85
  • I.C.ram
    #29
    Akkora fasz vagy hogy az csak na :)) azzal ugye tisztaban van hogy ez a jatek inkabb utode mint Warcraft vilag szimulalalasa! a Starwarsban azt csinalsz amit akarsz akar meg !fodrasz! is lehetsz!! itt meg megint az lesz hogy kapunk egy gyakos hentelos jatekot amiert raadasul meg fizetni is kell erte havonta! ugyanezt megkapod egy Rune-ban amihet tok ingyen hozzalehetjutni letoltod akarmelyik warezrol! na jo azert ez tobb lesz mint a rune de hat mikor kaptunk valami igazan jot a blizzardtol? hat kb 5 eve amikor kijott a starcraft... mondjuk az se tetszett nekem de hat a tomeg azt mondja hogy marhajo :)) szoval reszemrol nem bizom meg a blizzardban! a diablot is ugy vartam hatha valami jo jon ki dehat az is egy rakas kaki lett henteles lett belole... :(( SZOVAL SW:G rulla! hamar valamiert havidjat fizetek akkor megneznem hogy mire adok/dobok ki ennyi penzt!
  • Rincewind
    #28
    eleve birodalmi Fejvadászként szeretnék indulni
  • Rincewind
    #26
    Én már 20 fölötti vagyok! Talán éppen ezzel magyarázható az igényem a komolyabb játékokra (SWG), bár az igaz, hogy az Ep. I, a részemről is kanonizálva van :)
    És az első dolgom lesz, ha a naboon járok, hogy kiirtok pár gungant :P
  • Rincewind
    #25
    Ez a vélemény azt hiszem tökéletesen korrekt! Kár, hogy nem mindenki olyan normálisan reagál, mint te! De, ha tényleg a fantasy világokat szerted és megengedsz egy véleményt a részemről, akkor felhívnám a figyelmedetet a Dark Age of Camelot nevű MMO RPG-re! Nézz utána, de szerintem nem csalódnál, ha elkezdenéd! Vagy itt egy másik, amiről egyelőre nem sokat tudni, de az SWG után, de legalább 1-2 hónapig biztos ott fogok játszani! Ez pedig a Games Workshop által kitalált Warhammer RPG-n és stratégiai játékon alapuló játék lenne! Íme a link: Warhammer Online
  • radical
    #24
    HAHA.
    Nézd meg ezt a linket: http://starwarsgalaxies.station.sony.com/media/screenshots.jsp
    Ajánlom figyelmedbe a 360 fokos screenshotokat amik a játék engine-jével készültek. Így fog kinézni a game! Szerintem ehhez képest a WOW egy manga+gothic ötvözetű valami... Akárhányszor nézem meg a WOW képeket hiányzik valami ami megragadna benne. Gyerekes grafika D2 minőségű feladatokkal. 1,5 hónap alatt megunnám utána meg csak a gyakás menne mint a D2-ben hogy jobb cuccaim legyenek meg több XP-m. A D2LOD-nál elegem lett ebből, oda is már csak azért nézek be hogy el ne vesszenek a Bnet karaktereim. A legutóbbi MMORPG amibe be akartam lépni az Ultima Online 2 volt amit az Origin/Interplay leállított. Az onnan eljött emberek készítik az Everquestesekkel együtt a SWG-t. Több évnyi tapasztalattal járnak MMORPG téren a Blizzard előtt. Jobbak a grafikusaik. Jobbak a worldbuildereik. Kidolgozottab a háttértörténetük. Van játékosok által befolyásolható gazdasági rendszerük.
    Egyáltalán nem vagyok SW fan, minden eddigi SW game egy kalap sz@r volt, de szerintem ez lesz A JÁTÉK ami sokáig leköt.
  • Yv@n
    #23
    Nekem pl speciel tutira a WoW fog bejönni...starvarz nem egészen az a világ ami érdekell. Ez a középkori gyakós dolog jobban megfog :)

    Szóval lehet, hgoy mennyire jó, hogy az összetett, csak éppen mivel abszulút nem teszik sokkal valószínűbb, hogy nem fogok vele játszani. Persze addig amíg nem láttam belőle a full-t nem mondhatok róla korrekt véleményt...
