11
Realtek RTL 8139c PCI hálókártya driverre lenne szükségem
  • jeti00
    #11
    10/100 Mb/s Realtek RTL8100C v. RTL8110SC -m van de sehol driver csak újabbak és nem megy. másik gondom hogy a gép átesett egy formaton mert vlmi gond volt és most nem látja a gép! a nevét a papírjaiból írtam ki :) Fogalmam sincs miért nem látja, nem is érzékel semmit, de azért zölden világít :P
  • geri777
    #10
    Sziasztok nekem egy Marvell Yukon kártyám van és nem megy a netem rendesen pedig felvan telepítve hát ha valmi patchröl tutok :D akkor létszives szojatok a régi gpemen rendesen megy a net
  • Mikilaci
    #9
    Helló!


    Nekem is Realtekem van mikor az integrált(beépített) hálókártyát letiltom és a másikat beszerelem és az a válasz, hogy egy másik zavarja és nincs elég erőforrás és titsam le.... ez mi ?

    Egyszer működött egy restart-ig...

  • wesker24
    #8
    kaptam egy tv tuner kártyát ehhez kellene Driver ami müködik is !!!!

    Pntosabban Brooktree Bt848-as Philips Tv Tunerhez kéne driver !!!
    Igaz találtam egyet a kép jó is volt de annál a hang meg nem volt jó !!!

    kipróbáltam már egy két drivert de az egyiknél a kép nem volt jó a másiknál a hang nem volt jó !!!!

    elöre is köszi mindenkinek !!!!!
  • izb
    #7
    letöltés
  • babus
    #6
    Genius SpeedWheel Formula kormányhoz kellene driver.
  • Mikilaci
    #5
    Helló ! Wireless Keyboard Slim fujitsu siemens drivert keresek és sehol semmi.. légyszi ha valaki !
  • blackgamer
    #4
    nekem XP azonnal felismerte telepitéskor,
    majd pár újraindítás után
    eltünt
    új hardware-t talált,
    és a drivert nem akarja megenni
    valamikor meg inditáskor kiakasztja a gépet

    az a baj, hogy ennek annyi alfaja van, hogy egy betü eltérés és máris baj van
    ha valakinek ötlete van szóljon!
  • orion
    #3
    Kösz, de időközben volt aki segített. Ezt is levakarom, hátha kell Me-hez is. Mert én naív a realtek.com -ra gondoltam, de vam utánna egy kis .tw, azaz taiwan. Gáz ugye? Köszke mégeccer.
  • orion
    #1
    Sziasztok. Van egy Realtek RTL8139c -s PCI hálókártyám, olcsón (nagyon olcsón ) szereztem, de sajnos nincs driverem hozzá és nem is találok. Ha esetleg valaki tudja, honnan lehetne letölteni, az legyenszíves írja meg, lehetőleg e-mailben nekem. Vagy ha van ilyen drivered, akkor küld el légyszi. Köszke.