknak leáldozott" cím? topic 20e+ hozzászólása picit elképeszt :). És ez a moderálás utáni szám! Elképzelem, hogy valmi új fórumozó végig akarja olvasni az elejét?l :)....rémálom...amúgy is az :).
  • Hmuda
    #3
    Mert kint a listán a moderálások után maradt beszólások számát írja ki. Egy üzenet sorszáma, mindig azt jelzi, hogy hányadik lenne, ha nem moderáltak volna a topicban.
  • I.C.ram
    #2
    foleg a magasabb bejegyzes szamu topicoknal csinalja ezt!
  • I.C.ram
    #1
    pl: OFP 1135 helyett 1097-t mutat