8
Megosztott interneten levelezés
  • Pace
    #8
    Kösz a:\>format c: :))
    remélem jó lesz.
  • FormatC
    #7
    Szia Pace!

    http://www.hunetkft.hu/vpop3.html

    FC
  • Pace
    #5
    Még egy dolog! Lenne megoldás, ha tudnám, hogy hogy lehet megadni outlookban a levelek mappa helyét...a 6osban már lehet, korábbiakban nem találtam, erre van valami 5let? Ha ez menne, minden gondom megszűnne :))
  • Pace
    #4
    Format! Vpop3, merre leledzik? Hol keressem? Ha van esetleg link, vagy cím, megköszönném.

    Laalee. Exchange-el szenvedtem, de ....hogy finoman fejezzem ki magam, nem sikerült. 2 nap után abbahagytam a próbálkozást, lehet, hogy én vagyok a béna, de az is, hogy úgy szar, ahogy van....
  • FormatC
    #3
    Hali!

    Már hogy szerpelt volna a 95-ben????? Az csak egy kliens volt!!!!!!!!!!!!!! Azért mert ugyanúgy hívták...???

    FC

    A megoldás: VPOP3
  • Laalee
    #2
    az outlookkal nem. ehhez igy egy mail server kell, pl ms excange. ez a win95 ben meg szerepelt mint szerver aztan valamiert kikerult az ms home oprendszereibol ki erti miert :)
  • Pace
    #1
    A kérdés: megosztott intenet 5-6 gépen. A levelezőprogi Outlook, ez van, más nem nagyon jön szóba. Meg lehet -e oldani, hogy bármelyik kliensről le lehessen tölteni a leveleket, de a szerverre, ne mindig az adott kliensre. Így bárki, aki levelezik, lássa az adott címre jött összes levelet.