14
Új csúcs
  • Sippie
    #14
    Üdv!
    Mióta átállt outlookra ez a szar, azóta kiment 6 spam üzenetem ismerősöknek. Másnak is van ilyen?
  • Rage47
    #13
    freemailnél a hiba sztem, mindig is sz@r volt
  • DarkSector
    #12
    Üdv 2 freemail-emet integráltam a hotmail-embe, az lenne a kérdésem, hogy ha kapok új üzeneteket a freemail-re, hol fél óra hol több idő mire megjelenik a hotmail-emen az az üzenet amit a 2 freemail-re kapok...

    ez hiba vagy csak egyszerűen a freemail ilyen szar hogy nem továbbitja az üzeneteket időben?
  • Shiwo
    #11
    valaki tudja, hogy mi a manó lett a hotmail-lel ? a böngésző olyat hoz be, hogy a hotmail.com már nem felel meg valami tanusítványnak, de ha engedélyezem a továbblépést, akkor meg nem hoz be semmit...
  • Dj Faustus #10
    A Hotmail webes felületé nem találtam erre utalást.
    Ha e-mail klienset (Outlook Express, Thunderbird) használsz, keress benne tértivevény (angolul: return receipt) nevű beállítást.
  • dregnarr1 #9
    Tudja valaki, be lehet-e állítani, hogy a rendszer visszajelezzen a feladónak, ha a címzett megnyitotta a levelet?
  • biomage
    #8
    magyar cikk
  • biomage
    #7
    Akinek van Hotmail címe, az azonnal írja át a jelszavát másra, mert lehet ellopták a jelszavát!
    Link a hirhez
  • Gladiator
    #6
    heeeeeelp!
  • Gladiator
    #5
    Hali. Van egy hotmailes fiokom, de nem tudok belepni. Eddig minden rendben volt, aztan most 2 napja, beirom a kodot, aztan tolt egy 4-5mp-ig, majd kiirja, hogy a lap nem jelenitheto meg. Az MSN sem mukodik, lehet vmi osszefugges?
  • MainDuck
    #4
    Sziasztok!
    Valaki tudna segíteni hogy egy hotmailes cím esetében az Outlook beállításainál mit kell a beérkező levelek kiszolgálójának beállítani?
  • Bakka
    #3
    Előfordul az ilyesmi !
    Nekem is mindig tele van. Minden nap egy ket kalózlevel, csak azt nem tom honnan jon. Az icq ban is mindig talalkozok betolakodokkal.
  • Tomcat
    #2
    esetleg próbáld ki a mailbox.hu -t :)
    amúgymeg add meg, hogy automata törölje junkot, s csak a user liteden lévőktől eressze be a leveleket. Így tuti nem lesz ilyennel gondod...
  • vrob98
    #1
    Kb 1 hete toroltem a maileim a junk-bol egy hotmailes accombol.
    Na most 1328 /ezerharomszazhuszonnyolc/ van benne.
    Soha nem adtam meg sehol ezt a cimem.
    Nah? Eszem faszom megall...