15
IE vagy Netscape ?
  • TWN
    #15
    Találhatsz itt egy böngészőket lekérdező oldalt, talán néhány téren segít a munkádban: ha netán még aktuális a dolog.. A Netscape-nek külön oldal is létre van hozva. Mellesleg: van valami konkrétum a szakdogához?
  • Borg
    #12
    php szerver oldalon fut le, ha az örökké töltödik akkor nem nálad van a hiba...
  • KRi2
    #11
    Van 1 problemam:
    Ha az IE ,vagy Operaval ,(Netsc) bongeszek oldalakat ,akkor a php-s meg a nem html-es vegzodesü oldalak ürükké töltödnek és nem jelennek meg. Mit tehetek ellene? Mit állitottam át?
  • ATi
    #10
    6.21-es Netscape nagyon szuper, stabil, gyors, szep (bar ez szubjektiv)...
    inditasnal belehet tolteni a mem-be es akkor sec-perc alatt elindul a cucc, ja es ha nem kell a Netscpae sok AOLos szemetje, akkor javaslom a Mozilla-t, kulon bongeszokent letoltheto, nincs benne felesleges AOL msger, meg anyam kinja, elobb jar a Netscapenel. Mindig a Mozilla elozo stabil verziojara epul az uj N.
    szoval Mozilla rulz!
    ie-t max ha valami java csetre kell felmennem akkor hasznalom, de amugy csak porosodik a gepen...
  • raven10010
    #9
    Vannak egy-két olyan oldal, amiket csak a Netscape tud normálisan letölteni, de nagyon kevés ezeknek a száma... Én kipróbáltam a Netscape 6.x-et, de ott rontották el nagyon a dolgokat, hogy skin-t adtak neki, így sokáig tart egyáltalál mire elindul a program. Amúgy tényleg nagyon jó a Netscape 6.x, de ha nincs p4-esed, hogy ne legyen zavaró a lassúsága, akkor inkább IE6
  • Break
    #8
    kipróbáltam, le is mértem 1-1 oldal letöltődését (ugyanaszt, ugyanolyan körülmények között), és az 5.0 (!!!) gyorsabb volt a netscape 6.2-nél!!! meg amúgy is ie. de ha aszt nézzük, hogy ms termék, akkor bármi, csak ez nem. de amúgy gyorsabb, meg szerintem összességéban is jobb...
  • Tomcat
    #7
    Netscape 6.2 egész baba - amúgy szvsz egyáltalán nem gyorsabb mint IE-, de az IE6 -ot 1xerűen nem tudja leverni. Valahol azonos szinten van a két progi szvsz, de én inkább IE6 -ot ajánlom.
  • Laalee
    #6
    ha a sebesseg a lenyeg akkor opera6, ha a minoseg kell akor opera 6 ha a kompatibilitas akor ie 6, de mivel kb 5-6 oldal van ami csak ie alatt hasznalható es ez integralt (szukseg eseten, ha muszaly akkor hasznalhato), igy az o6 a legjobb :)
  • Bakka
    #5
    Mikor meg 5.5 os IE m volt aakor en is azt vettem eszre, hogy gyorsabb a Netscape de a IE6 - tol szerintem mar nem jobb !
  • Rigley
    #4
    Ennyire szar lenne a neckép ?
    Pedig azt hallottam , hogy gyorsabb mint az IE
  • lck
    #3
    Egyértelmű : IE! De néhol az Opera 6 is egész jól mozog.
  • Bakka
    #2
    IE 6 a legjobb !
  • Rigley
    #1
    Melyik a jobb ??
    Most toltom le a Netscape legujabb 6.2x verziojat , megeri ?