3640
Kinek, mi a kedvence?
  • marius
    #69
    Igyatok meleg tehénfost
  • marius
    #68
    Zbinyek van?
  • marius
    #67
    DAB
  • Garfield
    #66
    Meleg tejecske... Sörös topikban tej... Nem jutok szóhoz...
    Garfieldnak inkább egy Gere Attila-féle Kopár Cuvée járna, de ez már offtopic.
  • Garfield
    #65
    Mivel én sem szidtalak téged, te se sértegess...
  • Garfield
    #64
    Gondoltam, de vannak helyzetek, amelyeket nem lehet kihagyni...
  • G@b0r
    #63
    naná!! :))
    figy akkor ha josz segiteni akkor fél 10-kor legyél nálunk k?
  • mateos
    #62
    jaja , G@bor !! ugye mi mepiálunk holnap ? :-D
  • G@b0r
    #61
    garfield neked nem kell sor? Igaz neked csak meleg tejecske jár :)
  • GAMECUBE
    #60
    EN palinkas HUBIS, pezsgos vagyok, de a sor is bejon nagyon, de az elobb felsorotakhoz kepest elenyeszo, amennyit fogysztok belole:)
  • Hustler_hu
    #59
    Nem azt mondtam hogy nekem kell .. csak ami nagy az lehet nagyobb is ... nemde ? :)))
  • Garfield
    #58
    Nekem nem kell sör...
  • Hustler_hu
    #57
    Heineken rulez :)
    Vagy esetleg a Coronita citrommal :)) ( tudtatok hogy potencianovelok a mexicoi sorok , meg a citrom is az :)
  • fotel
    #56
    és sose ittál sört
  • fotel
    #55
    wick - te csak beteg lehetsz:)
  • fotel
    #54
    HB Holsten

    más enmigen (Esetleg Heineken)
  • artschi
    #53
    Áldott legyen a keze a topicindítónak!
    Én is hozzászólnék a témához. Először a Soproni Ászokat iszogattam, mint legolcsóbb sört, nem is volt olyan rossz. Aztán áttértem az Arany Ászokra. Még fincsibb volt.
    Mostanában Heineken-t iszom, felénk szerintem igen olcsón lehet a kedvenc kocsmánkban hozzájutni (210/ü). De ha nincs más, akkor megiszom az Amstelt, Gössert, a Tuborgot stb. Ami még nagyon tuti sör, az a Tuborg! Viszont szerintem a Heineken--nek király reklámjai vannak :). Na további jó sörözést, estére asszem lecsúszik 1-2 korsó, már alig várom...
  • Willy
    #52
    Szerintem az, hogy ki milyen sört szeret izlés dolga, mint ahogy az is, hogy a nő szereti e vagy sem. Én bármelyik sört megiszom kivéve a kőbányait, mert az láttam hogy készítik. Azóta elment a kedvem tőle. Különben egy sörözgető társaság még 3 óra mulva is értelmesen tud társalogni, míg egy pálinkázóról ez már nem valószínű, hogy elmondható. HUKKK.
  • Rincewind
    #51
    Hát a mi társaságunkban az összes nő sörözik és, ha elmegyünk szórakozni valahova, akkor ott is igen sok! És ezek a nők nem valami undorító rutány dögök (), hanem igazán elsőosztályú csajok, csak szeretik a sört! Nem tudom mitől nőiesebb az a nő, aki Martinit iszik csak mert azt hiszi, hogy az nőies...
    Legjobban azon röhögtem, mikor az érettségi bankettemen a lányok (nem egy azóta manöken közülük!!!) böfögő versenyt rendezett
    Lehet, hogy jobb is megmaradsz a ''zöld teádnál''...
  • wick
    #50
    Jócakát!
  • XY
    #49
    Köszi, de már majd leragad a szemem... Bocs

    Jó éjt!
  • wick
    #48
    Ok.Nincs még kedvem aludni. Ha írsz még maradok.
  • XY
    #47
    Én sem azt mondtam, hogy te beszéltél róla, hanem hogy azt nem szeretem, ha prédikálnak.

