12
d
  • Punker
    #12
    3% vám + 25% ÁFA (amit a köcsögök jó eséllyel a szállítási költségre is rátesznek)
  • Lac122
    #11
    ha egy karórát akarsz rendelni amerikából ami 40000 ft a szállítási költségen kívül mit kell fizetni
  • Efreet
    #10
    olvasd el a postázási és küldési tudnivalókat, sok helyröl nem is küldenek Magyarországra, ahonnan meg igen, ott vagy H-1234, vagy H1234, vagy 1234Hungary jelleget kérnek...de van hogy azt se a ZIP-codeba, hanem valami extra tudnivalókhoz, mert arra a mezöre van egy szép php vagy cgi vagy akármilyen ellenörzöjük :) nekem már sikerült többször rendelni külföldröl. (bár volt, hogy emailban, ott meg egyszerübb a dolog)
  • CSOCSO
    #9
    én bíertam az irányitószámunkat de kevés volt neki..akkor ide nem tudnak küldeni mi?:)
  • fotel
    #8
    sok helyen van olyan hogy optional gift package
    ott ráírják hgoy ajándék és szépen be is csomagolják

    azt általában nem vámolják el
  • Lteebee
    #7
    Én meg aszittem, az EU termékek után nincs vám.
  • Frank99
    #6
    Azt azért ne felejtsétek el, hogy amikor ideér a csomag, Budapesten a posta Csomagkicserélő osztályan kibontják a csomagodat, és ha vámolni kell, akkor vámot is kell fizetni. Én egy 41 EU kb 10000 Ft-os LEGO-t rendeltem a gyereknek, múlt héten jött a levél, hogy 3717 Ft+800 Ft-ért vámolják.
  • Break
    #5
    ja, valahogy én is így emlékeztem...
  • Tomcat
    #4
    A ZIP az az amcsi irányítószám(5 jegyű asszem)
    postal code, az meg egyenértékű a mi 4jegyű irányítószámunkkal
    és általában valóban ZIP/Postal code formában van feltűntetve
  • Break
    #3
    de valami olyasmi (de ez oda is van írva nem?) hogy csak USA-ban, vagy mittudomén. nem így van:
    ZIP/Postal code: _______?
    Mert he igen, akkor 1értelmű. de én úgy tudom, hogy az ir.szám!
  • Break
    #2
    a Zip az az irányítószám!
  • CSOCSO
    #1
    mi az a Zip? a 36 vagy a 1039?