1229
minden ami box
  • Shaman
    #909
    Persze,hogy ismerem,de sajna ezekből nem túl sok aktív van már....
  • Ramore
    #908
    Remélem ismered ezeket a neveket! :)
  • Ramore
    #907
    Sajnos jelenleg elég kevés ilyen szintű bounyós van, de azért itt egy pár név közkivánatra:

    Lewis, Holyfield, Tyson
  • Shaman
    #906
    Ki "A" kategóriás? Mondj egy pár nevet lécci!
  • Ramore
    #905
    Szerintem is jó meccs volt, két "B" kategóriás bunyós látványos és nagy meccset hozott össze.

    DecenS

    Pacal az Pacal, technikás, de túlsúlyos és nagyon gyenge az ütőereje, ezért nem fog tudni megállni sokáig a súlycsoportjában. Följebb nem léphet ütőerő hiányában, kisebb súlyt pedig nem tud hozni.
    Sanders egyrészt öreg, másrészt "B" kategóriás bunyós, csakúgy, mint az igazi Pacal. :)
  • DecenS
    #904
    Óóó igen RTLKlub sikeresen hozta a színvonalat.
    Ez a Szabó Gábor (vagy ki) akkora balfék, hogy hihetetlen. Azt mondja: az aréna közönsége Sanderst bíztatja... Miközben ütemesen Klicsko-Klicsko-Klicsko hallatszik mindenhonnan.
  • Jano
    #903
    "Színvonalas" közvetítés roolz.
  • DecenS
    #902
    Hát annak ellenére, hogy az ukránnak drukkoltam, őszintén sajnálom Sanderst.
    Egy dolog nagyon megfogott: hogy a szive mennyire vitte őt előre mindvégig. Állva maradt mindvégig, pedig a világát sem tudta már, de még mindig próbált nyújtozkodni, hátha meg tudja pofozni egy kicsit az ellenfelét.
    Amúgy látszott a meccs elejétől kezdve, hogy tart Vitalitől. Nem mondom, hogy félt - mert akik féltek egykor az ukrántól, azokat ledarálta 1-2 menet alatt, de az tény, hogy nagyon tartott tőle Sanders.
    És hát volt is miért. Nem egy technikás bunyós. Fürge és nagy az ütőereje, de más nincs a tarsolyában.

