14
Honnan tudnám letölteni?
  • Tomcat
    #14
    Mondjuk magyar TV-n még én se látam. Bezzeg Vodafone. Az egyből át lett véve. Meg volt olyan, hogy az egyik régebbi Vodafone reklám(a csengőhangos) magyarúl ment MTV-n. Lays reklámmal karöltve :)
  • KeKKSZike
    #13
    Az a baj, hogy az én lakhelyemen nincs MTV... :(( És máshol meg véletlenül se látom! :)
  • Tomcat
    #12
    inkább
  • Tomcat
    #11
    Hümm, látom nagyon megviselt ez a reklám macó! :D Tipp: MTV-t ne nézzél, mert ott elég gyakran megy :)
    Nemtom, engem annyira nem fogott meg a reklám. Messze van a Spriteos reklámoktól! (csússz csiga csússz, s társai :)))))) )
    A lejátszó annál inkáb! :)
  • Coine
    #10
    Nem, de még mindig nem teccik a zene benne, sőt azóta még szerencsére nem is láttam a rohadt reklámot :-))
  • KeKKSZike
    #9
    Senki se tud segíteni? :)
  • KeKKSZike
    #8
    én is, de ez kivétel! :) Az igényes humoros, reklámokat szeretem!
  • KeKKSZike
    #7
    Nekem meg pont a zenéje tetszik! :))

    Leakarom tölteni valahonnan! :)
  • KRi2
    #6
    dulifuli?
  • Coine
    #4
    Figyelj akkor érkeztem meg a Rigó felsőfokú angol nyelvvizsga írásbeli részéről a moziba, és az a szar ment, miét szar ?

    Mert nincs ilyen, hogy vki úgy ugráljon, baromság, továbbá szar a zene is amit hallgat :-))

    nah ezé' !
    :-)
  • KeKKSZike
    #3
    Miért szidtátok???
    Nem tetszik a reklám? Szerintem nagyon király!
  • Coine
    #2
    Jah én moziban láttam...elkezdtük haverokkal szidni az egész szart úgy ahogy van :-)))))))))
    mondjuk ez felsőfokú nyelvizsga után volt....embert ölni volt kedvem... :-)))

    válasz : nemtom honnan

  • KeKKSZike
    #1
    Hello mindenkinek!!
    Valamelyik nap, voltam moziban, és akkor "találkoztam" előszőr az új Philips reklámmal... A raklámban az látható, hogy egy srác egy futószőnyegen fut, bekapcsolja az Mp3 lejátszóját, és elkezd táncolni a futószőnyegen...

    A TV-ben ezt a reklámot még nem is láttam, csak mozi előtt, amikor a reklámokat vetítik!

    Nem tudja valaki, hogy honnan tudnám letölteni?
    Segítségeteket előre is köszönöm!