23
Minden ami Unique
  • blackgamer
    #23
    végre eljutottam oda hogy volt időm megnézni a Tükör klipet (nem is idő, csak most jutott eszembe mi van a Unique-al)
    jó lett, dalt már rongyosra hallgattam de mai napig nagyon tetszik
    jön a tavasz elő is veszem újra a lemezt, te jó ég, eltelt egy újabb év...
  • blackgamer
    #22
    a Tükör című számhoz most készítenek klipet, sajnos greenbox-os lesz, pedig szabad ég alatt szerintem többet ki lehet hozni, de mondjátok hogy vészmadár vagyok :)
    kiváncsian várom mi sül ki belőle...
  • ceasear
    #21
    sziasztok. Imádom a bölcsek útjánt a Unique-tól. Már csak az bánt,hogy nincs meg nekem ez a dal. csak ez a szám kéne. vki tudna nekem ebbe segíteni? köszke, csáó
  • blackgamer
    #20
    régen írtak ide, jah azóta megvan a lemez, megnyertem :)
    innen is üzenem hogy köszönöm! sokat hallgattam, most újra elővettem,
    jó helyre került!



    már régebben fényképeztem csak nem tudom miért nem linkeltem eddig...
    most valahogy újra Unique lázban vagyok, néha rámjön
    nem értem miért nem pörög a téma amikor Index fórumában lökik a sódert (miközben annak a fórumnak gagyi mindene)

    készült a Lassan elhiszem című dalhoz is klip
    illetve youtube-ra is felkerült az összes, mondjuk nekem DVD-n kellene
    myspace oldaluk is lett
  • blackgamer
    #19
    Ma jelent meg az új lemez, valaki már hallotta? Milyen?

  • blackgamer
    #18
    tetszik az új kislemez (Bölcsek útján), a klip kicsit szegényes, lehetett volna több fantázia is benne, de összességében nem rossz
    viszont a régi klipeknek valahogy jobb volt a hangulata

    csak lenne már szeptember 16. akkor jön az új lemez, már nagyon várom!

    szavazzatok, hogy többet szóljon Unique a rádióban
  • Daza500
    #17
    Micsoda idők járnak...
    Úgylátszik már mindenhol vannak divatőrültek...
  • gigik
    #16
    Hogy én erre nem is gondoltam.....milyen okos valaki....
    Szerinted nem próbáltam má....és egyébként is újabban a fájlcserélés a divat ad1, ad2: már megszereztem őket és még vagy 152 gigányi zenét...csak hogy tisztába légy a mai divattal, mert amint látom Te még megvennél mindent. Én meg üzletelek...és így mindenki jól jár. Azért kösz a tippet...
  • hzsolt
    #15
    miért nem veszed meg inkább? :P
  • gigik
    #14
    Üdv mindenki! Én csak azt szeretném kérdezni, kinek vannak Unique számai, amit esetleg MSN-en el tud küldeni? Nekem is van sok zeném, akár csere-bere is lehet belőle?
    Gigi
    ui: Ha Lola-zene is lenne, azt se bánnám!
  • Vlala #13
    Lemaradtam. :-(
  • Vlala #12
    ma? Rohanok haza!
  • blackgamer
    #11
    ma Unique nap van a Viva tv-n, vannak riportok és kommentezett videóklippek is
  • Vlala #10
    2001 dec. sztem márr a kutyusnak sem kellenek, nem az enyémek, így nem rendelkezem felettük, de ne úgy kezdődjön már egy rajongói topic, hogy "honnan lehet letölteni..." :-)
  • neuro
    #9
    2001 december most látom csak :)
  • neuro
    #8
    Az már eszedbe sem jut, hogy megvedd eredetiben? Karácsonyi ajándéknak egy átírt cd.. szép
  • PResident Evil
    #7
    töröljem az eddigi hozzászólásokat ?
  • Vlala #6
    na bumm, azt hittem, rajongói fórum lesz, erre az első hozzászólás keresi az empéhármat [mérges szmájli, villám, koponya, füstfelhő, stb]
    Lehet olyat, hogy mondjuk a 6. -tól indítjuk a fórumot? Most még kidühöngöm magam, meg jól odamondom mindenkinek a frankót :-) aztán memme élesben a Unique topic?

    Kicsimmel egyszer átvertük a teljes asztaltársaságot, ugyanis felhívta egy haaverja, nevezett Völgyesi Gabi (mindenki azt hitte, hogy Gábor az illető...) háromszor neveztem Kicsimet Angyalnak, a telefonban is poénkodott, hogy Úton van, de valami van a szemében, mire valakinek leesett a szitu.
  • PResident Evil
    #5
    nah jó, átírtam, így már nem del... :D
  • PResident Evil
    #4
    ehh.. ezt a topicot asszem törlöm...
  • blackgamer
    #3
    találta egy csomó videóklipjüket: origo videóklip néző részén
    régen nem voltam oda Unique-ért, de mostanában kezdenek tetszeni a számaik (már a régiekre gondolok)

    remixversenyre valaki jelentkezett?
  • Pheel
    #2
    Nekem megvan, de ezzel már elkéstem asszem...
  • G. Joe
    #1
    Karácsonyra megigértem valakinek, de nem találom sehol.
    Az mp3market kimúlt, a DC-n pedig lelépett akitől elkezdtem tölteni!
    Plízz!
    Help me!