    Látod Ramore: minden, amit Erdeire nyökögsz Sandersre teljesen igaz. Nincs komoly technikája és pacal. Na ő tényleg pacal.
  • shaba23 #901
    De én magamat is szoktam sajnálni a munkám miatt pedig én meg azért kapom a pénzt :)
  • zaki
    #900
    asztakurva mekkora meccs volt... iszonyat, milyeneket ütött Klicskó, főleg az utolsó menetben, mikor lassították, még nézni is fájt...
  • Punker
    #899
    ezért kapja a pénzét
  • shaba23 #898
    sajnáltam szegény faszit a végére :)
  • Punker
    #897
    megérdemelten nyert szerintem Klicsko
  • Punker
    #896
    nem is rossz
  • Punker
    #895
    miért sajna?
  • Loogan
    #894
    sajna már én is tudom mi a vége...
  • Punker
    #893
    lassan kezdődik
  • Punker
    #892
    :)
  • Instict
    #891
    na én már tudom az eredményt!:) de nem mondom el, mert Punker megöl!:)
  • MrTressy
    #890
    hiroldalakat is kerüld akkor :)
  • Instict
    #889
    :))
  • Instict
    #888
    szép. ha tényleg így történt.
  • Ramore
    #887
    Először is Tigris (Darek vs. Gonsales) ellen tippeltek, erre ugye senki sem számított. Itt kaszált az UBP először. Majd a visszavágón (Pacal vs. Gonsales) ki volt az esélyes? Természetesen a mexikói bunyós, kire tippel ilyenkor az UBP? Hát persze, hogy a gyengébbre, az esélytelenebbre. És ki nyert? A gyengébb, nameg az UBP egy hatalmas vagyont a szerencsejáték fogadáson.
  • DecenS
    #886
    Uh basszus.
    Asszem nem várom meg a hajnali közvetítést.
    Holnap estig meg yo messzire elkerülöm ezt a topicot, nehogy úgy járjak, mint a multkor Punker :)
  • MrSpock
    #885
    Talán odakerülnek a Klicskók ahová valók,kicsit túlletek értékelve,Universumnál mindenki így járt,jár.
    A legjobb volt mikor végre Dariusz kikapott,mert egy épkézláb ellenfele nem volt az 50 meccse alatt.
  • Instict
    #884
    :))
  • DecenS
    #883
    Megmondom őszintén, nem is nagyon tudom, kinek drukkoljak.
    Egyik sem szimpatikus igazán. Ugyanakkor valahol meg mindkettő.
    Mindegy. Így legalább nem lesz csalódás :))
  • Instict
    #882
    hát igen, igazad van. valahol olvastam az előbb, hogy Vitalij nem is nyilatkozott, mert olyan feszült volt a meccs miatt. így hozzáállni a mérközéshez... hát nem is tudom, nem valami bíztató.
  • DecenS
    #881
    Szerintem teljesen kétesélyes a meccs.
    Egyikükre sem tudnék nagyobb százalékos arányt mondani.
    Sanders nagyon robbanékony, dinamikus, igazi cséphadaró.
    Klicskó viszont nyilván tanult az öccse hibájából. Felkészült Sandersből emellett igazi acélajkú bunyós. (Ne feledjük, hogy sosem ütötték ki, max péppesre verték az arcát - mind a Byrd, mind pedig a Lewis elleni veresége így született.) És hát ezen felül még az is a vállára nehezedik, hogyha ma éjjel kikap, akkor az egész Klicskó familia cuccolhat vissza U(k)rániába, mert az élmezőnyben többé nem rúgnak labdába.
  • Instict
    #880
    Punker kérdezte, hogy mit jósoltok a meccsre, ki fog győzni? Eddig csak én válaszoltam. Szerintetek?
  • BADE
    #879
    Gondolkozok,hogy fentmaradjak-e vagy sem
  • DecenS
    #878
    Ja. Ahogy elnéztem, csak a ZDF, semmi más nem tűzte műsorra.
  • Instict
    #877
    hát a ZDF biztos adja, de nálam nincs még mindig :(
  • Punker
    #876
    hol adják élőben?
  • DecenS
    #875
    Na végre... ma éjjel:
  • Instict
    #874
    lefizették Gonzalest? én se hallottam róla.
  • Ramore
    #873
    Én láttam, de tudod mi lett igazán kidolgozva? Az UBP szerencsejáték csalása. Erre már korábban is volt példa, persze erről a magyaroknál valamiért nem cikkeztek, de több német lapban is írtak már róla.
  • Instict
    #872
    Ramore: hát szerintem a Gonzales elleni meccsen elég jól ki volt dolgozva a teste. nem igazán láttam felesleget rajta.
  • Ramore
    #871
    "Mindenkinek maganugye, hogy mennyi a sulya."

    Ez egy hatalmas butaság, amit állítassz. Profi bokszoló súlyáról beszélünk, nem rólad.

    "elmenekuljon alacsonyabb sulycsoportba"

    Nem alacsonyabb súlycsoportba kell menekülnie, hanem éppenhogy feljebb, egy neki való súlycsoportba, ahol persze mégnagyobb veszélyben lenne, hiszen ütőereje még a jelenlegi súlycsoportjában sincsen.

    "Jo nagy a pofad igy nevtelenul mar bocs"

    Nem vetted még észre, Zsolt, hogy rajtad kívül a fórumokat általánosan névtelen felhasználók használják.
  • Instict
    #870
    szerintem nyerni fog Klicskó