67
ki ért ehhez a progihoz?
  • Raho
    #67
    Segítsen valaki.Most kaptam eg a programot, és nem tudom, hogy kell videot beszurni az oldalba.Kicsit lehet, hogy hülye kérdés
  • Spike
    #66
    HI !!!Kérdeznék még valamit....:)Az lehetséges hogy a dwben valahogy fórumot csináljak?azt tudom hogy az ilyen az dinamikus honlap már,meg kell hozzá php programozás is, de valami egyszerűbb módja nincs,hogy megcsináljam??
  • Harder
    #64
    rossz a link (nem jó helyre mutat)
    ha lehet, ékezetes betű, nagybetű, space és spec karakter ne legyen benne (kevesebb gondod lesz)

    ----------------------------------------
    Harder | www.gyik.com
  • Harder
    #59
    Szerezz vmi webszerkesztő programot (DW, Frontpage stb.) amivel "vizulisan" tudod szerkeszteni a honlapodat, vagy tanuld meg a HTML-t és akkor akár egy Jegyzettömbbel is meg tudod majd csinálni. Amugy meg progit megnyitod, új lapot kérsz és elkezded csinálgatni, nem nehezebb mint pl. a Word... meg nézegess sok más honlapot, nézd meg a forrásukat mit hogy csináltak, abból gyorsan rá lehet jönni mindenre.

    ----------------------------------------
    Harder | www.gyik.com
  • Harder
    #58
    Tedd a kódot egy "akarmi.css" fájlba, töltsd fel a többi HTML fájlod mellé.
    A HTML fájlok elejére meg szúrd be a <HEAD> részbe ezt a sort:

    <link rel="stylesheet" href="akarmi.css" type="text/css">

    A href="" részhez természetesen a css fájl elérési útvonalát kell írni.

    ----------------------------------------
    Harder | www.gyik.com
  • Harder
    #57
    a DW-nek nincs magyar változata.
  • Dreet
    #51
    1 scriptel

    2 vagy dreamhoz van egy "open picture window" extension ami general neked scriptet
  • Dreet
    #49
    Dreamweaver MX Beta ha valaki ki akarja probalni:
    Dreamweaver MX BETA
  • Pheel
    #48
    Lehet. Méghozzá eléggé profin.
  • cROMAx
    #47
    A dw4_l lehet websitet menegelni is vagy csak szerkesztésre alkalmas?
  • Dreet
    #46
    211 db mxp Dreamweaver 4-hez:

    http://each.dhs.org/download/tools/editor/dreamweaverplugin.zip
  • CSOCSO
    #45
    nemjo egyik crack sem a dw 4 emhez..pedig nem valami hiper szuer uj van meg...
    cracks.am crack.ru astalavista.box.sk egyik sem jó..
  • Evil
    #44
    hogyan tudok ekezetes betuket berakni a flash button okba?Nem csak magyar kellene hanem cseh ,szerb betuk is.
  • CSOCSO
    #43
    mindegy...már egvan:)
  • CSOCSO
    #41
    OKKAY..köszi a segítséget!van mé kérdésem : van 3frame:
    felső a sima középső és a bal.. a balban vannak a menő gombok...a felsőben 3 logo...
    azt kéne megcsinálni hogy mondjuk ha a kék logora kattintok akkor lejön egy uj ba frame uj kék menűvel de lejön a kék középső frameamiben a kék hírek vannak remélem vágom miről beszélek...ICQ-n eg rádkerestem....na csumm
  • Dreet
    #40
    shift+entert nyomj az csak sortörésnek számít.
  • CSOCSO
    #39
    azt hoyg lehet megcsnálni hogy ha enter nyomok ne legyen akkor sorköz..wordbe vagom hol lehet állítani de dw ben:)..segítség!
  • Pheel
    #37
    Igaz. A 6-os Eszkép már majdnem úgy gondolkodik, mint az Explorer... :)
  • Tomcat
    #36
    Ha még nem találtál volna...
    akkor van 1 az 1ik oldalamról

    BODY { scrollbar-3d-light-color:#E0EBF5;
    scrollbar-arrow-color:#E0EBF5;
    scrollbar-base-color:black;
    scrollbar-dark-shadow-color:#333333;
    scrollbar-face-color:#7A95C6;
    scrollbar-highlight-color:#E0EBF5;
    scrollbar-shadow-color:black}

