24
Tényleg csak 1.5m vagy még ennyi se ?
  • Pheel
    #24
    Tehát pozícionálni nehezebb vele pontosan...
  • Pheel
    #23
    Nem a fáradás a lényeg. Nehezebb egeret nehezebb a kívánt pozícióba mozgatni, mivel nagyobb a tapadási súrlódása.
  • Laalee
    #22
    amugymeg nemmindegy hogy +10-15g ot vonszolsz?:) iszonyuan lefarasztja az embert...
  • Pheel
    #21
    Ha zsinóros, akkor könnyű. De a többi ilyen is könnyű, meg még jól is van összerakva.
  • Pheel
    #19
    Biztos a görgők vagy a golyó olyan könnyű benne...
  • Laalee
    #18
    nos egy infra eger 2 aksival sem nehezebb mint egy ms intelimouse...
  • Pheel
    #17
    Rádiósak, ha jól látom. Akkor nem lehetnek könnyűek. Kivéve, ha egy 3g-os atomerőművet építettek bele. Ezenkívül Genius, amit csak azért nem szólok le nagyon, mert sokáig használtam ilyen márkájú egereket. Háát. A minőségük hagyott kívánnivalót maguk után, bár kétségkívül a legolcsóbbak a nem teljesen noname-ek között...
  • Bilux
    #16
    Hja és kib. könnyű is!
  • Bilux
    #15


    Ezek is jók és nem is drága!
  • Pheel
    #14
    Ráadásul minél könnyebb, annál pontosabban lehet vele pozícionálni...
  • Pheel
    #13
    Nem mindegy, hogy az ember egy 25 dekás vagy egy 10 dekás műanyagdarabot vonszolgat órákon át minden nap és a rádiós nehezebb, mert ugye benne van az energia forrása. (elem)
  • I.C.ram
    #12
    optikai eger a jo szerintem mert vagy pedig az optikai radios! mert a gorgo hamar koszos lesz es eleg hosszu drotokat szokta hozza adni :))
  • Laci
    #11
    ebben teljesen igyazad van!
  • Joseph
    #10
    Mi az, hogy nehéz ? Nem emelgetni kell :-)
    Sajnos néha a helyzet kívánja a kábel nélküli dolgokat, nem poénból költ rá nagyobbacska összeget az embrió ! / aki meg igen az vegyen 5x ennyiért :-) /


  • Pheel
    #9
    Minek nektek infra? Rálátás kell, tehát úgyis csak az asztalon lehet használni. Vagy rádiós (nehéz) vagy egy drótos. Ennyi pénzért inkább optikai drótost vegyetek! :)
  • Joseph
    #8
    Kb 2-3 hónap duracellával (2db miniceruza) :-)
  • Joseph
    #6
    Nem tudom milyen egered van, de javaslom az A4 Tech RFSW-25 rádiósát (nekem ez van), ami 3 méterig tuti, és nem is drága /~6.900~/ .
  • TheZsenyka
    #5
    Ehhh
  • Laci
    #4
    nekm megvan egy infra egy éve, de még ki sem próbáltam...
  • DEx-
    #3
    venni, na :-)
    Csak kicsit felidegeltem magam...
  • Laalee
    #2
    mivan? mentel menni?:)
  • DEx-
    #1
    Ez kurvaszar. Nagy lendülettel mentem volna menni, de megláttam, hogy csak 1.5 m a hatótávolság, hát besírtam egyb?l... :-(

    Hiába van hozzá plusz kábel, akkor is szarság az egész..