56
  • balumaci
    #56
    nem,szerintem ez csak jót tesz a piacnak(gy.k.:árverseny)
  • PyRex
    #51
    Igen? Megis a legtobb vilagsikeru nev PC-re jott ki. Amikkel meg ma is iszonyuan sokan jatszanak... MGS1 volt a PSX legsikeresebb jateka, de ki jatszik mar azzal? Ellenben a Doom-mal meg iszonyu sok fanatikus jatszik, ismeroseim is allandoan Doomoznak, pedig az aztan mostani szemmel nezve nulla...

    PyRex
  • GAMECUBE
    #47
    sokan elfelejtettek azt az icipici tenyt, hogy a N is ott lesz, es nagyon megalazza a MS-t.
  • GAMECUBE
    #46
    nah ez egy jo hir:))) nem is kell hozzaszolas:) ennyit arrol hogy xbox a világalázo indulás meg minden:)
  • GAMECUBE
    #45
    ez igaz:))) de szerintem egyre tobb multiplatform game jon.... nekem azert jo a N mert azon rengeteg olyan asz game van, ami mas gepen nem erheto el.... sony xbox ilyenekkel lenyegesen kevesebbel bir.
  • Viza
    #44
    VAZZE, NEM UNJATOK MEG EZT A BAROMSAGOT!?

    Konzol-pc, konzol-konzol haboru... 500-szor egymas utan elhangzik ugyanaz a 4-5 "erv"...
    - Jajj, a pc-t allandoan fejleszteni kell, meg bonyolult is!
    - De en tudok rajta tablazatot kezelni, weboldalt szerkeszteni is, bebebeee!
    Mint a dedosok. Nem lenne egyszerubb, ha mindenki szepen visszavonulna a valasztott hardware-e melle, es nem probalna meg profetakent megteriteni a masik tabor elkotelezett hiveit?
  • Fatality
    #40
    GAMECUBE: Te mit küzdessz már itt? Megjelenik egy konzolos hír és te nagy csinnadrattával dirr-durr közepette bevonulsz az "XBox suxx gamecube rulez" dumáddal és megállás nélkül nyomod a szöveget. Ki az isten kiváncsi erre?

    Szóval a kérdésem továbbra is az, hogy: MIT AKARSZ EZZEL ELÉRNI?
  • GAMECUBE
    #38
    azert tartom hulladeknak, mert felevente uj hardvert kell hozza venni, es ez nekem nem teccik, ha kb 1-2evig huzna, akkor megfelelne, de igy nem, egyebkent jo gamera, csak emiatt vagyok kibukva no.
  • GAMECUBE
    #36
    pc gamera hulladek, minden masra kivalo
  • GAMECUBE
    #35
    ezt csak akkor ird be, ha azt mondom, hogy huu bazze sokal jobb a konzol netes resze, meg jobban lehet rajta netezni, .... na ha ilyet mondtam, akkor irj ilyet.
  • GAMECUBE
    #34
    hat tudod lehet a gamezokat cserelni is!!, meg kolcsonozni is, csak a nagyon rovidlatasuak jutnak el addig, higy vagy kaloz cd, vagy mindet eredetibe... bazz en se vagyok gatdag, de a cserelgetesekkel tobb gamezzal jacottam, mint itt barki, es nem kerult sokba!(nem vettem es nem is tudnek 20ezrekert naponta minden uj gamezt megvenni, ezert veszek egyet, azt meg cserelgetem, az ujabbakra, mas gamekra, amik kimaradtak), jah ha valakit atvernek ezzel, az magara vessen, tudni kell mi a jo csere, es hogy melyik bolt az ahol nem verik at!
  • GAMECUBE
    #33
    na majd meglatjuk pyrex, hogy mi fog nagyobbat fejlodni.... (bazz pc netre van, meg minden masra, nem gamera!!!) tehat nevetseges avval kijoni, hogy most mirol irok! PC-rol, de nem is mondtam, hogy netezesben meg minden masban szar a pC!, csak azt hogy gamezokban, jelenlegi technikai tudasukban konzolok a nyerok!
  • GAMECUBE
    #32
    es te netz??? 11?????? attol, hogy nekes eloiteleteid vannak a japcsikkal szemben, az nem az en dolgom... miert te kinek ?
  • PyRex
    #28
    Bocs a duplazasert. Amugy meg a DirectX sem kiismert, mert az osszes directx eddig egyre ujabb es ujabb lehetosegeket rejtett magaban (uj effekteket tamogatott, stb)

    PyRex
  • PyRex
    #27
    Tevedsz, az XBOX grafban nagyon sokat fog fejlodni, mert:

    1. - Ott vegre ki is hasznaljak a GF3 chipet. PC-n is, persze, de nem annyira.

