22827










WAR Europe
Ajánlott szerverek:
Destruction:
Core: Karak Azgal (EN), ORvR: Eltharion (EN)
Order:
Core: Karak-Norn (EN) / Karak Azgal (EN), ORvR: Dragonback Mountain (EN)
10 DAY FREE TRIAL
href=http://cdgalaxis.hu/PC/15584/warhammer-online-age-of-reckoning.html target=_blank>Normál verzió rendelése a cdgalaxis.hu oldaláról!
Normál verzió rendelése a PcDome.hu webáruházából!
  • cenobite
    #47
    Oh, yeah! Kedves Rincewind! Ön nyert!
  • Rincewind
    #46
    Cenobete, cenobite, ej, de ismerős ez a név...
    Megvan!!! Rpg.hu Warhammer / 40k fórum, igaz???
  • cenobite
    #45
    Hahh...itt is feltűnt kedvenc világom! Érdekes lesz ez az online játék az biztos. Mondjuk én (egyenlőre) nem játszom, csak seregeket gyűjtök (Chaos, Undead, Ork) ezerrel! Szerintem egyébként nagyon szép hobbi.
    WWWWWWWWWWWAAAAAAAAAGGGGGGGGHHHHHH

    Most szereztem PC-re egy Bloodbowl progit! Ismeritek? 3D meg minden. Persze ne Q3 engine-re gondoljatok, de a lényeg, hogy VÉRFOCI! Még elég béta a progi, de jó lenne, ha megcsinálnák korrektül.
  • Lacc
    #44
    Lehet hogy én ki is festem a gépet Vagy megveszem ólomból . Ha minden igaz akkor valamelyik hétvégén ki is próbálom egy haverral, de még az sem biztos mert nekem most viharos időszakok vannak... Szerencsétlen Rincének se bírom megcsinálni azt az 5 sor fordítást mert 1 perc időm nincs :(
  • Rincewind
    #43
    Meg a LEGO is! Megveszeg, összerakod, játszol vele :D
  • I.C.ram
    #42
    modnjuk a gepezes is ilyesmi hobbi! megvezsed osszerakod majd jaccol vele :))
  • I.C.ram
    #41
    ja :))
  • Lazarus
    #40
    Érdekes hobbi.. Összerakod kifested, aztán jáccol vele :) Igen sokrétű de legalább nem rohad az ember a gép előtt :)
  • I.C.ram
    #39
    hmm olvastam a leveled rince sajna nem mukdik outlookkal a kimeno postafiok nemtom miert.. na itt irom akkor a levelet sajna hallom hogy nem eppen vagyunk kozel egymashoz de emlitetted az rpg.hu talalkat az mikor lesz? ja es Hmuda se pesti gondolom akkor... ez nem jo :(( pedig mi 3-an vagyunk akik jatszunk itt fenn pesten szoval jokat lehetett volna nyomni! :(((
  • Rincewind
    #38
    Egy menet hossza, attól függ, hogy mekkora seregek csapnak össze! Egy viszonylag kicsi 1000 pontos csatát le lehet játszani 1-1.5 óra alatt! De egy sokezer pontos ütközet, sokszor napokig is eltart.
    Egyébként az egyik legszebb hobbi a világon, csak baromi jó kézügyesség kell hozzá!
    Ár: Ehh, kurva drágák. Egyy 6-10 darabos dozoz, most olyan 2500 HUF! Az ólomfiguráknak, meg egyenként ennyi az ára :( Szóval drága hobbi!

    Itt egy oldal!

    Sokat nem fogsz belőle érteni, de van rajta sok kép és a linkek közt böngészgetve, lehet, hogy találsz érdekességeket.
  • Lazarus
    #37
    Ja és még valami
    Meddig tart 1 menet?
  • Lazarus
    #36
    Sejtettem hogy méreg drága játék.. :(
  • I.C.ram
    #35
    hat ja kell hozza vonalzo is mert a lepesek inch-ben vannak megadva! a figurakat nem drabjaval(igy is lehet de igy kolcsegesebb) hanem dobozosaval kell/lehet venni! mondjuk ha egyesevel veszed akkor femek leszenk sokkal jobb minuseguek(dragabbak is)mint a muanyagok... az arukat inkabb rince vagy hmuda mondja el mert nem akarom elvenni a kedvedet tole :))
  • Lazarus
    #34
    Hát ez beszt :)
    igaz az hogy vonalzóval kell lépegetni??
    Mennyibe kerül egy figura?

    Én ilyet jáccani akarok! :D
  • I.C.ram
    #33
    ja kb :)) na egy rovid de frappans kis felvilagositot kapsz tolem mikulas napjara! de csak holnap reggel nezd meg :))

    tehat ez egy olyan jatek amit lehetoleg terepasztalon kell jatszani (persze nem a legolcsobb mulatsag) kis muanyag/olomkatonakkal van tobb faj/sereg nehany pl :

    Empire : ezt nem nagyon kell reszleteznem az emberek birodalma (de eloszeretettel segitenek nekik a Hobbitok)

    Orks : okt sem kell reszleteznem ide tartoznak a mar Warcraftbol, Fantasy regenyekbol jol ismert "szinesboru" egyedek

    Eloholtak es Vampirok : idetartoznak a regi horrorfilmek legfelelmetesebb lenyei...

    Brettonia : Ok az ember lovagok sok lovas egyseguk van az empire-rel ellentetben de kb ugyanaz...

    Torpek : oket is ismered szerintem reszeges banyaszok kik a technikat reszesitik elonyben!

