1012
  • magus
    #51
    nekem nem talál eghy szervert sem...
  • Dikkma
    #50
    Ma kb. 8-ig, utána éjjel 3-ig játszani fogok, még nem tudom, sak serioussal-e , nem hiszem, inkább CS, de azért nézzetek fel bármikor, hátha vagyok!
  • Dikkma
    #49
    Network game, search internet, ennyi! Életemben nem használtam Gamespy-t, nem is fogok.
    Gyeer majd fel a #csira -ra, irc-n, szerver a irc.extra.hu! Ott megtalálsz, dikki vagy dikk|ssam néven :)
    TneX, te is, és más is jöhet, aztán keresünk valami jó kis szervert!
  • magus
    #48
    holhol?gamespyal?
    nem megyunk majd egyutt?
  • Dikkma
    #47
    Wow!
    Elkezdtük nyomni singleben, de ha már itt a net, minek szuttyogjunk, inkább fel!
    Izom jót henteltünk, 6-7 player cooperative, a végén kivágott a szerver, a főeelenség halálakor, de lehet, ez normális.
    Szóval: király game!
  • magus
    #46
    hmm
    kijártam a zöld zónát...
    Amugy tök poén. Ölöd az alieneket, csurogsz a értől, mindenhol vérben ocsogsz, és ott egy telefonfölke...:)
  • Dikkma
    #45
    Hogyne. :)
  • magus
    #44
    akkor is lehet menni cooopba ha nem raktuk fel a gamespy-t?
  • Dikkma
    #43
    Majd otthonról, most csak írom. Meg kipróbáltam.
  • TneX
    #42
    Nyomjük Coop-ba?:)))
  • Dikkma
    #41
    Most kaptam le, kira!
  • TneX
    #40
    Szerintem mindenki próbálja ki aki szerette az első részt,mert sokkal jobb lett:)))
    Vannak benne iylen tüskés csapdák,amik felidegesítik az embert,de ezen kívül nagyon jó lett,legalábbis szeritnem.Kéne nyomni Cooperatívba,nem?:)))
  • Dante
    #39
    halálkomoly, már nem tudtam mit feljebb nyomni, amúgy az csak 800x600, azt meg elírtam:)
  • Dikkma
    #38
    Nameg az is :)
  • magus
    #37
    engemis bearanyozhatnál
    www.tar.hu/xtreamwt

    :)
  • Iq0
    #36
    ha ez így lesz bearanyozlak
  • Dikkma
    #35
    0-day ftp topicban lesz cím nemsokára. Úgy 20 percen belül.
  • Iq0
    #34
    Igen és hova ??????
  • Dikkma
    #33
    Tyű. Rohanok tölteni :)
  • skorpio7
    #32
    01/23/2002 Serious Sam the Second Encounter DEViANCE [xx/45]

    Azt hiszem , hogy ez magáért beszél . :)
  • Lazarus
    #31
    Ez már hent a javából!!!
  • Dikkma
    #30
    Egyébként a játék demoja jó, de kicsit uncsi. Olyan 10 percig bírtam.
  • Dikkma
    #29
    SG-n is fenn van... :)
    Ha még vki nem tudná, és még az Impresszumban is lusta lenne megnézni, az SG-nek van egy embere aki csak a letöltésekkel foglalkozik, szóval innét mindent le lehet tölteni..
  • Alias Vírus
    #28
    Honnét lehet leszedni a demot? nincs kedvem végig olvasni:)) Thx
  • Dikkma
    #27
    Mé? Izom jó volt, ahogy Tomcat szaladgált előttem mikulásként :))
  • Dikkma
    #25
    Cooperative-ban játszottuk lanon az egyet, nem sok ekkora élmény volt az egy hét alatt.
    Lekapom demot, majd megnézem otthon.
  • liquid
    #24
    Cheat-el, gondolom. Most néztem meg, és még tourist-on is fogy a skuló.
  • ember
    #23
    örök töltény a fegyverekben?????????????

    milyen fokozaton?
  • I.C.ram
    #22
    viszont a stilusa egyre jobban erosodik! mert mar orok tolteny van a fegyverekben! es igy jobban arcadeosodik a jatek! nekem csak az enginenel van bajom mert hiaba lett piciket szebb a grafekja ha 2* olyan eros gep kell hozza mint az 1-hez!
  • liquid
    #21
    Löjed öket ezerrel.. :-)
  • Lacc
    #20
    Uhh baze... Itt vagyok a Jaguár-völgyben de én ennyi dögöt még nem láttam és mind engem támad! :DDD Hogy az istenbe kell kinyírni ezeket, mert legalább 5000-en támadnak egyszere! :DD
  • ember
    #18
    hát, egy pálya van a demóban, kb hat-hét féle szörnnyel (ha nem veszem külön a többféle színű emberkéket) - ebből van két-három új.

    szerintem ez nem rossz arány, ha tartják a teljesben is, akkor lesz még jópár új monsta.



    egyékbént tényleg igazatok van, ez inkább küldetéslemez (bár nem biztos hogy pont a grafika határozza meg, küldetéslemeznek kicsit hoszú lesz - remélem), de hát nem mindegy? legfeljebb az árban lehetne különbség - de nem hinném hogy itt sokan eredeti játékokat vennének.
  • liquid
    #17
    Demot végignyomtam, imho joopofa, halovány fejlödés van grafikailag az elözöhöz képest. Jool el lehet vele hentelni, ennyi.
  • I.C.ram
    #16
    meg a gepigenye is nott egy csomot!! pedig a grafika nem sokat valtozott! :((
  • I.C.ram
    #14
    szerintem az egy sokkal jobb volt!
  • liquid
    #13
    Az SS1-et (idöhiány okán) csak az eredetileg tervezett sztori harmadáig tudták megcsinálni Croateam-ék. Ezért a kevés változás, ez tulajdonképpen még mindig az SS1, csak másképp hivják... :-)
  • ember
    #11
    szerintem tuningoltak azért pár dolgot.

    az engine persze még ugyanaz, de a textúrák élesebbek, van fű, meg aljnövényzet, meg úgy általában a környezet (fák, stb) szebb lett, részletesebb.

    ez nem sok, de ennyi derül ki az egypályás demóból
    reméljük, a teljesben még lesz jópár újítás

    a játékmenet persze nyilván ugyanaz, de hát ez még mindig egy "öldöklő-fps" - sokat nem lehet változtani rajta
  • PyRex
    #8
    Ha a tobol az elejen hatul jottok ki, akkor ott van egy telefonfulke, az mi a franc? :)))))))

    Felhitam valakit :)

    PyRex
  • PyRex
    #7
    Az nem lehet :))))

    PyRex
  • Dante
    #6
    Nekem Cerka 500-on, 384Megz, meg egy gef2mx, az ég világon minden a maximumon, 1024x768-ban, és még csak meg sem akad!!!