295
Rulez Jatek! Soul Reaver 2
  • Solya
    #189
    Ha arra az asztal szerű valamikre gondolsz, amire én gondolok...akkor azok ilyen reaver váltó helyek...majd a későbbiek folyamán váltogatnod kell majd...elég idegesítő...
    A madarak nem érdekesek...
  • Solya
    #190
    Ha jól emléxem ott oldalt van egy eltolható oszlop...kb a feléig kell húznod...mire lesz egy "árnyék hidad"
  • Toroco
    #191
    na ezt megpróbálom. köszi. sajna annyira énsemtudok angolul. a végigjátszás elég bonyolultan van leirva és nem sokat értettem belőle.
  • Solya
    #192
    A történet nagyvonalakban
  • seeyaa
    #193
    Sziasztok
    Köszi Solya a választ, ez a reaver váltogatás tényleg idegesítő!

    Most voltam valami helyen, ahol megszereztem a levegő reavert. Mivel tovább nincs út, ezért visszafordultam, de nem találtam semmit.
    Meg tudná valaki mondani, hogy most merre kell menni?
  • seeyaa
    #194
    Soul Reaver 2 demo letöltés
  • Solya
    #195
    a mocsár mellett van egy sarok rész...ott a földön van ilyen levegő reaveres izé:) Ott voltál már?
  • seeyaa
    #196
    Arra a kirobbantható ajtó mögöttire gondolsz? 1 óra alatt megtaláltam, köszi.
  • seeyaa
    #197
    ÁÁÁÁÁÁ
    Ezt nem hiszem el! Ez a rész rohadt rövidre sikeredett! Főleg, hogy négyszer kellett ugyanolyan, vagy hasonló kinézetű pályán oda-vissza kóborolni. Amilyen játékokkal eddig játszottam valahogy sokkal hosszabbnak tüntek. A logikai feladványok se a legnehezebbek voltak. Meg főleg a vége olyan üresnek tűnik, talán azért, mert nem értek angolul. A Soul Reaver 2-nek van folytatása? Mert ha igen annak is nekiesek.
    Remélem hosszabbra sikeredett.
    Ja és az egynek és a Defiance-nek érdemes nekifogni? Ez a kettő elég kiábrándító volt a számomra. Főleg a vége: Halhatatlan vagy, meg minden, a főellenséget egy hároméves is legyőzi.
    Amúgy tűrhető a játék, ajánlom mindenkinek.
  • Solya
    #198
    Szerintem nyugodtan...a defiance-t hagyd utoljára...legjobb:)

    A Blood Omen 1-2vel játszottál már?
  • seeyaa
    #199
    Eddig még nem. Mégeérné végigjátszani a Blood Omen 1-2-t is?
    Ja és leírnád Solya, hogy milyen sorrendben adták ki ezeket a játékokat? Mert akkor talán az elején kezdeném.
    Köszi
  • Solya
    #200
    Nekem tetszettek, bár a Blood Omen 1 még Diablo stílusú...de az is jó volt.

    Körülbelül így jelenhettek meg:
    Blood Omen 1
    Soul Reaver 1
    Soul Reaver 2
    Blood Omen 2
    LOK: Defiance

    A SR-nek és a BO-nak sok köze nincs egymáshoz, úgyhogy a BO2-őt BO1 után játszanám.
  • seeyaa
    #201
    Köszi, szerintem nekiállok és végigjátszom az összeset.
    Húúú amire ezeket összeszedem, abba beletelik egy pár nap.
  • Harly18
    #202
    Nektek nincsen gondotok a játékkal xp-n?
  • Solya
    #203
    Mx-es kártyád van? Ilyen érdekes színeket, dolgokat látsz?
  • dronkZero
    #204
    Nekem a Soul Reaver első részével van gondom. Először is az EVM változathoz krekk kell. Király, hogy veszel egy játékot boltban, aztán keresheted hozzá a törést neten... Na, mindegy, nem én fizettem érte.
    Másik fele, hogy valami kodekkel, vagy a hangkártyámmal eléggé csúnyán összeakad. A beszélgetések úgy zajlanak, hogy 5mp hang, 5mp szünet. Elég kellemetlen már az első beszélgetést az Elder Goddal végighallgatni, pláne, hogy így érthetetlen és élvezhetetlen.
    Nem tudjátok véletlenül, hogy melyik kodeket eszi meg?

