107
Ide gyuljenek a helyek, ahova lehet menni szilveszterkor
  • Rubenvagyok
    #107
    Na ennek örülök hogy te is szereted! Amúgy tényleg nincsenek beharangozva előre az ilyen partyk. De nem tudom hogy miért... Mind1, egyetlen 1 partyról tudok mostanában az szilveszterkor lesz, és nagyon jó fellépőkkel. Unicom BootlegBar néven fut.
  • monkeymajom
    #106
    persze! nagyon szeretem a bootlegeket!!!
    Az MTV Mashup-okat már rongyosra hallgattam. Egy ilyen buliba elmennék nem mondom :P de még nem hallottam róla,hogy lenne valami nagy szabású bootleg party. Kis szórakozóhelyeken ha játszanak is ilyen zenét sose tudod,hogy mikor..szóval sajna még csak 1szer volt alkalmam egy ilyen bulin őrjöngni :(
  • Rubenvagyok
    #105
    Azok jó! A nagyon durva teknó az nekem sem tetszik. Amire nemrég rákaptam nagyon az a bootleg. Ismered?
  • monkeymajom
    #104
    hát valami elektronikus ami nem teknó meg trensz mert azoktól falra mászok. Amolyan igényesebb elektró..hmm mind pl fatboy slim meg ezek.
  • monkeymajom
    #103
    hülye :D
  • ribot
    #102
    Nekem az a tapasztalatom, hogy nagyon kevés idősebb jár ilyen bulikba!
    Mindenhol fiatalok vannak. Vagy lehet hogy öregszem?
  • Rubenvagyok
    #101
    Hát nem tudom te milyen zenét szerethetsz amilyen buli nem szokott lenni szilveszterkor. Ez egy olyan "ünnep" ahol mindenki talál magának megfelelő programot. Mond csak mi is az amit keresel lehet lesz 1-2 tippem.

    a válasz gombot lehet használni
  • monkeymajom
    #100
    azokkal nincs is baj..de szilveszterkor nincs olyan buli ami az én zenei ízlésemnek is megfelelne. Emiatt vannak a házibulik...és gondolom sok más embernél is ez egy nagyon nyomós érv.
  • Rubenvagyok
    #99
    Hát már egy másik topikban is kifejtettem én inkább szabadtéri bulik vagy szórakozóhelyek mellett állok idén.
  • monkeymajom
    #98
    ahol retro zene megy csak ott tudnak szórakozni, nosztalgiázni az öregebbek. Nem is mondtam,hogy minden retro buli tele van idősebbekkel csak esélyesebb velük összefutni egy ilyen helyen.
    "
    Házibuliról meg annyit hogy nagyon nagy veszély annak aki tartja (ezért nem tartok)."
    Jajj na most miről beszélsz? Az a csillár nem tört el annyira csak 7836487648932479 darabra.
    Akkor neked mi az öteleted?
  • Rubenvagyok
    #97
    A retro bulik velejárója miért lennének a mamik? Tény hogy annak a korosztálynak az alapslágerei, de nem feltétlenül van az hogy minden buliban ott lennének. Amúgy meg a retro bulik sosem voltak a kedvenceim.
    Házibuliról meg annyit hogy nagyon nagy veszély annak aki tartja (ezért nem tartok).
  • monkeymajom
    #96
    hát a retro bulik velejárója az anyukák. Tudod nincsen rózsa tövis nélkül :) amúgy csak retro érdekel téged? mondjuk én tavaly házibuliban voltam de idén nem kaptam még meghívást...haverok nem mernek megint tartani.
    Pedig az a csillár magától szakadt le :D
  • Gladiator
    #95
    Valaki tud vmi jo retro bulit idere? Googlet probaltam, de a retro bulik, amiket talalt, az inkabb ilyen anyumek korosztaly:D Az is jo (jobb igazandibol), ha tobb terem van. Budapest es kornyeke erdekelne. koszi:)
  • TothLaci
    #94
    Sziasztok!
    Segítségeteket szeretném kérni. Szeretnék egy jót bulizni szilveszterkor, de a baráti köreimben nem tehetem meg. Ennyit az egészről... Szóval milyen helyeket tudtok mondani, ami jó is? (nem igazán fogyasztok alkoholt)
  • WiLDoR
    #93
    Zalaegerszeg:
    - Studio Music Club: cca. 3000 HUF a beugró
    - Samui: éjfél elött 1000 HUF, éjfél után 1500
    - Club Peron: 2000 HUF
    - házibuli: beugró nincs, de piát vigyél. sokat. nagyon sokat