    írd át a színkódokat megfelőre
    Nekem úgy rémlik Netscape6 megbírkózik vele...oszt lehet nem, nem nagyon szoktam Netscapeval tesztelni
  • Pheel
    #35
    StyleSheet kell hozzá. Keress egy lapot, ahol már olyan és szedd ki a forrásából! Arra vigyázz, hogy csak IE alatt műxik...
  • Tomcat
    #31
    Hát itten van 1-2 link mind2 típushoz
    Vagy esetleg kész scriptet is használhatsz. Itt van fögivel
  • buzz
    #29
    CGI vagy PHP kell hozzá, "pure" HTML-ben doesn't play...
  • Tomcat
    #24
    Ehh most néztem, hogy az csak a kezdőlap(azé az kissé szétszór.. stat bannerek mindenütt...). Nem rossz, bár szvsz kissé (nagyon) komor a színvilága.
  • Tomcat
    #23
    Első weblap? lesz ez még jobb is ne féljé. Csak gyakorlás kérdése az egész...
  • Herr General
    #21
    Ja és nálad is fontos, hogy vannak e frame-ek?
  • Herr General
    #20
    Csocso:
    Nálad az explorer-ben nincs scroll vagy a dw4-ben? Egyébbként mindegy mert csak akkor lesz scroll ha az oldal tartalma nem fér rá a képernyőre.
  • CSOCSO
    #19
    ha yes re álítomlesz scroll? mert az oldalamon sana nincsen
  • Herr General
    #18
    Szóval ha frame: nyomj shift+F2-t aztán a scorll-t no-ra állítsd!
  • Herr General
    #17
    fertam!
    aszongya, hogy: a flash buttonhoz nem lehet dw-ből belinkelni. Ezt onnan kell ahol készítetted a gombot.
    objectet sajnos nem tudsz akárhova helyezni sajnos - használj táblázatot, ez némileg segít a problémádon.
    A scrollbar-al kapcsolatban: frame-eket használsz?
    Ha nem, akkor valahogy csökkentened kell a sorok számát. Vagy IE ben nézve nyomj F11-et.
    Ha mégis lennének frame-ek akkor van lehetőség a kikapcsolásukra. majdd mingyá' megnézem :)
  • Tomcat
    #13
    Az F1 gombot tényleg ajánlom. Sok mindent lehet tanúlni a leírások átbogarászásával!
  • Tomcat
    #12
    Hümm, leírás. Hát nemtom, szvsz ha megnyomjátok az "F1" billentyűt, akkor a "Using Dreamweaver" menüpont alat egy nagyon jól használható, kis screenshotokkal díszített leirást kaptok. Azé persze kell lőni valamit az angolhoz, de nem kell perfect tudás hozzá

    Magyar leírás: DW3 -hoz van a www.blacmolly.hu címen. Ha nagyon nem megy az angol, akkor talán érdemes megtekinteni. 1-2 dolog biztos olyan, mint a frisebb DW4-ben...
  • Tomcat
    #11
    Hümm hogy miért nincs oldalt görgő, azt nemtom. Nekem ilyet nem csinált. de szvsz ez nem állítható. Muszály, hogy ott legyen. S a poén az, hogy a legutóbbi format C: óta CoffeCup HTML Editor 9 -et használok, s most nincs is fenn DW4, hogy megnézem :S
    Ja ajánlom a kávésbögrét is, az se rossz progi :)
  • CSOCSO
    #10
    nekemis kénemagyarosítás... hja és nincsen az oldalon görgő oldalt..és dw4 el csinálom az oldalt? hol kaőpcsolhattamki a görgőt? tomet segíts
  • Evil
    #9
    amugy valami magyaritas nincs hozza vagy leiras mert van egy csomo opcio amirol fingom sincs hogy mi a dw4 ultradev ben.
  • Tomcat
    #8
    Egész pontosan én EZT oldalt ajánlom
  • Tomcat
    #7
    Bassza meg, miért nem tete be a linket
    Szal ha megvan a DW4 trial, akkor szerez 1 cracket az alábi listából:

    lista
  • chryst
    #6
    Oxigén meg van köszike
  • chryst
    #5
    no egy kicsit konkréten megvan a DW4 no hun a lista?
  • Tomcat
    #4
    Látom sokan nem ismerik még az astalavista -t :)

    letöltöd Dw4 -et, majd megcrackeled
    Itt egy crack lista
  • chryst
    #3
    na ja igen de ha van Dreamweawver 4.0 valahol no trialba akkor érdekelne