41
Digitalis fenykepzok :)
  • Punker
    #41
    DIGITÁLIS Fényképezőgép
  • fatallerror
    #40
    mi a véleményetek a Kodak CX7530 fotomasináról?megéri e megvenni?
  • gernyoo
    #39
    sziasztok.tud valaki valamit mondani a CANON IXUS700 -as digit fenyképezőgépről?megéri ezt venni vagy vegyem inkább a gyengébbet?(ixus50)

  • atee
    #35
    A hugomnak Nikon c2000 van es nyugodtan megveheted!
    Nemsokat tud, de az atlag felhasznalonak eleg!
    Baratnom most vett egy Nikon4300 at ..na az mar annyit tud, hogy csak amulok:)
    Es hol van meg ez a csucstol....
  • Oakley
    #34
    Sziasztok!
    Szeretnék venni a fasza gépet csak nem tudom,h milyet!!!
    Nekem a zoom lenne a fontos inkább nem a pixel szám.
    olympusokat is néztem,azok jó gépek???
    előre is köszi a segítséget
  • Munch
    #31
    Oké! Egész yoonak tűnik ez a gép! De még gondolkodom rajta...
  • Tovi
    #29
    Itt vannak a műszaki adatai: http://index.hu/tech/digicam/mutat_mc?formid=279

    Ezen az oldalon valahol full teszt is van róla, de a saját véleményem alapján (és kb 1000 fotó után) megéri. Ebben a kategóriában és árban nagyon jó. Csak egy nagyobb compactflash kártyát vettem bele, de az sem vészes: 64 MB-os 7000 Ft
  • Munch
    #28
    Most akkor mivan??????????
    Egyébként ez a coolpix 2000 63 ezer körül van? Annyit még talán rá tudnék szánni...
  • Tovi
    #27
    Én nagyon javaslom a Nikon Coolpix 2000-es gépet, nekem is ez van.
    A Nikon azért jobban ott van a szeren fotomasine terén, mint a HP. (Nyomtatót sem vennék Nikont )
  • Munch
    #25
    Hi, én is digiphotomösín-t akarok venni, de nem a drágább kategóriába... HP C120, meg 320-at néztem ki eddig, de azt is hallottam, hogy a Canon jobb. Tehát ilyen 40 körül szeretnék venni... Tuttok ajánlani valamit?
  • Tovi
    #24
    Ha beviszed az adathordozón a megfelelő helyre, ugyanannyiért csinálnak papírképet, mint a hagyományos géppel készültről. Csak itt előtte kiválogathatod, megszerkesztheted, javíthatod stb.....
    A csekély információmennyiségen mit is értesz? Az Lcd-re minden adatot kiír, ha akarom, többre nincs szükségem.
  • Kese
    #20

  • Kese
    #19

  • Kese
    #18
    Halihó!
    Erről a fényképezőgépről mi a vélemény??
  • Kese
    #16
    Hali

    Olympus C200Zoom, + a Fuji Finepix 2600Zoom érdekelne. Van valakinek ilyen? Tudna felvételeket küldeni valaki?

    Köszi.



  • Mathias
    #14
    John Rambo:" Namost akkor abban a kis keresoben is zoomolni fog a latvany? Vagy csak az LCD panelen? "
    Miért hihetetlen? Már a kis kereső se a régi ott is már digitálisan "odavitt" képet látod, nem úgy mint régen, ahol a kis kereső ablaka ott volt a lencse mellett, már nincs is kis ablak.
  • misran
    #13
    Szia, egy ilyen gep van a tanszeken, szoktam neha kepeket csinalni vele.A kovetkezok a tapasztalataim:
    - A CCD meglehetosen zajos. Ha nem ragyogo napfenyben fenylepezel, szepen latszik is.
    - Az aksi mukodesi ideje nem tul hosszu (30 kep?)
    - csak a legjobb minosegben erdemes fotozni vele,
    1024-ben mar minden egyenes nagyon szalkas
    - a legjobb minosegben viszont 1 megas egy kep,igy az alap 16 megas kartya semmire nem eleg
    - a digitalis zoomot el lehet felejteni, borzalmas minoseg
    - itthon 180e. korul van azt hiszem, angliaban 120e. volt 7 nappal ezelott

    ezek ellenere jo kis jatekszer, de ennyit nem er szerintem. En is akarok venni valami gepet a kozeljovoben, utanuknezek, remelem van jobb alternativa is.
    Vegul, 2 kep ami ezzel a kameraval keszult:

    http://vlug.vein.hu/~misran/NikonCoolPix885/

    a billentyuzetes este keszult, a masik ketto verofenyben.
    Remelem valamit tudtam segiteni az ugyben.
    Udv!
  • John Rambo
    #12
    szervizben tuti hogy van valami tesztprogi :)
  • John Rambo
    #10
    D1x 2 milka kb :) Naigen az tenyleg egy alom :)
  • I.C.ram
    #8
    Na a nikon nem a digitalisban a jo hanem a analogban!!! Digitalisban tudom ajanlani a Canon Powershot G1-est vagy vannak eleg jo Sony-k is! de ha nikont akarsz akkor inkabb sima fenykepezot es ne digitalista vegyel! :)
  • Pheel
    #7
    CMEHA :)))))
  • John Rambo
    #5
    Szerintem a Nikon legendasabb :) Ennek ellenere ezek a Sony CyberShot (505-707) agyuk nagyon allatok. Sajnos az aruk is :( Szal meg mindig Nikon a nyero. Hja es egy erdekes kerdes: veszed a gepet, belenezel a keresojebe igen, abba az 1x1 cm-es kis uvegablakba, es elkezdesz zoomolni..mondjuk 3x zoom. Namost akkor abban a kis keresoben is zoomolni fog a latvany? Vagy csak az LCD panelen? Kerdeztem szakembert, azt mondta hogy a kis keresoben is zoomos kepet fogok latni. (Nikon Coolpix 885rol volt szo) Ezt csak azert kerdem mert olyan hihetetlen :) Mi van ha egy teleobjektivet teszek ra plusszba? :) Annak mar tuti nincs koze a kis keresohoz!!! -marad az LCD -gondolom. Nos?
  • dewdew
    #3
    En most fogok beruhazni egy Fuji Finepix 2800-ra.
    Kategoriajaban kiemelkedo szolgaltatasokkal rendelkezik (6x-os optikai Zoom), es a minosege a legendas Fuji gepeke. Az ara meg alacsony. Na nem Mo-n, mert 170-ert adjak, de talan hozzajutok 120 kornyeken Angliaban. Az idegesit, hogy az USA-ban 300-320 dollar korul meg lehet kapni, nalunk meg ketszer annyiba kerul.
  • OliApa
    #2
    Hát, a fene sem tud már eligazodni a sok gép között, hál'Istennek. Viszont az indexen -http://index.hu/tech/digicam - egy jó rovat van, ahol minden kérdésedre kimerítő választ kapsz!
  • John Rambo
    #1
    Hali!

    A kozeljovoben szeretnek egy digi fenykepezot vasarolni. A kinezett aldozat egy Nikon Coolpix 885-os lenne. Kinek van ilyen? Mik a tapasztalatai? Megeri?