    High/Dark/Wood Elves : ok az elfek mindenfele szeriaban High elfek a jo termeszetuek Wood a semleges termeszetuek (neutral) dark meg gondolom mar mindenki tudja a gonosz termeszetuek

    ...es meg sokan masok es most egy extra sereg jon...

    ...megpedig a Dogs of War : ok a zsoldos katonak barmelyik csapatba beszallnak nemi penz elleneben de azert mondjuk nem szivesen csatlakozik egy ember brigad egy ork sereghez mondjuk... rengeteg marha jo egyseg talalhato itt.


    Ezeket a babukat ha megvezsed akkor ezeket osszekell ragasztani es ki kell festeni oket!
    a babuk merete egy atlag meretu ember harcose olyan 3cm-4cm (kb) de egy orias joval nagyobb nala tehat meretaranyos!

    CSATA: olyan mitn a sak megvan adva hogy melyik egyseg mennyit es hogyen lephet + megvannak edva az egysegek harci kepessegiei amiket dobokockaval tudunk hasznalni valahogy igy nez ki lehet hogy vannak nehol ertelmetlen szovegek de remelem vilagos volt az ismerteto! addig is itt tudsz nezni a kifestetlen babukrol (van ami kivan festve) kepeket sajna nem tudok neked beszurn mert nem vagyok nagy HTML-es :)) www.games-workshop.com
  • Lazarus
    #32
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁGh!
  • Rincewind
    #31
    Van egy csomó magyar oldal ezzel kapcsolatosan, de ezek mind úgy foglalkoznak vele, hogy csak hozzáértők értsék :)
  • Lazarus
    #30
    Mijaz? Lécci világosíts föl! :) Hol találok róla infót?
  • I.C.ram
    #29
    :))) WHFB!
  • Lazarus
    #28
    Ti mi a rákról beszéltek?
  • I.C.ram
    #27
    gratulalok hogy mindenhova sikerult ezt bekopiznod :))
  • I.C.ram
    #25
    Karl Franz kinyirja az osszes eloholt kis gecit :)) Veszek majd STEAM tankot na azzal alljatok ki :))
  • Rincewind
    #24
    von Carestein! A legnagyobb vámpírok Óvilágon. Azok gecik tényleg krva erősek :(Mondjuk egy harci vaddisznón lovagló fekete ork Warboss azért erősebb. Meg persze sokkal hülyébb is, de mit számít ez egy ork seregben :D
  • Lacc
    #23
    Manfred és Izabella
  • Hmuda
    #22
    Héhé! Ne szerénykedj. Azok a kib****tt íjászaid mindig levernek. Mondjuk azt elismerem, hogy Manfreddal és Izabellával nem bírsz. És tudom, hogy imádod a múmiáimat.
  • I.C.ram
    #21
    ok! :))
  • Rincewind
    #20
    Baró, majd írok mail!
  • I.C.ram
    #19
    na en Empire-t gyujtok! :)) az unokatesom meg orkokat!! van 80 db goblin ijasza :))) nekem meg olyan 1000 pontnyi Empire-om! ha akartok osszelehetne valamikor jonni jatszani egy hatalmas csatat :))
  • Rincewind
    #18
    Nocsak nocsak, egy másik Warhammer hívő?

    És milyen sereget gyűjtesz??? Nekem vagy egy olyan 1000 pontnyi Orkom és goblinom! Hmudának meg 1500 pontnyi élőholtja! Mindig lever a rohadék, még soha nem győztek azok a frány zöldbőrűek Állandóan egymást csépelik a csontik helyett
    Meg Mordheimezem is szintén orkokkal!
  • I.C.ram
    #17
    arra ott a Dark Omen :))
  • I.C.ram
    #16
    En ismerem!! SOT meg WARHAMMER FANTASY BATTLE-t is gyujtok :) Szoval ismerem elegge meg ugye jatszottam is a papiros szerepjatekkal!! a vilag kegyetlen jo de a szabalyrendszeret a DnD kenterbe veri! sajna :(( de ez is meglesz oldva mviel szamitgepes lesz es ott mindent a gep szamol ki helyetted :)) KOSZ HOGY SZOLTAL ERROL A JATEKROL MERT NAGYON IGERETES :))
  • Lacc
    #15
    Azért én jobban örültem volna egy olyan játéknak :(
  • Rincewind
    #14
    Aha! Ez nem a stratégia játékot fogja alapul venni, hanem a Warhammer Fantasy Roleplayt, ami rendes szerepjáték! A háromban játékban (Warhammer Fantasy- Battle és Roleplay valamint ez az MMORPG) csak a háttérvilág, ami közös!
  • Lacc
    #13
    De hogy jön össze a WHFB körökre osztott stratégiai játékmenete egy MMORPG-vel? Vagy csak a világ ugyanaz?
  • Rincewind
    #12
    Ismeri egyébként valaki a Warhammer fantasy világát: Óvilágot?
  • Gabo
    #11
  • Rincewind
    #10
  • Hmuda
    #9
    Hát igen. Elméletileg nyitott. De nyitott.
  • Rincewind
    #8
    Hát pl. Motor city-nél már nem küldtek az utolsó hetekben kulcsot! Aztán az Anarchi online betába is csak régóta regisztrált felhasználók kerülhettek be meg a Dark Age of Camelot betába se sikerült bejutnom! Lehet, hogy elméletben nyitott, de a gyakorlatban ez, hát hagy némi kívánnivalót maga után...
  • Hmuda
    #7
    Mitakarsz? Mostanában minden MMORPG-nek nyitott beta tesztje van. Akárki játszhat.