    2. - A Dupla Vertex Shader egyseg iszonyu sokat dob...

    PyRex
  • PyRex
    #26
    Tevedsz, az XBOX grafban nagyon sokat fog fejlodni, mert:

    1. - Ott vegre ki is hasznaljak a GF3 chipet. PC-n is, persze, de nem annyira.

    2. - A Dupla Vertex Shader egyseg iszonyu sokat dob...

    PyRex
  • GAMECUBE
    #25
    UDVozlet korunkben csomi! En is ezt irtam bentebb az egyik forumon, hogy xbox nem fog Grafban akkorat fejlodni mint a GC-ps2 paros( leven directx egy kiismert felulet mar), csak a Gef3 titkainak felfedesevel erhetnek mar el javulast a launch gamekhez kepest, mig konzolok evrol evre javulnak, ahogy ismerik ki az uj feluletet....
    aki ezt sem erti, sajnalom!
  • GAMECUBE
    #24
    bazz nem en szurtem le, hanem hardverrel foglalkozo intennetes oldalak irtak (nem is konzolosak) hogy a legprofibb leg letisztultabb alaplapja a GCnek van, mig xboxe ahhoz kepest, egy hanyadek! nem korszeru erted??? Bazz talalok kepet GC alaplapjarol (es esetleg ertesz hozza) akkor ranezesre megallapitod, hogy profi munka!!! Ha nem elfogult vagy, mert partatlanul azt mondtak rola, hogy Hi tech!!(olyan is aki utalja)
  • GAMECUBE
    #23
    AZt szeretek amit szeretek, miert miert indulhat be mas az xboxra?? heeeeee??? VAgy te a PCdre???? MIndegy, aki nem a TE PC-dnek vagy xbobodnak drukkol, az mar ember nem lehet??? Bocs, bazze ezek utan el tudom kepzelni, hogy milyen lehetsz, ha f1et nezed, es ott drukkolsz valakinek (mar nehezen kepzelem el hogy ilyet is nezz, ne csak a monitort)
  • PyRex
    #19
    Azt mondd mar meg, hogy ha veszel egy GC-t, akkor mibol lesz penzed az osszes jatekot eredetiben megvenni? Csak mert az egyeni disc miatt a feltores / kalozmasolas eselye iszonyuan kicsi, plane Magyarorszagon nem tudom ki vagna ilyenbe... Szoval no comment. Amugy meg nezd csak meg, hogy eddig milyen jatekok vannak GC-re es XBOX-ra (kb. egyszerre jelentek ugye meg). Na ez alapjan sem a GC a nyero, de marhara nem :)

    PyRex
  • PyRex
    #18
    :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  • Srep
    #11
    Ez helyes megállapitás. Elöbb vagy utobb valoszinü lesz emulátor hozzá, föleg a pc szerü kialakitás miatt.
  • Konzolos
    #8
    Ja,ez igy van.Mondjuk nevetséges hogy csak jövö márciusban vehetnek X-boxot a magyarok,annak ellenére hogy egy köhajításnyira van a gyár.
  • Dante
    #7
    Lehet, hogy az fogy a legjobban, meg stb, de, hogy Design terén milyen kicsit alkottak (ez nem is dizájn) az tuti, el sem tudnám képzelni azt a lila kockát a nappalimban. Pont a külső megtervezésénél kellett spórolni?
    Tudom, láttam már a Panasonic-os cube-ot, de az sem kecsegtetőbb sokkal:(
  • balumaci
    #6
    ok,küldjed azt az emilt!
  • GAMECUBE
    #5
    hat eleg tre az alaplapja:)))(laccik ez nem konzol:))
    Nekem nem lesz ilyen sohase hal Istennek, aki meg ebben latja a konzolosjovot, annak csokolom a tudatat:)))MOn ugyse all jol a N. Mert a media igencsak lehuzta.... de mindegy nem Mo donti el egy konzol sorsat, hanem amerika, japan, EU(mas orszagai)... es ott vitathatatlanul a GC a kiraly
    (japanban is mar, aki esetleg nem informalodott)
  • balumaci
    #4
    hehe,reméljük!!
  • Bilux
    #3
    Bááz akkor nemsokára lessz nekem is..:)