79
Draft
  • paj01
    #79
  • Dj Tommy
    #78
    Valakinek meg van esetleg a Dombok Felett klipp aviban, vagy mpg-ben?
  • OPM
    #77
    Myon & Shane 54 live at Trancegiving Day | Draft - Dombok felett (Mashup)
  • Garfield
    #76
    Sajnos azt kell mondjam, amilyen borzalmasan színvonaltalan és gagyi a borító, olyan minőségbeli zuhanás a második album az elsőhöz képest. Ez már nem az a klassz trance-es Draft, ez már szimplán tempósabb popzene, néhol nyáltól csöpögő szöveggel, semmi több. Aki jót akar magának, maradjon az első albumnál és ne akarja meghallgatni a másodikat.
  • Thonuzaba
    #75
    Tud valaki valamit a Draftról most 2009-ben?
  • Desiderata #74
    3 klipet feltettem youtube-ra, jó szórakozást hozzá!

    Draft - Dombok felett
    Draft - 2000 év
    Draft - Átutazó
  • blackgamer
    #73
    egy jó kép
  • Daza500
    #72
    Hát ez.....ez.....ez LOL.

    Nem tudok mást mondani...
  • blackgamer
    #71
    A Draft Átutazó c. lemeze hemzseg a szponzoroktól a zene ellenben.... (zene.hu)
  • blackgamer
    #70
    Betévedtem tegnap egy Libri könyvesboltba, kezembe akadt az új lemez, már 2005 decemberében kijött :)
    eléggé amatőr a tokja, pl. a számok címének betűtípusa olyan, hogy a 'ő' betűt sátortetővel írják
    persze webcímet nem találtam rajta, mert ugye azt minek...
    jah, és 1900 Ft volt az első és a második album is ha valakit érdekel

    amúgy itt van is egy cikk az új lemezről
  • witchvortex
    #69
    Hala!
    Tudna vki segíteni,h honnan lehet Draft számokat leszedni?
  • blackgamer
    #68
    kijött már a lemez?
  • MiloShee
    #67
    Up :(
  • MiloShee
    #66
    Ja amúgy a DJ neve Numbreed...ha valakit érdekel...
  • MiloShee
    #65
    Sziasztok skacok! Lenne egy eléggé nagy gondom...Sümegi vagyok, de bizonyos emberek jóvoltából mindig fajin zenéket hallunk szombat esténként. Hallottam itt egy számot, hosszas utánaérdeklődés eredményeképp kiderült hogy az egy Draft remix. Méghozzá a pesti Home Club Umbridge(na ebben nem vagyok biztos) nevű DJ-jének a setjéből való. Na most egyéb infóm nincsen erről a számról, csak annyi hogy eléggé elszállósos-progresszíves. Hát ha ebből a kis csomagból értelmes infót tudtok kihalászni és esetleg segíteni, akkor nagyon megköszönném!!!
  • Daza500
    #64
    Karányitól nekem a legnagyobb még mindig a Dallam. :-)
  • blackgamer
    #63
    kössz a tippet, megnézem...
  • blackgamer
    #62
    többen vannak nem?
  • OPM
    #61
    vannak jó zenéi daninak...
    i may be your star-ból a soliquid remixet ajánlom!
  • OPM
    #60
    csapat?
  • blackgamer
    #59
    rátaláltam egy hasonló csapatra: Karányi
    persze régebben láttam klipjüket, de nem tudatosult bennem az előadó
  • blackgamer
    #58
    nah, végre megtaláltam DC-n az Átutazó klipjét
    a szám jó szerintem, de a hangszerelés nem igazán passzol az énekhez, és a klip látványvilága se 100%-os, pl. amikor Dóri mögött tüzijátékos effekt van az elég tré, és a 3D-s+űrhajós részek se szépek
    October klipre is kiváncsi vagyok, meg persze a lemezre :)
  • OPM
    #57
    wow, ez nem hangzik rosszul!
  • Garfield
    #56
    Bázze, ne bulizzanak, hanem csinálják az albumot, hogy minél hamarabb megjelenjen.
  • blackgamer
    #55
    2005.08.12. DRAFT SZÜLINAP A CITADELLA GARDENBEN!

