8
A Játékról
  • M@TriX
    #8
    szerintem is.
  • Ronnie
    #5
    Nekem még nincs fiam de nehéz elszakadni a progitól az bizti. Remélem adnak ki pálya szerkeztot is a fejlesztok imádok ilyesmivel bibelodni.
    Úgy tapasztalom a nyúlak kicsit erosebbek simán le gyepálnak az olaj mezos pályán pedig már két furó tornyott sikerült meg szereznem.
  • OliApa
    #4
    Még frissen vagyok a játékkal, de az egyik ütődött fijam már kedden e miatt nem ment suliba!
  • OliApa
    #3
    Végre, nem demo topik. . .
  • Ronnie
    #2
    Acél Agyar nemzeti hadseregével nyomulok kb az 5 pálya körül, vannak apróbb hibái a proginak de azzok szerintem felejthetok, Kapásból 90% felett végzett a legtöbb helyen és nem véletlenül, a ki látta a demót az tisztában van a grafika szépségével. Én amint megjellent a teljes verziót vettem meg nem ismerem a demót. De a teljes progi az megéri az árát. Nekem egy 7 alat nem fagyot nem akadt össze semmivel.
    Az elején tapasztaltam olyan dolgokat pl: az elemfél egységét eltaláltam az egységemmel és meg se mozdult ez késobb változzot ahogy nehezednek a küldetések. Az egységek fejlobnek király már veterán és elit egységeim is vannak megváltozik az egység kinézete is álat. Na és a beszóllások az is király aszem egy újjab király progival lesz gazdagabb aki meg veszi mert ezt érdemes meg venni.
  • Ronnie
    #1
    Ki jött a games már egy hete nyúzom király