174
Azért mert ebben még az is ...
  • rolika
    #174
    http://www.abandonware-france.org/ltf-jeu.php3?id=216

    vigyázz, mert francia oldal :)
  • Sir Quno Jedi
    #173
    Fiúk, ki ne felejtsétek a jobbkezeteket (balkezesek a balt :-))) ! Jogtiszta, nem fogyaszt sokat, nem kell upgrade-elni, mobil és természetes vírusvédelme van !!! :-))))))))))
  • kíváncsi
    #168
    Quake III!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Garrett
    #167
    tényleg az X-com is mekkora nagy rullah game volt!!!
    Emléxem megcsináltuk hozzá a haverommal a teljes magyarítást és átrtuk a játékot, hogy 255 emberünk legyen, és minden fegyverből stb 255 legyen !!! naggyon isten volt :))

    Jah meg ha itt tartunk akkor a Settlers 2 is ott volt a szeren!
  • Garrett
    #166
    ha tőlem kérded: a Thief 3 azért fog tecceni mert azt a játékot egyszerűen nem lehet elrontani! A Thief játékok eddig is nagyon királyak voltak, gondolom a 3 minimum azonos minősségű lesz!
    Nem tehetek róla, de én vagyok M.o. LEGNAGYOBB THIEF FANATIKUSA!!!! és ezt biztonsággal merem állítani!!!
  • Garrett
    #165
    ih nem emléxem ... már nem is tudom mikor jáccottam vele utoljára!
  • hiba
    #164
  • hiba
    #163
  • G. Joe
    #162
    MOH:AA !!!!!!!!!! a DF-ben RULEZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ!
  • Zsooo
    #160
    Robin of the Wood, tényleg... asszem még valahol megvan a rajzolt térkép :))

    nagy nehezen eszembe jutott: F14 Tomcat, rengeteget röpködtem vele

    pc-s első kedvencek:
    F19
    X-wing
  • Hangianix
    #158
    Tenyleg, a Bundesliga Manager. Kb 1 eve meg jatszottam vele. ;-))) A Hansa Rostock mindig verhetetlen volt. ;-))) Persze ez is elkezdett nekem fagyogatni az 5-6. ev utan.
  • JLH Fans
    #157
    Dejo erdekes majd mindenki ugyanazokkal nyomult tenyleg:)
    Azert egye fene ha mar a topik cime az akkor a legkedvesebb talan megis a Silver.
    De ugyanugy szeretem a tobbit enis amiket mar lentebb felosroltam.
  • EqUiNooX
    #156
    Pirates - c64/pc
    Bards Tale széria - c64 csak, a pc-s átirat nagyon nem lett jo sztem..
    X-Com 1-2 - pc
    Wizzardry 7 - pc
    Last Ninja 1-2-3 - c64
    ELITE - csupa nagy betűvel :]
    Turrican - c64
    Zak McKracken, Maniac Mansion és az összes régi LucasArts és Sierra kalandjáték :]
    Trans World - c64
    Defender of the Crown és IronLord - c64
    Robin of the Wood - 64 (rengeteget jáccottam vele, de máig nemtudom hogy kell bejutni a várba)
    és a végére jutott két manager, a World Boxing Manager és a RockStar Manager c64en. Ennél rosszabb grafikát már télleg művészet csinálni, de ezek a két prg maga volt az isten nekem annakidején a managerek között.. Pc-n ugyanez a Ultimate Soccer Manager 98, a Sierrátol.

    Na ennyi jutott hirtelen eszembe, tuti hogy sokat kihagytam, de azokat majd máskor :]
  • [Walaki]D`Lair
    #154
    ST:Bridge Commander, SFCII, ST: Elite Forc, GP3, F1 2001 Ja és az abszolút kedvenc a Quake , Elma, Terep2 és hasonló retro-gémek
  • tomcs
    #153
    hat igen masters of magic-et en is elovettem mar parszor es meg elo is fogom venni valoszinuleg.
  • JLH Fans
    #152
    Jajaja nekem meg most is van meghooza 2 is a Starcraft meg az Age of Empires.
  • Efreet
    #151
    bizonybizony... söt, amigára is volt(van) eredeti cuccunk :) egy penge SimCity :))
  • Laalee
    #150
    eredeti?? :D olyan letezett akoriban kishazankban? :D
  • Efreet
    #149
    futás az animáló órácska után... és az idegösszeroppanás elsö jelei amikor 2 centire az eröd-zászlótól megcsörren a vekker... szerettem azt a játékot, anno Atarin még erededetiben volt meg...
  • Laalee
    #148
    n s ben a legjobb az erödfoglalás és a vonatrablas volt :D