    lehet válogatni
  • ThePartyFace
    #92

  • Punker
    #91
    ha olyan hülye vagy hogy ilyeneket megiszol meg is érdemled.....
  • BADE
    #90
    Olyat ne vegyetek,az 5-ik feles után nem láttam semmit sem tőle:D
  • CLINT EASTWOOD9
    #89
    Azt mondják van rajta mikulásos is a honlapon
  • CLINT EASTWOOD9
    #88
    hát tudom azért tettem be mert nagyon jó szerintem is király
  • Robox
    #87
    Zsir! :))
  • CLINT EASTWOOD9
    #86
    HAPPY NEW YEAR!
  • balumaci
    #85
    bazd meg, milyen boltok???
    az áruházak gondolom 8-ig,9-ig, a kisebbek meg kedvök szerint, de benzinkút, non-stop is nyitva ;)
  • I.C.ram
    #84
    Tudja valaki, hogy holnap, azaz ma, meddig lesznek nyitva a boltok? Mert házibuliba megyek, és oda azért illik vinni valamit :)
  • I.C.ram
    #83
    Eddig az votl a szokás, hogy annyiba került a belépő, amilyen évbe lépünk, éppen. Pl. 2002-ben 2003 forint volt.
  • Lacee
    #82
    hubertus?
    persze ízlés dolga, ha nem szereted az édeset akkor bukó...
  • nemcsakfeel
    #81
    mit vetyek ráa?
    ami iható, fogyasztható, és nem drágö
  • Lacee
    #80
    azt nem tudom, most leszek először. ennek fényében már sok, de... ez van.
  • I.C.ram
    #79
    Régebben ennek a fele volt a beugró, és ugyanúgy 8-10 koncert járt.
  • Lacee
    #78
    én a Millenárisba megyek, túl jó a kínálat hogy távol maradjak :)
    na persze 4500 Ft a beugró, de azért legalább 8-10 koncert jár...
  • The Garrett
    #77
    enis :/
  • [HUN]PAStheLoD
    #76
    most TESCO-ba van ilyen csomagolt finlandia-megmégegy-megmég1 .. meg van jó kis sétálós bácsi diszdobozba 2 pohárral [johhny walker]
  • [HUN]PAStheLoD
    #75
    tradicionális házibuliba megyek ;]
    tradicionálisan bebaszunk ^.^
  • ThePartyFace
    #74
    hárdteknó?:P
    En eventshallba megyek, de csak mert van vip is:) heringparty suxx...
  • balumaci
    #73
    ugye-ugye?
  • balumaci
    #72
    Egy haverom meg a sógora szerveznek a váci úton egy bulit, pontos cím: Lomb u. 16.
    Én is oda mennék, 3 rongy a beugró, geci jó buli lesz, csak sajnos nem az én korosztályom (17-20 év) a clközönség, hanem inkább a 25 körüliek.
    A buli amúgy 24 órás lesz
  • The Garrett
    #71
    wanzaaaa ezentul fogok a sparba is jarni :D
  • balumaci
    #70
    Én Sparban vettem 0,7-es jagert, két kurva jó kis ajándékpohárral 3 rongyért!
  • The Garrett
    #69
    amugy kicsit "off"
    miskolci coraban akciós volt a tullamore dew whiskey, 3500Ft a 075 ös üveg... (amugy 5k körül)

    szal aki nem vett még piját szilveszterre, nézzen körül cora aruhazakba :)
  • Punker
    #68
    ezer éve nem látott nick-ek :)