8
Driver FM 801 kartyahoz XP Driver Kellene !!!
  • Bakka
    #8
    Kosz ! Azt is megnezem ! Hatha ujabb !
  • YanoRGT
    #7
    Fortemedia 801 hangkártyához XP drivert a fae.abit.com.tw -ről tudtok leszedni mert nekem egy Abit AU10 hangkártyám van és a mostani driver XP alá az nem Abitos hanem Fortemediás.
  • Bakka
    #6
    Semmi baj ! Vagyis hat a baj meg mindig fent all ! Egyebkent azon az oldalon talaltam egy ujabb Fortemedia 801 driver, de az is win2000 re keszult es az sem oldotta meg a problemet. Annyi valtozott, hogy most a kartya tesztelo megszolaltatja a hatso hangszorokat is , de sajna csak halkan es meg most sem tudja szetvalasztani a 4 channelt !!!
    XP DRiver kellene de gyorsan !!!!
    Help !!!
  • Pheel
    #5
    Bots! Megzavart az FM a kártya nevében. Azért néztem tunernek. Mégegyszer bots!
  • Bakka
    #4
    Ahogy nezem lehet, hogy nem fog menni mert nekem, nem radiokartyam van.
  • Bakka
    #3
    Most toltom le a Radiatort ! Remelem megy vele de nem lattam ezt a tipust a listan (remelem, csak nem fert oda) Majd beszamolok, hogy ment e !
  • Pheel
    #2
    Nekem egy Gemtek FM tunerem van, ahhoz meg driver sem volt soha, de van egy progi az meghajtja és láttam a supportlistáján Fortemedia kártyákat is. Nézd meg, ha gondolod...
    http://flesko.cz/
    A progi neve Radiator.
  • Bakka
    #1
    Haliho !
    A problemam az, hogy van egy ForteMedia 801 es PCI 4 channeles hangkartyam es sehol sem talalok hozza XP drivert. A win2000 es driverrel meg nem mukodik jol. Csak 2 channel megy es az is recseg, torz, zug meg stb.

    Mi ilyenkor a teendo ???

    Segitsetek !!!