11
Gondok az Extra webhelyszolgáltatónál?
  • Pheel
    #11
    Nekem az XP már másodszor játsza el, hogy a task manager nem minimalizálódik a tray-re, de hogy miért... :[[[
  • Biker
    #10
    csak itt fordítva igaz. újratelepítés után egyszer lejön jól, aztán elszaródik. ez a microfostos hibajavítás
  • [Walaki]D`Lair
    #9
    Az az érdekes a windowsban, hogy magától megjavul. Ha valami szar benne, mittomén leáll az explorer akkor néhányszor lefagy, reseteled és láss csodát hibátlanul műxik az egész. Nekem mindíg ilyen "hibajavítósdit játszik" nem is izgulok ha valami elszaródik. Ha megjavul úgyis jön másik hiba.... :DDDDDDD
  • Biker
    #8
    nem húzom, és Fateromnál ugyanerről a lemezről van telepítve a me, és ott jó.
  • Laalee
    #7
    5,5 ös
  • Pheel
    #6
    Húzod a géped?
  • Biker
    #5
    a me-ben is 5ös explorer van
  • Biker
    #4
    nem,nem. rányitottam direkt olyan oldalakra is, amit biztos nem bántanak(ismerem a gazdáját), és az is ezzel a hibával áll le. !nem explorer hibaüzenet, hanem Windows hibaüzenet!
  • Laalee
    #2
    erdekes :)

    bar a 98se ben alapbol 5,0 as explorer van, de ha a ME is ezt csinalja... probald felrakni a 6.0 sat, hatha.
  • Biker
    #1
    Nem értem! A régi win98se-vel rátelepített 5.0-s explorerrel is, és a winme vel is saját explorerével a következőket tapasztalom.
    Ha olyan weblapot akarok megnyitni, ami az extrán van (www.extra.hu/…..) akkor nem nyílik meg, mert lejövet közben „az iexplore hibát okozott a MSHTML.DLL-ben, az iexplore leáll” hibaüzenet, és le is áll.
    Semmi más oldallal nincs ilyen, sem másmilyen hibám. Mi a szar ez??
    Külső, soros modem(conexant). Találkozott már valaki ilyennel?