7788
Ide jöhetnek az írással kapcsolatos sirámok /Borg
  • NeoMaN
    #369
    Nem az író márkája a baj asszem egyként, hanem a biosban bekapcsolt APIC.
    Ha viszont kikapcsolod az APIC-ot, akkor újra kell tenni a winfos xp-t, ha bekapcsolttal volt telepítve...
    Amúgy Toshiba 5112 4x-es
  • ZaJanga
    #368
    Mijjjen íród van?Nekem is sz@rakodott az lgdvd íróval.Most nec van és azzal nem vitatkozik.
  • Tovi
    #367
    Sose szoktam ezt mondani, kár így reagálnod.
    A százalékos arányt nem ismerem, valóban egy részüknek az írót nem látja, másoknak (nekem) belefagy az írásba, tehát igazad van.
  • NeoMaN
    #366
    nálam nem látja az írót, és a tapasztalatok alapján kb az emberek 30%-ánál sem.
    nálad persze megy, és most azt fogod mondani az a 30% a hüle.
    :)
  • Tovi
    #365
    A 3.13-as max belefagyna íráskor, de attól még látná az írót. A nero honlapján fennvannak a támogatott írók, azért kérdeztem milyen tipusú.
  • NeoMaN
    #364
    nforce 3.13-as drivered van? :)
    másik író progiva műxik? alcohol stb..
  • Tovi
    #363
    Esetleg a tipusát leírnád, vagy találjuk ki???
  • NeoMaN
    #361
    jóvanna!
    :)
  • RelakS
    #359
    lolkabolka, #345? :D :P
  • Lacika 79
    #358
    Ez rendben is van, ugyanis TEAC (Pio 106) íróm van, de ha asztali olvasóhoz írsz filmeket, akkor az alábbi gondok jelentkeznek. Adatra tökéletes, olvasta minden olvasó szépne, gyorsan, de filmre nem a legtökéletesebb szerintem.
  • NeoMaN
    #357
    Fibra:
    Pio (105,106) vagy Pio alapú (asus, teac) íróhoz jó a tapasztalatok alapján.
  • Lacika 79
    #356
    Nagyon gázos szerintem. Én írtam belőle vagy 80-at, de csak a Westel, és hasonló olcsó lejátszók hajlandók olvasni, Tehát 40 ezer forint alatti lejátszók viszik, ha lehet ilyet mondani. :-)
    Szal szerintem a Princo is jobb tőle picivel.
  • NeoMaN
    #355
    Traxdata is ritek.
    természetesen ritek a jó.
  • NeoMaN
    #354
    LOLka
    elmesélném neketek, hogy a primedisk is ritek G03, G04, W01 ( nagyon kevés kivételtől eltekintve, azok általában Ricoh gyártmányok, és azok is nagyon jók)
    :)
    Szakik....
  • RelakSfromhome
    #353
    :D
  • RelakSfromhome
    #351
    Szitázatlan: Arra a felületére, amire rá szokták nyomtatni, hogy pl fujifilm, na arra semmit nem raknak
  • TZoli
    #350
    És még azt nem értem mi az hogy szitázatlan vagy szitázott?
    Ajánlottak ilyet hogy -R Ritek G03 2x, one szitázás vagy eredeti szitázatlan, vagy Ridata esetleg Traxdata, 380 Ft-ért.Na most ezek közül melyik a jó
  • TZoli
    #349
    És +R lemezek közül melyiket ajánljátok?
  • RelakSfromhome
    #348
    #335
  • BaLeeX
    #347
    Primedisc lemezek nem rosszak ha jól tudom a CD-iket ugyanaz gyártotta, aki a Philipseket.
  • RelakSfromhome
    #346
    Ja, a NERO CDSpeed mondta :D
  • RelakSfromhome
    #345
    A primedisc szar? Ki mondta? Jöjjön ide egy kokiért, ha Ritek G03-mas lemezt használ
  • Mhosah Myth
    #344
    Valaki ismeri a dvd x copy platinum-ot???
  • BaLeeX
    #343
    "de a "DVD Info Plus" Ritek G03-asnak ismerte föl mindkettőt"

    Ott a válasz is. Valamilyen progival amivel a lemezről infot tudsz kérni, vagy pl. nekem a Grade A Media szitázású Ritekemen ott van örbe apróbetűvel, hogy "Manufactured by Ritek Taiwan".
  • RelakSfromhome
    #342
    Na ájjon meg a gyászmenet!!!

