3755
  • ewok36
    #3635
    Florika, írtam privátot!
  • ZilogR
    #3634
    :D

    Még gondolom azok is jobban ragaszkodnak a kis Gameboy-ukhoz, akik rég elő sem vették. Egy kis ízelítő, hátha valaki mégiscsak kedvet kap a cseréhez:


    Tehát adok egy Gameboy Advance SP-ért egy Palm Tungsten TX-et, ami elég jól felszerelt a GBA-hez képest ;) Van neki:

    - WiFi
    - BT
    - Infra
    - SD/MMC kártyával több GB-ig bővíthető
    - értelmes oprendszer, elég fejlett felülettel
    - beépített médialejátszó (MP3, MPEG, stb...)
    - 480x320-as kijelző
    - akksi állapota meglepően jó (kb. másfél-két óra zenehallgatás plusz egy pár órás hétvégi Wi-Fi és Bluetooth próbálgatás után csak hétfőn kellett újra töltőre pakolnom, ami igen jónak számít (tekintve, hogy nem most kapták le a gyártószalagról)
    - vannak kopások, kijelzőn is látszik, hogy volt használva, de ha egy kis kézi gépben egy helyen akarsz tudni ennyi extrát és ezért fizetni sem kell, igencsak jó cserealapnak számít...!

  • PHM
    #3633
    Ha netán van valakinek egy EZFA 256-os kártyája elfekvőben, vevő lennék rá, akár csak magában is.
  • ZilogR
    #3632
    na, én meg adok egy megkímélt Palm Tungsten TX-et szuper akkuval, ha valaki ad cserébe egy GBA SP-t 3 játékkal vagy flash-kártyával, kiegészítőkkel, ami kell, h tudjak bazározni :P GBA is jó Micro is jó, de Castlevania legyen cserébe!
  • ewok36
    #3631
    Jóó, bocsi, hát reméltem, hogy a Worms-öt ismeri mindenki, dehát ki tudja:D Amúgy egy az egyben ugyanaz, mint PC-n pl a Worms Armageddon!
    Nézd meg: http://www.youtube.com/watch?v=nWepIt2G9AM
    Pets pedig így néz ki: http://www.youtube.com/watch?v=SsQIN--9qaM
    Nekem hétközben este 7 után is simán jó, XIII. kerben, az Angyalföldön lakom a Kika közelében, de igazából a bérlet bárhová elvisz Budapesten belül!:) Írj jövőhéten, aztán megírom, hogy állok a biznisszel!:)
  • Apus
    #3630
    Feldobom én is:
    Dobozosak, füzetesek:
    Pac-Man World 3
    Rebelstar Tactical Command
    Mario Power Tennis
    Grand Theft Auto
    Finding Nemo
    Star Wars ep 3 Revenge of the Sith.
    Legyen mondjuk 2000/db, csak Budapest személyes tali, posta kizárva.
  • Flórika
    #3629
    Jaj! A végén még lámának hiszel! :D Worms-ot PC-re TERMÉSZETESEN ismertem. :))))) (Simset is! :)) Csak nem tudtam, hogy milyen lehet a GBA-s "átirat".

    Figy, én azt mondom, hogy miattam ne tedd félre a játékokat, nehogy lemaradj egy jó bizniszről... de, ha jövő héten még meglesznek, addigra már tudni fogom mennyi pénzem marad a karácsonyi bevásárlás után. :) Minimum a Sims Pets és a Nemo érdekelnének. Egyébként merrefelé laksz, hol tudnánk ütközni, hogy a játékokat átvegyem? (Már ha én leszek a szerencsés "nyertes". :D)
    Ja, és a hétvége jó neked? (Hétköznap tuti nem tudok elszabadulni, max. Este 7 után. :P)
  • ewok36
    #3628
    Szia!
    A sims2 meg a Sims urbz is kicsit stratégiai. Olyasmi, mint a sims1 volt, élsz, enned, dolgoznod kell, lakást veszel, bútorokat, stb. Az Urbz-ban ilyen városi élet van, különböző feladatokat kell megcsinálni, így alakul a sztori. A Pets-el barátnőm játszott, ami lejött belőle, hogy hasonlóan vannak feladatok+ állatokat örökbe fogadsz, stb. Tamagotchihoz nem hasonlítanám, nem egy adott állatot kell nevelgetni. Az Urbz nekem bejött, azt végig vittem, jó sok órát elvett az életemből:D Neroval szintén csak keveset játszottam, az jött le, hogy soksok mini-game van benne, mindenféle ügyességi játékokat kell megcsinálnod, hogy továbbjuss. Worms World Party pedig egy klasszikus. Kis kukacokkal vagy, cél kinyírni az ellenfél csapatát, de egyáltalán nem brutális módon, hanem vicces és érdekes fegyverekkel/repülő bárány ami robban,stb/. Igazi stratégiai játék. PC-n nagyon ment régen. És igen, budapesti vagyok, szóval személyes átvétel alap!
  • Flórika
    #3627
    ewok36: A Sims 2 Pets milyen típusú játék? Kb. olyan, mint egy tamagotchi? Állatkákat kell nevelni, oszt' ennyi? :))

