22
  • Battlefront
    #22
    És akkor szerintetek mikor fogják bemutatni a premiert?
    én már nagyon várom
  • tomcs
    #20
    izeeeeeeeeeeeeeeeeee
    ez baromira idevag, te nem olvasod el a forum cimet?? :))
  • richie.g
    #18
    aki egy játék miatt megkésel valakit, vagy vérengzeni kezd, az anélkül is megtenné... Ezekkel a szarokkal max. levezeti a fölös negatív energiáját, és az is elképzelhető, hogy pont ezek miatt a játékok miatt NEM fog késelni...
  • tomcs
    #10
    mindenki ilyen baromsaggal izel hogy brutalis igy ugy amugy, en pl azert ulnek le jaccani vele mert ha kimegyek az utcara NEM olok meg senkit es meg csak nem is nagyon kell visszafognom magam, de virtualisan miert ne. az jobb lenne, ha az osszes jatek kb teletubbies lenne? a rambo legujabb reszeben nem kinyirni kene a gerillakat hanem olvasni tanitani..alone in the dark 5-ben meg mondjuk zombik helyett husveti nyuszik es csokimikulasok jonnenek a quake partykon is csak virtualis 2 meteres transzparensekkel kuzdenenk..sok lesz ma ebbol..off
  • Laalee
    #8
    jo idiotasag
  • KIP
    #7
    Blood, beautiful blood, mimásról is szólhatnának
    napjaink divatos akciójátékai...csak aztán nehogy
    mi is vérengző vadállatokká váljunk:-)
  • awender
    #6
    Bocsi, de a Rain az eső, ezért megfelelőbbnek találtam a már meglévő gyököt felhasználni - Ray. De végülis mindegy. Asszem magyarítás nem lesz.
  • tomcs
    #3
    na ez a cikk arra kesztet hogy gumiszoba jellegu beszolasokat eszkozoljek de turtoztetem magam. majd a gumiszobaban....a gül tenyleg überkiraly a jatek meg kivancsi leszek hogy fog sikerulni..eddig csak a pacman vot asszem olyan ahol meg kellett kajalni az ellent ;) (najo meg meg 5000 masik)