13
Siemens C45
  • balumaci
    #13
    jaja. M35,C35 nagyon király!
    és jó olcsóak is!
    egyébként mindkettőnek ugyanaz "belseje".
  • cSuwwi
    #12
    A C45 inkább női telefon, vagy a kiskezűek előnyben. Anyámnak pár hete ilyene van, de a menüt mozgató 2 gomb pontos kezelése elég gázos. Persze ku*vajól néz ki, meg cserélhető előlapok (potom 4 lepedőért), stb.
    Nekem M35i-m van, de állítom hogy jobb a C45-nél. Csak egy kicsit régebbi, de majdnem ugyanannyit tud a két készülék :)
  • Sman2
    #11
    Választ még mindig várok...
  • Sman2
    #10
    Siemens C45 oplogot,csengöhangot,képkímélőt honnan és hogyan lehetne a mobilra letölteni...
    Lehetne a pannontól is?(mert ott azt írják csak nokiára) vagy csak valami különleges oplogot,stb-t lehet valamelyik siemens szerverröl?
    Kérlek válaszoljatok?.....
  • Hahoocsi
    #9
    Nekem bejön, nálad lehet valami gáz.:(
  • Ali
    #8
    Nem akar bejönni
  • Hahoocsi
    #7
    Nézz szét itt: (Érdekes kis cikk)
    http://gsm.kippkopp.hu/sc45.htm
  • Bandee
    #6
    Veszel kabelt (~4-5E) oszt van hozza progy. Ha kell DL cim -> EMIL v. ICQ (inkabb)
  • Ali
    #4
    Miben visszalépés a c35-HÖZ képest? Nekem C35 van, és fontolgatom a 45-re cseréléset.
  • Efreet
    #3
    kategóriájában ott van az Alca 511-es, a sony J6 asszem, szóval kellemes konkurenciája van.
  • Hahoocsi
    #2
    Természetesen nem kell egyeznie a véleményünknek, de szerintem pedig elég gagyi. A legszomorúbb, hogy visszalépés a C35-höz képest. Egyébként a jelenlegi kínálatban még el is lehet viselni.
  • ricky
    #1
    Szerintem jó. Nagyon jól néz ki és nem is drága!!!