    A Nemo is érdekelne, meg az Urbz, Worms is, de nem tudom milyenek... most olyan játék kéne nekem, ami jó nyugis, alig van benne stressz. Már régen játszottam, de valami nyugis játékért szívesen leporolnám a GBA SP-met. :))

    Egyébként budapesti vagy...?
  • Nuki
    #3626
    Az engem is érdekelne. :)
  • ZilogR
    #3625
    :D ugyan, semmi vész! Semmi baj! Én még vadászok okosságok után, amit itt írtatok, aztán majdcsak döntök...! Ellenben a napokban szereztem egy kb 130-140 fájlból álló gyűjteményt SE telefonra JAVA játékokból (Age of Empire, Civilization, ...) azzal elleszek egy ideig, de egy GBA-ra már nagyon érik az idő...
  • ewok36
    #3624
    Van pár eladó GameBoy Advance játékom!

    -Urban Yeti! GBA->1000Ft
    -Pindúr Pandúrok-Battle him, dobozos, vadi új! Bocs, ő kakukktojás, mert Gameboy Color kazi, de jó GBA konzolba is!->1000Ft
    -Sims 2 Pets GBA->1400Ft
    -Nemo nyomában GBA->2000Ft
    -The Urbz- Sims in the city, dobozos, GBA->2200Ft
    -Worms World Party, dobozos, GBA->2500Ft
    Az oldalt betettem a könyvjelzőim közé, szóval gyakran rá fogok nézni a topicra, tényleg nagyon sajnálom, hogy nem válaszoltam ZilogR-nak!
  • ewok36
    #3623
    ZilogR: írtam privátot, bocsi mégegyszer!
    A GBA már elkelt, de van még pár játék, cserélhető is akár, mert vettem egy SP-t!:)
  • PHM
    #3622
    Fa doboooz? Ebből nem is láttam csak papír dobozost eddig.
    Új EZ4-esem van (miniSD-s). Ha érdekel, írj privátot.
  • Anubys
    #3621
    Ha komolyan érdekel, és tudsz érte valami használhatót adni, akkor szó nélkül mehet a csere. Megvan hozzá minden (fa doboz! :), 1G-s...
  • ZilogR
    #3620
    mindenkinek köszönöm az infokat, a hétvégén rágoogle-zok, hogy miről van szó pontosan!
  • PHM
    #3619
    Hm. Az E-cube még hiányzik a gyűjteményemből.
    Nem akarod elcserélni?
  • PHM
    #3618
    Hát igen. Anubys kolléga tökéletesen leírta a lényeget.
    A szalagkábelről meg annyit, hogy szedtem már szét pár GBA SP-t.
    Olyan frappánsan van megoldva az átvezetés, hogy az soha az életben nem fog megtörni.
    Flashkártyából pedig ma már nincs túl nagy választék.
    Fire linker: printerortos GBA link, 16MB flashrom - felejtős szerintem.
    Supercard: miniSD-s, de belassulós, és nem tökéletes a kompatibilitása.
    EZ4: ez is miniSD-s, jó a kompatibilitása, de ramból csak 16 megáig tudja a romokat futtatni. A bnagyobb romokat a belső 32 megás romjába kell égetni.
    Én, ha most kéne vennem, ez utóbbit választanám.
    Van még ezeken kívül 2 olyan kártya, ami csak DS-ben használható, slot1 flashkártya mellett.
    Ezek az EZ5 3in1, és az M3 Real GBA ram pack.
    Mondjuk az EZ5 3in1 GBA sized verziója kiválóan működik GBA-ban is, de romot beleégetni csak DS-ben lehet.
  • Anubys
    #3617
    A régi felejtsd el, háttérvilágítás nélkül nem ér semmit (a külső világítással sem). Nekem mióta kijött a GBA SP, azóta megvan és semmi baja. A micro nagyon jó, de nekem túl kicsi a képe, kalandjátékok szinte olvashatatlanok rajta.
    Szerintem nézd meg mindhárom modellt, 99%, hogy az SP mellett fogsz dönteni.