    "A 60 db zöme Traxdata szitázású volt, 10 db pedig szitázatlan"
    Akkor most honnan is tudom, hogy valamelyik DVD ritek???
  • BaLeeX
    #338
    Én (neten olvasott vélemények alapján) ezek közül mindenképpen a Ritek G04 alapú lemezt ajánlanám.
    Ezek közül is a legjobbak (hallomásból) a Ritek vagy a The One szitázású lemezek.

    FW-t mindig érdemes frissíteni, garit pedig normális esetben nem veszted el. Monjduk ha frissítés közben áramszünet lesz és elbaszódik a cucc akkor lehet.
  • BaLeeX
    #337
    CloneDVD-vel írtam ki egy újraírhatóra, leteszteltem és Neroval másoltam át a Ritekre.
    Nekem is pont 20db G03-asról van tapasztalatom. Egy volt szar belőle, azt írás után nem tudta beolvasni semmi és elég hülye hangot adott. De ha megnézem azért ez még egész jó arány.
  • TZoli
    #336
    Hali!
    A napokban vettem egy LG GSA4040B irót.Az lenne a kérdésem hogy milyen lemezt vegyek ami olcsó,és asztali dvd-re irnék ki filmeket?
    Ilyeneket ajánlottak:
    4x-es Ritek G04 -R
    4x-es princo A osztály -R
    2x-es Bridata (Ritek g02) -R

    A301-es firmware van az irón,érdemes frissiteni,és ha megteszem elvesztem a garanciát?

    Segitsetek lécci,köszi!
  • HUN Tick
    #334
    mondjuk a primedisc is szar
  • BaLeeX
    #333
    Nekem is pont ma volt ezzel hasonló tapasztalatom. Kiírtam egy DVD filmet és nekiálltam megnézni, a Pioneer DVD olvasómba tettem be, nem az íróba. A film néha beszaggatott, majd váratlanul ugrott egy jó 30mp-et, azt hittem a háttérben a film kódolás nem oké neki, lekapcsoltam de továbbra is csinálta. Aztán áttettem az íróba és minden gond nélkül játszotta...

    Alapanyag Riteg G03.
  • RelakSfromhome
    #332
    Az, hogy esetleg a Princo szar, az még rendben lenne. DE A PRIMEDISC-re nekem ne mondd, hogy szar!!! Mellesleg mindig a végén van a gáz...
  • NeoMaN
    #331
    szar lemez
    mindenkinél előfurdul
    pár hónap múlva talán az egész olvashatatlan lesz
  • RelakSfromhome
    #330
    Mitől van az, hogy a megírt DVD az íróban KO, de az olvasó jópár próbálkozásra olvassa be. A fájlokat le lehet másolni róla, de a nero-val nem lehet legrabbelni.
  • HUN Tick
    #329
    természetesen arra
  • Lsire
    #327
    Helló

    Segítségeteket kérném. MP3-kat akarok DVD-re irni, egy album egy könyvtár. Mire kell ügyelni, úgyanis asztali lejátszóba is szeretném hallgatni. Kérem segítsen aki tud.
    Elöre is köszi.
  • trunks666
    #325
    Aki használta a Shrinket annak jó hír lehet, hogy kijött a 3.1-es verzió
  • BaLeeX
    #324
    Lehet, nekem erre a célra a Nerovision express 2 vált be, de mondhattok más progikat is engem is érdekel. Gondolom arra gondoltál, hogy adsz a proginak egy videófájlt és annak nekiesik és kiírja DVD formátumban.
  • HUN Tick
    #323
    Hy Mindenkinek! Az lenne agondom, hogy lehet e egy sima +/- os DVD íróval asztaloban lejáccható filmet írni, és ha igen, hogy, és milyen progival lehet a CD-t megírni!! Előre is köszi! Tick
  • RelakS
    #322
    Keress rá guglival!
    GSA-4040B A302
  • Breki33
    #321
    honnan lehet leszedni?