14
  • Irasidus
    #14
    Van a cikkben egy fordítási (vagy értelmezési?) hiba: "az újfajta lineáris hajtóművek megtervezése is problémásnak bizonyult eleinte."

    Ha mindenáron le kell fordítani (szerintem nem kell) akkor lineáris-légtüske hajtómű, a lineáris hajtűmnek semmi értelme.
  • year
    #13
    Nem hittem volna, hogy anno mikor olvastam ezt a hírt, 2013-ban ez lesz ami most...
  • Olcsóvér
    #12
    durva
  • mir
    #5
    az, hogy most nem atomdobálásra szánták, az nem azt jelenti, higy nem lehet bele rakétasínt rakni, és arra atomot. mbár abban egyetértünk, hogy isten ments attól, hogy ilyesmire használják. de a katonaságnak mindenesetre igazán nagy előnye származna a többi országgal szemben, ha mondjuk 1 óra alatt od tud felderítő űrrepülőgépet küldeni, ahová csak akar... meg mondjuk erre akkor már nyílván nem olyan technológiát tennének, mint 1 átlagos kémműholdra, ami 3 évig megy, oszt vége...
  • mir
    #3
    nekem tetszett az ötlet... de szerintem nem olyan hülyék az USA légierőnél, hogy ezt eldobják... ez halombaver minden eddigi űreszközt(ha kész lesz) és nilyen könnyű már róla atomot dobálni...
  • Kis-Bob
    #2
    pedig tök jó lenne egy csillagromboló....