  • Rincewind
    #20
    A fene nagy okosságotokban elfelejtetek tájékozódni és épp ezért annyi baromságot sikerül leírnotok, hogy az már szinte fáj! A Star Wars Galaxies-t nem a LucasArts készíti, ő csak a besegít és a nevét adja hozzá! A fejlesztést a Verant Interaktív (Everquest) és az Ultima Online készítői csinálják! Az SWG nem azért lesz jó, mert, hogy Star Wars, hanem azért, mert olyan újításokat hoz, amit semmilyen más MMORPG ezen a világon! Egyelőre... De ezt ti is tudnátok, ha vettétek volna a fáradságot és legalább kicsit utánanéztek! De nem tettétek így azt kell mondjam, csak közröhely tárgyává teszitek magatokat! A link még továűbbra is ott van lent!
  • Rincewind
    #18
    Na akkor kattints ide te mindentudó okostóni! Olvass, tájékozódj, aztán húzd meg magad! Lol, azt hittem az ilyen idióták már rég kihaltak :))
  • CAD
    #17
    Soha nem adja ki blizzard 2003-ba... annyuit mondok, hogy war3-t 2000 oszere igertek eloszor... most milyen evet irunk?
  • RangeR
    #16
    Hát ha itt a célközönség 25 év alatti,akkor a starwars marhaság az kiknek szól? Mert tuti ,hogy még a 15 évesek is csak értetlenül bámulják majd,hogy mekkora gagyi!Mármint a starwars.Azért nem tud majd labdára rúgni a starwars mellett,mivel annak még arra sem lesz lehetősége,hogy rugáshelyzetbe kerülhessen.Így nehéz mellé állva belerúgni egyet,ahol nincs létjogosultsága tartózkodni.Mármint a starwarsnak.nem is értem,hogy szabad egy WARCRAFT-ot starwars nevű nevettséggel,vicc tárgyával hasonlítgatni...
  • Rincewind
    #15
    Ezzel a gagyi ''Pistike is tudjon játszani'' könnyített szabályrendszerrel lesz elkefélve az egész! :(
    DE még, ha jó is lenne, akkor se nagyon tudna labdába rúgni a Star Wars Galaxies mellett!
  • radical
    #12
    Nekem nem tetszik a grafika stílusa. Olyan óvodás, Pokémonos jellegű. Lehet hogy nem a 25-ön felüliek a célközönség? Star Wars Galaxies le fogja nyomni ezerrel. 2003? Addig még lehet hogy megjelenik a Newerwinter Nights is a hivatalos AD&D szabályrendszeren alapulva! Akkor már inkább ezek közül valamelyik...
  • liquid
    #11
    Annyira azért nem reménytelen a 2003-as megjelenés. Külön csapat késziti a WoW-et, és már joo ideje fejlesztik. A Blizzardnál persze soha nem lehet tudni, de inkább csússzanak, mint hogy középszerü vacak legyen belöle...
  • Lacc
    #10
    És le is fogja mosni a színről ezt a gamét.
  • Fatality
    #8
    Nem igaz. A Star Wars Galaxies elöbb debütál.
  • Sephi
    #7
    Hahh ha ez igy fog kinezni... akkor ez lesz az leso olyanfantazia gama amiert erdemes lesz fizetni!
  • zerge
    #5
    persze hogy nem fog. volt mar olyan jatek amit a Blizzard idoben kiadott??
    Ettol fuggetlenul mind nagyszeru jatek lett. Szoval erdemes lesz erre varni azt hiszem.
  • Laalee
    #4
    ez soha nemfog megjelenni 2003 ban... a war3 is 2002 aprilis-majus környeki megjelenes, nemhiszem hogy felevre ra kiadjak...
  • b
    #2
    szóval, egy vidéki suttyóként lehet kezdeni. kewl. :)