  • Hangianix
    #147
    A GA-nak mi volt a vege, gondolom volt valami fasza befejezo kep ;-))) Nalunk mindig akkor fagyott, amikor a fo ellen mar felig le volt gyakva :-(
  • Hangianix
    #145
    64-en pedig a Vendetta volt. (Last Ninja, Tusker vonulat a'la System 3). Amikor eladtam a 64-emet, felvettem kazettara a zenejuket. Maszkalosban a Ghost and Goblins, fociban pedig a MIcropose Soccer volt. Na annak irto jo teremfoci valtozata volt. ;-))) Bar a kerdes (ahogy most elolvastam ;-) ) inkabb a mostani kedvencekre vonatkozott. ;-)
  • JLH Fans
    #144
    Tenyleg a Norrth and South volt 90 ben a 3.PC s jatekom a prince of persia es a Defender of The Crown utan.
    Par hetig azzal is jot elokorkodtunk:)
  • Hangianix
    #143
    Vagy a North & South - maga a jatek irto konnyu volt, de nagyon tetszett a grafika ;-)
  • JLH Fans
    #142
    Eh basszus bocsi nem ezta smilet akartam beszurni csak a suliban ilyen franko minoseguek az egerek.
    Na ez akart lenni
  • JLH Fans
    #141
  • Hangianix
    #140
    Huh, meg az elso PC-s jatekom volt a Gold(en?) Axe. Lehetett vele ketten is nyomulni, varazsolni, gyakni, az ellenfel szornyen lovagolni. ;-) Sajna tort verzio volt igy a foellennel mindig kifagyott. :-(((
  • Jacek
    #139
    pirates+street rod roxx:))
  • JLH Fans
    #138
    Hmm a Pirates tenyleg jo volt meg a gold is:)
    Anno a komodorral azzal nyomultam legtobbet meg 13-14 eve.
    Amugy orulok a Silvert megis ismerik paran,igaz kicsit rovid volt nekem is csak par hetig volt meg de grafikaba es hangulatba nalam utolerhetetlen.Persze lehet hogy lenne jobb,csak a gepem gagyi (voodoo3 as videocard 128 m ram)
    De ha itt tartunk szeretem a panzer sorozatot is,de ott meg mindig az 1 volt a legjobb szerintem.
  • Hangianix
    #137
    Pirates! (persze nem a Gold, bar azzal is jatszottam)
  • JLH Fans
    #135
    Jah van meg 1,csak ezt ugysem ismeri senki.
    Aszem 99 ben jelent meg es a neve:Silver
  • JLH Fans
    #134
    Starcraft.
    Meg mindig.
  • Szöszi
    #122
    A JA2-t végignyomtad? Ha igen lenne egy kérdésem: San Monaban, hogy lehet bejutni Kingpinhez úgy, hogy nem lönek szét a testörei? Köszi csá!
  • Orgi
    #121
    Shadowman,Legacy of Kain összes, Gothic, Diablo2...
  • Zagash
    #120
    MoH:AA !!, Heroes sorozat, Commandos 1-2, Starcraft, SoF, MaxPayne, HalfLife, Diablo 1-2, és persze az Ufo:Enemy Unknown valamikor az I. világháború idejéből :)))))
  • Garrett
    #119
    Jagged Alience2, Commandos1-2 , Thief 1-2-3(már most az) SYSTEM SHOCK 2, Deus Ex, Mohaa, Ganjaman :)isten játék,

    ezek közül a Thief az első a SS2 a második Deus ex 3.

    a thief és az SS2 volt az a két játék ami elől néha úgy álltam fel hogy beszarok az ijedtségtől! a deus ex ben meg a kidolgozott történet fogot meg!
  • magus
    #118
    gothic, imperium2. és most ha tovabbjutok akkor a morrowind. ja és persze a gta
  • Spenser
    #117
    Nekem : Viper Racing , Fallout Tactics...
    Ezeket szeretem a legjobban es ezeket vittem vegig a legtobb ször....
  • Deajka
    #116
    Civ3. Absolute király. Érdekes: néha azért nem kezdek játszani vele mert ott van az a kurva ,na meg egy kört ! Majd ez után 2 órá múlva valahogy elszakadok tőle. A régi civeket nem ismerem sőt régebben kirázott a hideg az ilyen játékoktól.

  • Zsooo
    #115
    párat kihagytál:)
    Pirates
    King's Bounty