65
FÁZOM!! :-D
  • Lteebee
    #22
    Nincsenek olyan sokan és rendesen le lettek káderezve, nyugi.
  • Efreet
    #21
    ááá dehogy...
  • Laalee
    #20
    mi biztos nem a többi kiralyokat nemtudjuk
  • Dikkma
    #19
    Sztem is. De te is király vagy, szóval, ez eleve egyértelmű ha csak tőled halljuk, akkor is, elvégre ki mondana ellent egy királynak. De nem? (UGYE nem mond nekem senki ellent)
  • Dikkma
    #18
    Ma ne essen a hó!! Szeretnék menni korcsolyázni és ugye, elég kritikus, hogy el tudok-e menni namost 3 méteres hóban nem tudok és akkor gáz van!
  • Lteebee
    #17
    Én továbbra is azt mondom, hogy Laalee király!
  • Efreet
    #16
    Laalee indoka az egyetlen értelmes a havazásra. nem -18fok volt éjszaka hanem csak -5...
  • Dante
    #13
    Én csak kb negyed órát késtem első óráról, és voltak bent 3-an akkor, mikor megérkeztem:)
  • Break
    #12
    és mit mondtál, miért nem mész? olyan magyas a hó, hogy nem tudsz alagutat ásni?
  • I.C.ram
    #11
    eljen a havacska :)) ma pl logtam a sulibol emiatt :))
  • Efreet
    #10
    szana nem? :)
  • Assassin
    #9
    Azért félelmetes látvány ahogy a kamion kifordult trailerjének a kereke szórja maga elől a havat szét meg szerte...
  • Lteebee
    #8
    Kivi vagyok, hány buta suzukis patkolt ma el.
  • Laalee
    #7
    kira, nekem csak egy varburg rakott keresztbe, de haritottam a gonoszsagat és elsliccoltam
  • Assassin
    #6
    Ma láttam egy balettelőadást:Ford Transit nyomta a piruettet,egy kamoin meg a becsuklásos futamot...
  • Rincewind
    #5
    Hát, elég szar így vezetni... Viszont könnyű tekerni a kormányt (mert nálam nincs szervó) :))
  • Assassin
    #4
    ''Hát ez egy őrület ami az úton van!!Az a qrva hó''
    :)))
  • Assassin
    #3
    Meg aztán van mire hivatkozni ha elkésel vhonnan..
  • Laalee
    #2
    ha esik a ho, nincs olyan hideg mintha csak ugy natur hideg tel lenne :)
  • Marki
    #1
    Majd s*ggre estem a multkor...