    Ezt "nő és a sör" című kis vitánkat szerintem lezárhatjuk, téged zavar engem nem, maradjunk ennyiben.

    Üdv
  • wick
    #46
    Nem az ártalmáról beszéltem, de szerintem nem egy nőhöz illő. Nem régimódi vagyok, csak utálom a sörszagot, mert büdös, és legfeljebb csak egy férfitól fogadom el, lehet hogy a gyerekkoromban gyökerezik a dolog, anyámnak soha nem volt sörszaga, bár apámnak sem gyakran.
  • XY
    #45
    "nem illik egy nőhöz"
    Ne haragudj, de szerintem ez hülyeség. Ez amolyan kispolgári felfogás, má' bocs. Ennyi erővel ne hordjanak a nők nadrágot, csak szoknyát.

    Azt nem mondtam, hogy a sörözős nőket szeretem, mert nem ez alapján alkotok az emberekről véleményt. Teljesen mellékes, hogy mit iszik, lehet tőlem absztinens is, csak ne kezdjen el prédikálni nekem a sör és egyéb alkoholok ártalmas hatásairól, mert attól a falra mászok.
  • wick
    #44
    Ja-ja. Putyin óta folyamatosan nő a gazdaság fejlődése. Jelentősen emelkedett a vodka fogyasztás.
  • Garfield
    #43
    Valami titkuk csakl van az oroszoknak.

    Az orvostudomány mai állása szerint ezt a titkot alkoholizmusnak hívják.
  • wick
    #42
    Bin Laden lesz az év embere a Times szerint. Mit szólsz hozzá?
  • wick
    #41
    fogínygyulladásra meg ilyesmire. Valami titkuk csakl van az oroszoknak.
  • Garfield
    #40
    Nem is a vodka szagáról írtam a #38-ban.
  • wick
    #39
    Csakhogy a vodkának nincs szaga.
  • Garfield
    #38
    Gargalizálni, mi?
    Hányásszag a férfiból sem olyan lélekemelő.
  • wick
    #37
    Ahogy mondod. Ezért kell Vodkát inni. Vagy csak fogjuk rá: gargalizálni.
  • Garfield
    #36
    Pálinkaszag a férfiból sem olyan lélekemelő...
  • Garfield
    #35
    HB, Paulaner, Edelweiss, illetve a mexikói kukoricasör, most nem jut az eszembe, de nem a Coronita (talán El Loco a neve?) Istenem, mit csináljak, boros vagyok ezért inkább ezek állnak közelebb hozzám.
    Az igazi belga sörökre kíváncsi lennék: azokra a jó kis 7-8-9 és még ennél is magasabb alkoholtartalmúakra.

    Coine: Nekem is volt már szerencsém (?) gyümölcssörhöz- Szerintem egyszer, esetleg kétszer elmegy a kuriózum kedvéért, de utána elég is belőle. A gyümölcssör viszonya az igazi sörhöz olyan, mint a meggy- és egyéb gyümölcsből készült bornak a többi borhoz: lehet bort készíteni ebből-abból, de az igazi bor szőlőből készül.
  • wick
    #34
    Lehet, de a tartás az fontos. nem illik egy nőhöz. De persze ha a sörözős nőket szereted.
  • XY
    #33
    Szerintem az, hogy vkinek mi ízlik és mi nem baromira nem függ össze a nemével...
  • wick
    #32
    Szerintem gusztustalan, ha egy nő sörözik. Olyan büdös. Rohannék fogat mosni.
  • XY
    #31
    Van aki szereti a tökfőzeléket, van aki nem. Így van ez mindennel, a sörrel is...
    Szerintem senki sem azért issza, mert "baromi férfias". Baráti körömben nagyon sok NŐ is sörözik. Lehet azért, mert ízlik nekik, ahogy nekem is.
  • wick
    #30
    Se jót, se rosszat. Maradok a zöldteámnál.