30
Mikor jelenik meg???
  • zola2000
    #30
    Pfff, csak 30 hozzászólás? Pedig az egyik legjobb rpg pcre...
  • Sephi
    #29
    Ja ja kene dl cim...
  • Sephi
    #27
    Ahm anno meg DC jacotam vele de nem vittem vegig. nem tudgya valaki ahonan ingyen le lehet tolteni?
  • M.A.D.
    #25
    Sorry! Elragadt a hév! ÁÁáááá... Naszóval, én letöltöm DC-ről. Tehát ingyen megy a dolog.
  • M.A.D.
    #21
    Na, tehát. Az ilyen fizetős szerverek menjenek a jó büdös strasbourgi cigány kurva anyjába. Mindet szétkúrnám. A Készenlétis haverokkal szétbasznám a fejüket. Ennyi.
  • Efreet
    #19
    ff8 lényegesen hoszabb, kicsit összetettebb a sztori, de ez is nagyon korrekt, és a történetben több a csavar. a harcrendszere meg mozgalmasabb, nekem jobban is tetszö mint az ff-é. grafikára meg rosszat nem lehet róla mondani (a pc-st nem láttam, csak a dreamcastost, de ha csak olyan, már az is elég)
  • Randal
    #16
    Grandia 2?
    Van pc-re is, 2 cd.
    Letölthető az isnane ftp-jéről.
    fizetős, további infó: www.insane.hu/warez.
    1500Ft/hó. Szerintem megéri, ha tudjátok dobjátok össze többen, csak nézzétek meg az oldalon található listát!
    Van Console játék is.
  • rolika
    #15
    Lesz Grandia X! Igaz csak PS2-re, egyelőre legalábbis :)
  • Efreet
    #14
    köszi, tudom, 2X végigjátszottam. elsöre 27 óra volt, másodikra 80 fölött, de ott mindent maximumra fejlesztettem. a harcrendszer tényleg nagyon jól használható.
  • rolika
    #13
    A legjobb harci rendszere van amit játékba valaha implementáltak :) (turn-based)
    Kb. 40-45 óra végigvinni...
  • Efreet
    #12
    mégis megjelent :) hát a sztori kellemes benne, csak túl rövidke...
  • M.A.D.
    #11
    Megjelent! 2CD! Nyami. le kell tölteni,de gyorsan! Jó kis RPG! :))
  • Sephi
    #10
  • Sephi
    #9
    Hat nem tom de az bisztos hogy a Grandia 2 bemutato movietol felizgultam
  • liquid
    #8
    Ja, és -természetesen- joo kis anime-style, rajzolt animjai vannak, meg aranyos zenéje.
  • liquid
    #7
    RTS, erösen történet-orientált. Semmi resource managment, csak csata. Grafikailag okés (a mostanság megjelent PC-s RTSek -Battle Realms pl- azért jooval szebbek nála). Épphogy beleszagoltam, szoval a minöségéröl nem nagyon tudok nyilatkozni. Annak idején a konzolos ujságok dicsérték a DC-s verziot.
  • Sephi
    #5
    A hundred Swords az jo gama? Mirol szol?
  • liquid
    #4
    Jaja, adogatják ki a DC-s gamékat PC-re is, a Hundred Swords már pl egy hónapja kijött (2 CD), szerintem a Grandia is annyi lesz.
  • Sephi
    #3
    Figyi de nezd meg mit ir a Supergamez meg a www.rpgame.com hogy december vegere megjelenik PC re is! sot meg a www.avault.com on is ott van!!
  • Efreet
    #2
    Dreamcastra van... régóta. ott 1 GD. szerintem nem jön ki pcre. vegyél 1 DC-t :) (komolyan, érdemes... ennyi pénzért)
  • Sephi
    #1
    Emberek nem tudgyatok mikor jelenik ez meg PC -re?!?! Es hany cd lesz es ki adgya ki!! Keremaki tud rola irjon infot!!