16
Elso Emelet
  • Sephi
    #1
    engem a Elso Emelet -tol kene az a dal ami a focsimzeneje volt annak a magyar sorozatnak ami regebben volt... nem tudom a dal cimet hatha segithetni tudtok es ha megvan ha megkaphatnam orulnek neki!

    Az Irigy Honaljmirigy is parodizalta Ertetlenek cimem... de nem tudom oszinten ki enekli de aszem az Elso Emelet...
  • nxfn
    #2
    nincs:@
  • hmhm
    #3
    hazuc
  • Breki33
    #4
    Az nem első Emelet hanem Kiki

    1. Így szép a világ, jó ahogy van csak fél komolyan.
    És szépek az éjszakák mert nagy buli van az álmainkban.
    Az élet egy örökölt játék, ajándék a fénye s velünk az árnyék itt minden
    tőlünk szép.
    Refrén:Valami nagy dolog kell még talán egy szerelem éppen elég , talán érted, talán értem lehet hogy holnap eljön még.
    Valami nagy dobás nem más valami nagy szívdobbanás az élet ígért szépet hol az a földre szállt varázs

    2. Így szép a világ jót akarunk és bajt okozunk az ész néha megáll ha a
    szív kalapács és félre talál.
    Csak élünk és nagyokat nézünkde így szép. Csak indulunk és sohase állunk az mindig mozgó kép.
    Refrén.

    3. Minden így volt szép mi sohase vártunk rossz mesét, ez az utca éppen elég s ha máshova vágysz majd hazatalálsz mint én.
    Refrén
  • IXEMGabeo
    #5
    jó régi topik, nem vagyok nagy zene fan, de ez egy jó együttes volt, a Csak azért is szerelem számuk elég jó...igazi 80-as évekbeli együttes volt
  • IXEMGabeo
    #6
  • lemongrass
    #7
    tesóm nagyon nagy fan volt. én meg 6-7 évesen még nem nagyon rendelkeztem önálló ízléssel, úgyhogy eléggé meghatározó együttes volt /emléxem nagyon-kölyökkoromban (voltam vagy 8-9 éves) a helyi művházban volt koncertjük/ az első sorban voltam :D LOL

  • Musachy
    #8
    Kicsit gyerekes szintipop zenekar volt, de szerettem és manapság is szivesen hallgatom, néha felkerülnek a lemezek a lejátszóra.
    Azért most beindult a topik, ahhoz képest, hogy az elején 4-5 évenként követték egymást a hsz-ek.
  • Wescone
    #9
    Ja-ja, nekem is van egy LP-m tőlük. A "Dadogós Break" által ismertem meg őket, ha jól emlékszem - ma is szívesen hallgatom a műveiket.
  • Zephyr Retiring
    #10


  • IXEMGabeo
    #11
    örülök, hogy sikerült beindítani:D

    Elég időt álló zenét játszottak az fix, hogy rájuk fogok emlékezni nem úgy, mint a Fluorra és társaira...Róluk max a hülyeség és az agyatlan divat jutna az ember eszébe.
  • IXEMGabeo
    #12


    84-es keményen:D
  • Wescone
    #13
    Gee, mit találtam!

  • IXEMGabeo
    #14


    Még lehet, ha az USA-ban születik Kiki akkor Jackohoz hasonló pályát fut be:O
  • lemongrass
    #15
    sanszos, hogy innen szedték le!

    jobb klikk, save liked file as... :D

    pedig azt hittem, hogy valami nagyon exkluzív darab. /mármint olyan értelemben, h a zenekar nem nagyon reklámozza/ erre bumm.

    amúgy nővérem járt ilyen EMELET bulikra. /közös éneklés KIKIvel... etc./

    ----------------------

    szentmihályi gáborról már a RAPülők óta nem hallottam, aztán 1x csak TV lesés közben a TV Paprikán megláttam, h az egyik műsor hangmérnöki munkáját a Michel Sound Stúdióban végezték....
  • IXEMGabeo
    #16


    Ez se az ismertek közül való

    Sokféle üzenet lehetséges;) Emberekre tökéletesen illik a kutyus hasonlatok negatív értelemben...