    Kártyából két féle van, adapter (sd kártya to gba slot) és flash kártya (ebből további 3 féle, USB-to-GBA portos, külső, általában USB-s töltővel rendelkező illetve olyan, ahol az USB kábelt közvetlenül a káryába dugod). Ajánlom az adaptereket, nézz körbe, mert van, amivel vannak problémák. Nekem E-cube flashkártyám van, de azt nem nagyon ajánlom, elég gáz a kompatibilitása, miután a fejlesztő srácot elvitte a cunami... :(
  • ZilogR
    #3616
    kicsit tartok a szalagkábel bajoktól - jobb lenne a régebbi változat vagy akár egy Micro is, de inkább a régi... :P

    egyébként én nagyon kivülálló vagyok a témában, csupán érdekel a dolog, nem vagyok túl nagy gamer sem - ha már játék, akkor a Castlevania és ahhoz hasonló játékok vonzanak, bár valami stratégiai sem lenne rossz (pl. Advance wars?!?)

    Most leszek kicsit : ha megvannak még régről nekem a ROM-ok, azokat egy flash kártyával tudnám használni, gondolom a GBA-hoz?! Ez ugye úgy megy, h abban a kártyában tudok cserélni pl. SD vagy MicroSD kártyákat, amire egyszerűen PC-vel rámásolom a játékokat?!?
  • PHM
    #3615
    Nekem van egy ütött-kopott GBA SP-m 1 játékkal 5500-ért.
  • ZilogR
    #3614
    PÜ ment, nézd meg lécci! thnx! Ha vkinek van vmi hasonló, mint ewoknak, küldjön üzenetet!
  • ewok36
    #3613
    Nem szoktatok játékokat cserélgetni?
    Más: Gameboy Advance, használt, 4000ért, ha kéne valakinek!
  • kisgabo
    #3612
    keresek gba sp vagy micro gépet pipec állapotban, dobozában, budapesten. pm please.
  • Csibe001
    #3611
    Sziasztok!
    Nincs véletlen valakinek elfekvőben GBA Micro-ból nem kilógó flash kártyája?

    Ha van privizzen, köszönöm.
  • jack34
    #3610
    Eladó GBA SP. Kék, dobozos, nem agyonkarcolt (bár vannak a külsején karcok), tökéletes akksival.
    Irányár: 8500 Ft

    Eladó még dobozzal, füzettel, 2500 Ft / db áron:
    - Star Wars Flight of the falcon
    - Colin McRae Rally 2.0
    - Tony Hawk pro skater 2

    Természetesen küldök képet, ha kell.
    Ritkán nézek be ide, úgyhogy ha valaki érdekel, kérem emailben keressen: [email protected]
  • blueboyEXE
    #3609
    Pü ment.
    Köszi.
  • Manbeast
    #3608
    Én vinném egyben...
  • kisgabo
    #3607
    akkor nem is kell.
  • PHM
    #3606
    Önmagában nem eladó.
  • kisgabo
    #3605
    mennyi csak a micro?
  • PHM
    #3604
    Ha esetleg érdekel valakit, van egy eladó.GBA Micro-m
  • ShadowNinja
    #3603
    kösz :D
  • #3602
    így nem jobb?:)
  • ShadowNinja
    #3601
    vagy püben :D
  • ShadowNinja
    #3600
    eladó hibátlan állapotban lévő GBA-m 512Mbit-es EFA kártyával+Smuggler's Run progival

    érdeklődni ezen a linken:
    http://hardverapro.hu/apro/gameboy_advance_512mbit_efa_kartya_1_jatek/hsz_1-50.html
  • kisgabo
    #3599
    a sötét, ennyit a válaszról.
  • Apus
    #3598
    Golden Sun akart lenni az a Dark Sun:)
  • Apus
    #3597
    Pár eladó GBA játék:
    Metroid Fusion (doboz,könyv nélkül): 1500.-
    Dark Sun (doboz,könyv nélkül): 1700.-
    Dobozosok könyvvel együtt:
    Rebelstar Tactical Command, Grand Theft Auto, Pac Man World, Star Wars ep3, Nemo, Mario Tennis: 2000/db.
  • kisgabo
    #3596
    van egy pokemon sapphire, és egy adv wars 2 őm, mit adol értük?