    Nem írtak még könyvet ebből a sorozatból? A sztorija valami qrvajó, csak van pár fehér folt.
  • seeyaa
    #205
    Nekem is vannak a Soul Reaver 1-el problémáim. Feltelepítem, és amikor indítani akarom a képernyőfelbontást folyamatosan váltogatja, és félig le is fagy tőle a gép, majd 2 perc után kilép. Windows XP-m van, 800 MHz 256 RAM NVIDIA Geforce 2 MX/MX 400. A gép előző tulajdonosánál Windows 2000 volt, ott tökéletesen ment a játék. Próbálkoztam kompatibilítási beállításokkal is, ez sem javított a helyzeten. Igaz én az internetről töltöttem le, de a demojával is ugyanez van. Valakinek van valamilyen ötlete, mi lehet a probléma?
  • Evin
    #206
    Soul Reaver 1 XP gondra
    Minden le van írva, hogy mit kell tenni. A 2xp javítás közül az egyik biztos jó.
  • Harly18
    #207
    Nekem már az intró is úgy jön be, hogy halvány foltokat látok, a soul reaver 2 felirat is kéken jelenik meg, uténa pedig van hang, de kép nem...
  • Solya
    #208
    A start menüben van olyan h Futtatás, indítsd el és ird be h regedit.
    Itt válaszd (+ra kattintva) a HKEY_CURRENT_USER, Software, Crystal Dynamics, Soul Reaver2, és a az utolsó mappát...erre már nem emléxem h mi volt a neve...
    Itt egy csomó fálj jön majd elő, jobbklikkelj ezekből a DisableVShaderre és itt válaszd h módosítás és a 0át írd át 1re és Ok.
    Ezután mennie kell rendesen:)
  • Harly18
    #209
    Köszi, kipróbálom.
  • Edoman
    #210
    Sziasztok! Tudna nekem segíteni valaki a soul reaver 2 -ben? Elakadtam. Akin ek van végigjátszása please nekem!!!!
  • constantin
    #211
    Tőlem kérdezhetsz bár 1-éve volt hogy végigvittem.
  • csgj
    #212
    király, akkor én is kérdezek. mert ha kapok segítséget, akkor újra felteszem a gamet. még eléggé az elején jártam, asszem az első mentéshely után. amikor mentem végig az úton, egyre távolodva vmi templomtól, a végén volt egy várfal, meg egy kar. ezt a kart hiába húzogattam, a várfal kapuja nem nyílt ki. és a halottak dimenziójában sem tudtam kezdeni semmit.
  • Edoman
    #213
    én is pont ott akadtam el a várnál és nem zudok semmit csinálni. hiába rángatom a kart semmi:(
  • csgj
    #214
    nekem mindegy, már két éve játszottam vele, csak lehet, hogy elővenném, ha megvan a megoldás...
  • Edoman
    #215
    akkor már 2-ten vagyunk akik nem tudják . hátha segít valaki nekünk:)
  • Edoman
    #216
    Nos akkor nem tud senki semmit mondani ezzel kapcsolatban? jó lenne mert nagyon elakadtam ott a várnál. segítsetek plííííííííííííííz
  • Solya
    #217
    Próbáljátok meg nem rángatni a kart, hanem folyamatosan húzni. Remélem h ott tartotok ahol gondolom:)
  • constantin
    #218
    Ájjjjjjjjjjjjjjjjjj.Megszereztétek már azt a kardot amikor ilyen sárga lessz.Ha igen akkor a várnak a kapujánál megállsz(a part szélén) és becélzod a tetején levő gömböt(ami a kapu felett vvan és asszem lilás a színe).ha meglőtted akkor kinyílik és mehesz befelé.
  • Solya
    #219
    Sztem nem ott járnak: én arra a helyre gondolok mielőtt Raziel Kainnel beszélne az oszlopoknál. De nem bizti:)
    Azt hiszem én is elkezdem újból:)
  • hellboi
    #220
    Szasztok
    Jár még ide valaki?

    Lenne a SR2-vel kapcs. egy kérdésem
    Az elején miután kijutok a várbol, a vízeséseknél mi a teendő??
    Tudom hogy az a 'checkpoint'-hoz kell valahogy jutni, de hogy??
  • Randal
    #221
    ööö, asszem vagy átúszol, vagy átváltasz a szellem módba és úgy mész át.
  • hellboi
    #222
    Hali Randal,

    de merre mindenütt fal, nyílás sehol
    a vízeséssek meg lenyomnak a víz alá
    kimászni meg nem akar =(
  • hellboi
    #223
    az elég gáz hogy nem lehet menteni, meg nem loehet átlépni a videokat
    de szerencsére az előző részhez képest jobb az arányítás
  • Randal
    #224
    Sorry hogy most válaszolok:(

    a mentés az tényleg gáz. ajánlom hogy amilyen sűrűn csak tudsz ments mégha vissza is kell menned 2-3 percnyire ugyanis nálam volt olyan, hogy a végjáték videójánál fagyott ki 2x-er is.

    Kimászni talán a falon lehet szellemmódban, úgy hogy felkapaszkodsz rá.
    Vagy keress egy végigjátszást:)
  • hellboi
    #225
    Oh. köszi Randal=)
  • hellboi
    #226
    Már megvan: a 'gugolás' + 'ugrás'-sal mászik ki a vízből.

    Nagyon állatul nézek ki az oszlopok :)

    A madarak miért válnak zöld energiává? Raziel bekebelezi őket?
  • hellboi
    #227
    Az is tetszik, amikor nem csinálok semmit, akkor vagy vakarja a fejét, vagy a csontjait ropogtatja =D
  • Randal
    #228
    Ha az elején tartasz még egy kis tanács: Nem muszáj az összes szörnyet levágni. elég ha elfutsz mellettük, úgyse kapsz értük semmit, csak időpocsékolás velük harcolni. Pesze van ahol kell.