    4 év telt el a Draft első, Dombok felett című kislemezének megjelenése óta. Ezt az évfordulót ismét születésnapi koncerttel ünnepli Richie és Dóri. A rendhagyó buli 2005 08.12-én a Citadella Club-ban kerül megrendezésre, ahol egyedi díszletek, különleges ajándékok és torta várja a közönséget. Az éjszaka folyamán live act-ben csendülnek fel az új nagylemez dalai, de persze az előző album kedvenceit is felidézi majd a zenekar. Ráadásul Richie ezt követően önálló, exkluzív dj-szettel készül a rajongók elé, akik az est folytatásában Kühl, Shootie valamint Chriss és a Quasar zenéire bulizhatnak egy nagyot.

  • blackgamer
    #54
    ja-ja az megvan, remélem radio verzió jobb lesz
  • Elusive
    #53
    instant progression__mixed by kuhl

    01. MONKZ - 2ge4 :
    02. YVEL AND TRISTAN - mantra :
    03. QUASAR - emotion :
    04. DRAFT - atutazo (quasar remix) :
    05. ICE ON FIRE - shadow dancer :
    06. B. CRAACK - mission :
    07. ANDRO - my sun (night mix) :
    08. MONKZ - parental advisory :
    09. BLACK NAVY - love patch :

  • OPM
    #52
    hát nemtom, a zene így elsőre nem jön be :\
  • blackgamer
    #51
    Quasar - October c. kislemeze
    A single cd-n hat különböző remixben lesz megtalálható a dal más-más hangzásvilágban feltüntetve a felvételt. Különlegesség a Draft remixe, ami egy rövidebb, rádiós verzióban kerül fel a cd-re.
    További érdekesség, hogy a single cd-hez videóklip is készül, mégpedig az előbb említett Draft remixből. Így Chriss mellett feltűnik még a másik Quasar tag Richie, valamint egy csodálatos vokál erejéig Dóri is.
    bocsi a nagy képekért

  • blackgamer
    #50
    Draft és Quasar - Október (klipforgatás, fix.tv - Clip Story) 14 MB
    ezt a klipet se láttam

    letöltés: alul free gomb, majd alul várni amíg megjelenik a link, és egy szálon tölthető
  • blackgamer
    #49
    én is csak utsó 1 percet láttam, holnap lesz ismétlés lehet felveszem és feldobom netre
    a klipet viszont még mindig nem csíptem el viván
  • OPM
    #48
    ehh, erről lemaradtam :(

  • blackgamer
    #47
    ebben a pillanatban riport/klipkészítés a fix.tv-n!
  • Phat Smoker
    #46
    szerintem a 'dombok felett' sikerét úgysem tudják túlszárnyalni, de azért drukkolok nekik!
  • blackgamer
    #45
    pénteken vendégek lesznek a fix.tv-ben (online is nézhető)
  • blackgamer
    #44
    tökjó, várom a kislemezt...
  • OPM
    #43
    nemtudom, úgynézki a honlapjuk megszűnt :(
  • OPM
    #42
    Vadonatúj anyaggal jelentkezik a Draft! Több, mint egyéves hallgatás után az elkövetkező hetekben vadonatúj kislemezzel jelentkeznek „Átutazó” címmel.



    Megtartván a 'draftos' hagyományokat, érdekes egyedi hangzásvilágú dal lett az „Átutazó”. A kislemezzel egyidőben elkészül a videoklip is, amely a Drafttól már megszokott különleges képi világgal és egyedi megoldásokkal készül.

    A jeleneteket egy budapesti stúdióban green box háttér előtt veszik fel, így minden, ami körülöttük történik számítógépes animáció lesz! A klip további részében a Draft tagjai szkafandert vesznek, és a Hold felé veszik az irányt! A SAS 1 űrhajóval leszállnak a Holdon...a több maradjon titok...



    A Draft együttes második nagylemeze várhatóan június közepén jelenik meg. Addig is találkozhattok a formációval, hiszen májustól októberig élő lemezbemutató-turnéra indulnak, és fellépnek az ország legjelentősebb klubjaiban.
  • Sippie
    #41
    készülőben az új lemez és új klipp, úgyhogy ők nem a minden együttes közé tartoznak :P
    dalszövegeket nem tudjátok egész véletlen hol lehet találni?
  • blackgamer
    #40
    forgattak karácsonyra valami remix klipet,
    de nem tudok semmit, minden együttes eltűnik a ködben