18
isdn-röl megéri e váltani??
  • Laalee
    #18
    azzala a fali csodaval nekem semmi bajom nem volt soha, szerinem csereltesd ki a matavval.
  • Efreet
    #16
    tengelic.
  • Laalee
    #15
    viszont a matav reklam kiraly :) madarka ül a telefonzsinoron...:)
  • Tomcat
    #14
    Jaja. Mindig is szar volt, de mostanában egyenesen csapnivaló. Van hogy egész este nem tud csatlakozni, ISDN szakad, stb...
    Meg az idióta Axelero reklámok amiket mostanában nyomatnak. :)
  • Lazarus
    #13
    Mostanában valamit szarakodik a matáv :( Nem csatlakozik.. néha meg fantom kapcsolat alakul ki
  • ricky
    #12
  • Lacc
    #11
  • Gnome
    #10
    Csocsó, lentebb leírtam, nem sima 1 vonalas isdn-van!!!
    isdn2+PMP:6000ft,3db.kapcsolási szám:1200ft
    EZ CSAK A VONALAT ILLETI
  • CSOCSO
    #9
    ???????15 rugo isdn re? nektek ennyibe kerül?? 4,5 ft a havi isdn!!!!
    a többit lemondhatod azaz az elöfizut a netre mert az adsl el jön az uj elöfizu ami benne van abban a 12 ezrben vagy mennyi az adsl a sima vonal is 4 ezer ft!!!!szal felesleges lemondani a két vonalról!!értitek?
  • Gnome
    #8
    vagyis a te elgondolgodásod szerint fizessek 15 rugót az isdn miatt, plussz vagy a/b-dsl havi előfizujával??? ez valahogy nem jön össze
  • Gnome
    #7
    na figy , lentebb leírtam mmenyi az előfizu az isdnre, ezért kérdeztem
  • CSOCSO
    #6
    bazz hogy ti menniyre suták vagytok.... az isdn-t ne válts semmire!!! az isdn mellé jöjjön az adsl!!! az isdn ugyan annyiba kerül mint a sima vonal!! szal azt hülyeség lemondani a bdsl-t felejtsd el mert rohadt drága.. az egy dolog hogy nincs belépőíj bár azt furcsálom és ott van még a modem is amit meg kell venni...
  • Lacc
    #5
    Most valahogy nincs erőm értelmezni csocso írását, de szerintem mindenképpen válts át valamelyikre, mert az ISDN lóf@sz azokhoz képest.
  • CSOCSO
    #4
    felesleges az isdn ről lemondani!! 1 ha még a szerződésben vagy akor a hátralévő időt le kell perkálnod szal ha egy év akkor szorozd meg azt a 4500 ft-t 12 vel... vagy valahogy igy van a másik hogy isdn mellett fizess elő az adsl re a bdsla-t felejtsd el kurva drága az ami nem tudja az adsl-t!!!
    asl az most jo és teljesen elég!!!isdn mellett!! a sima vonal is 4000 ft havonta!!!!!!!!!
  • Gnome
    #3
    ja igen, akkor lemondanám a mindenkinet előfizut, és 1 kapcs.számot a későbbiekben. Azaz -4300 havonta a fix telefon-ból.
  • Gnome
    #2
    Hali! Nagy gondban vagyok, VÁLTANI AKAROK,MEGÉRI E??
    most olvastam, üzleti BDSL1500 (256kbit/s fel, 512kbit/s le-töltés) áfa nélkül 129.900 éves szinten. Áfásan kiszámoltam havi 13.437 Ft-ot rug.Ja és nincs ecceri díj.
    Namár most nekem: mindenkinet:4000ft, isdn2+PMP:6000ft,3db.kapcs.szám:1200ft,internet:4750ft, EZ HAVI FIX 15.950ft,ÉVI:191.400ft. Nemszámolva a telefondíjat mellé.ja és 7k val jön lefelé a cucc.:((
    A másik ADSL lenne.
    2 éves szerződés:12900havi, ecceri 29900,384kbit/s lefelé, és 64kbit/s felfelé.Ez Évi 154.800 Ft.
    MELYIKRE ÉRDEMES ÁTÁLLNI, HA VAN MÓD ÜZLETI ÉS EGYÉNI SZERZŐDÉST KÖTNÖM OTTHON.
    Kérlek segítsetek.
  • Lazarus
    #1
    Meg..