18
Na miért?
  • Laalee
    #18
    kicsit se elfogult a gyerek :) otthon van egy v3 mert az a legjobb, de abbol is csak a legkissebb model, mert az a legjobb :)
  • mainruler
    #17
    Mé' javítottad ki a topic nevét? Sokkal jobb volt eredetileg!
  • azazel
    #16
    A leújabb drivert próbáltam, amit csak találtam. Jacek te melyiket használod?
  • l3alF1aKe
    #15
    na látom ujra összeszedett vagy-)
  • mainruler
    #14
    Egyébként gondolom magadból indulsz ki sötétileg...
  • mainruler
    #13
    Sötát. Nem mindegy... :))
    Hát én aztán nem értem hozzá, jól beszélsz! Annyi fertőtlenítő nincs a világon, amivel tisztára tudnám mosni utána a kezem...
  • l3alF1aKe
    #12
    lehet hogy hozzábnyultál main...és azért lett sötét?
    de belőled nem nézem ki hogy hozzáérnél egy ilyen kártyához-P
  • mainruler
    #11
    Előre leszögezem, nem az enyém! A témaindító az illetékes, én csak ismerem, s látom a szóban forgó példányt, de nem engednék a gépembe Voodoo-t, ez aljas rágalom! :)
  • Jacek
    #10
    Nalam tul vilagos:)) komolyan.
    Milyen drivert probaltal?
  • Pheel
    #8
    Na az már gáz. Olyan ócska már az a Voodoo. Cseréljed le és nincs probléma.
  • mainruler
    #7
    Értem.
    Náluk nem is a monitor a legfőbb baj, hanem tényleg az, hogy a driver valami oknál fogva visszaállírja a gammát/brightnesst, ha pl. egy videót akarnak megnézni. Még látod egy pillanatra felvillanni a jól beállított fényerőt, aztán, mire a videó elkezd futni, visszaugrik tök sötétre...szerintem is érthetetlen kissé. A misztikus sötát... :))
  • Pheel
    #6
    Nekem is MAG, nekem is csöppet sötét. ASUS videokártya drivert használok és sw-esen rakom feljebb D3D és OpenGl módban is. És ez így jó is, megy is :)
  • mainruler
    #5
    MAG monitora van, ami alapból is sötát (:D), úgyhogy nem igazán tudja feljebb nyomni rajta a brightness-t.
  • Pheel
    #3
    ROTFL :)
  • mainruler
    #2
    Hogy miért sötát? Szerintem erre nem sokan fognak tudni válaszolni, ez a világ egyik nagy rejtélye!
    Szerintem rajtatok kívül még nem sokan tapasztalták, hogy sötát lenne a V3...esetleg a képe, de hát ki tudja?!
  • azazel
    #1
    Mi lehet a gond?
    A legújabbal, és egy másik, tweakelt driverrel is ugyanazt csinálja. A 3dfx tools-nál hiába állítgatom a d3d vagy az opengl gammát, a játékokra ez nincs hatással. Tudtok vmi megoldást?