22
Frank Herbert\'s Dune
  • Csataiii
    #22
    Egyébként azért van enny ihiba, mert a kiadó csődbe ment a játék végleges formája előtt,így kiadták azt amit addig csináltak
  • Mahdi
    #21
    Megtudnátok mondani, hogy ezt a Dune gamet amiről fojt a csevej, honnan tudnám beszerezni? Mindegy hogy rendelni vagy letölteni, de kéne.....Ha tudtok tippet légyszi tiszteljetek meg egy e-maillal a - [email protected] - címre. Előre is kösz..
  • Randal
    #20
    Jó régen volt az uccsó hozzászólás:)
    Én most megint elővettem, hogy játszak, de ugye ha jól láttam patch nuku, a kamera forog, ha meg kikapcsolom akkor meg megjelenik az egérkurzor...
    valakinek valami megoldás nem esett le azóta? Ja, Xp alatt fut.
  • skorpio7
    #18
    Köszönöm .
  • skorpio7
    #15
    Már késő ! :)
    Itt van a gép mellett a cd .Mint mondtam és kijátszottam a demó-t és minden hibája ( vagy ki minek nevezi , főleg a kamerakezelése érdekes , de meg lehet szokni ) ellenére nekem tetszik a játék .Látod ... itt az a helyzet , hogy tudja az ember , mire válalkozik és így nem érhetik meglepetések.De azért kössz , megnézem mit is írnak az isonews-os fórumba .
  • KeviN
    #14
    Skorpio7 : javaslom latogass el az isoneews forumra, ott is erdekes tapasztalatok vannak leirva :)
  • skorpio7
    #13
    Ez csak a te véleményed .Én holnap reggel 9:00-kor "veszem át" a programot .A PC-DOME hasonló nevezetű topic-jában már kiveséztem a demó-t , nekem nagyon bejött .Semmi olyannal nem találkoztam , amit te itt leírtál , így ez maradjon is csak a tiéd .
    Mi van , ha másnak nemhogy jól el is indul , de még tetszik is !?
    Szóval ez is egy olyan game , ami egy szűk réteg kedvence lesz , akárcsak a PotA .
    Na erről ennyit .

    U.i.: Szia Celern .Rég láttalak , éppen most megyek HOFI-val este 21:00-ra egy co-op campaign DUNE-Emperor partira ! :)))
  • KeviN
    #12
    Hehhh, nekem 1* elindult....tobbet azota sem :) (az iso). Amikor eloszor viszont elindult ki is kellett lepnem, mert allandoan korbe-korbe forgott a kamera, pedig az egerhez hozza sem ertem...rendesen elszedultem...szoval 1 nagy halom bug az egesz jatek...nem erte meg meg azt az isot sem amit az installra elveszteget az ember
  • Celern
    #11
    nem tud vki vmi módszert hogy hogyan llehetne a progit rábírni arra, hogy elinduljon voodoo 3-al?
  • galocza
    #10
    érdekes, hogy míg a dune 2000 eléggé pontosan követi a könyv cselekményét, a david lynch-féle pedig azért el-elszakad attól, addig utóbbi hangulatában és látványvilágában sokkal közelebb áll a könyvhöz (cybergothic látvány + 20. század eleji egyenruha-dizájn). persze a színészparádé sem utolsó: max von sydow, jürgen prochnow, sean young, patrick stewart, kyle mclachlan...
    mókás az is, hogy a dune játékok készítői a látványban, egységekben az 1984es filmet vették alapul: atreides sonic fegyverek, a liga hajók alakja, harkonnen gyalogság stb...
  • galocza
    #8
    áttéhetünk általános dune eszmecserére is a topicban... most próbálom az előzményeket olvasni (house harkonnen).
  • Hmuda
    #7
    Mindegy. Most a ST:Armada leszedésén fáradozok. Majd később leszedhetem. Kíváncsi vagyok, hogyan csinálták meg a harkonnen katonákat, mert az új filmben valami eszméletlen bénák.
  • skorpio7
    #6
    Hmuda !
    Amúgy megjelent neten egy 60 file-os Myth féle törés a játékból ( bár az isonews-on egy árva szó nincs róla ) , csak az a baj vele , hogy a menü után egyszerűen kilép a win.-ba .Szóval az a helyzet , hogy ez rossz "törés" , mert mindenkinél ugyanez van géptől függetlenül ( Gondolom éppen ezért nem is került föl az isonews-ra , nehogy rontsa a Myth nevet . )
    Így maradt az iso beszerzése .
  • Hmuda
    #5
    Argh...
    Akkor hagyjuk. Nincs CD irom. De a demot nem értem miért nem lehet normálisan megcsinálni.
  • galocza
    #4
    hmuda: én az isoval próbálkoztam, azzal legalább ilyen gondom nem volt.
    skorpio7: ha neked tetszik, bocs a morcos hangvételért, az én szám íze keserű... sok mindenre számítottam amikor felraktam, de ERRE nem 8(((
  • skorpio7
    #3
    Nekem speciel bejött a demó , így tudtam mire vállakozok , amikor "megrendeltem" a full game-t .
    A nagy kár csak az , hogy mindebből csak hétvégére lesz majd csak valami .
  • Hmuda
    #2
    Bazz, neked hogyan jött be? Nekem mindig elindul és annyi. Semmit nem mutat a képernyő. AltF4-el símán kilépek, de ez akkor is érdekelne.
  • galocza
    #1
    nos, egy topic, amiben VAN értelme fikázni.
    1. ha megszerezted és megnézted, szídd!
    2. ha még nem, eszedbe ne jusson!

    a fent említett (cryo gondozásban megjelent) game egy tomb raideres-prince of persia-s nézetű (3rd person shooter. sajna ennek is rossz. az intro átvezető animnak is rossz, a hangok csúsznak.
    ha jól láttam a hbon is adott dune sorozaton alapul leginkább.
    összefoglalva: herbert forog a sírjában, a cryo meg lőtt egy nagy mellét. a korábbi dűne játékokat mind megtartottam, annak ellenére, hogy nem vagyok rts-fan, de ezt azonnal töröltem. de vígasztal, hogy legalább az ifjabbik herbert élete végéig dúskál a solariban...