17
divx gond VIA chipen
  • Armagedown
    #17
    Ma már nincsenek ilyen gondok
  • CSOCSO
    #16
    fogalmam sincs.

    legjobb ha neten rakeresel erre:

    bsplayer 1.37 build 826


    ez meg freeware verzio es uberul mukodik. mindent tud amit tudnia kell
  • daneelolivaw
    #15
    hogy lehet a divx lejátszóba beállítani a feliratot?
  • fotel
    #14
    Divx - igen arról

    és nem egy helyen ovlastam a dolgot, azért cseszi el, mert TELJESEN már alapra épül a 4es mint a 3as....
  • Pheel
    #12
    betas a 4-es divx-ed. Nekem mar fullos van, az nem cseszi el :)
  • fotel
    #11
    Ha NO-t nyomsz akkor a 3.xxes a 3.xx eseket játsza majd , a 4.xxet meg a 4.xx
  • fotel
    #10
    rage- mert nem akarod hgoy a 4.xx játsza le a 3.xx el kódoltakat...

    mert elkúrja a szineket és "foltos" leeht a kép az ottragadt pixelektől is...

    4.02ből elég a codec
  • TheZsenyka
    #9
    Rage, a progi telepítése két részből áll, először a második lemezről kell telepíteni az ISO állományokat és csak utána szabad betenni a codecfree utility disk-et. Ha fordítva csinálod folyton rákérdez.
  • rage
    #8
    Ha azt akarom, hogy lejátssza a 3.11-es codec-kel írt filmeket is, akkor miért NO-t kell ütni??

    A divx 4.02 full-t kell installálni, amiben
    benne van a lejátszó, codec, minden együtt?
  • fotel
    #6
    fontos a codecec jó sorrendben lévő felrakása!!

    először a 3.11alpha, aztán erre egy restart után a 4.02 és amikor kérdezi hogy "Do you want Divx 4 to play all 3.xx content" akkor arra NO-t kell nyomni, és azután meg BSplayel lejátszani, mert az van annyira normális hogy a filmhez kiválasztja a megfelelő codecet, még ma is sokan rippelnek 3.11es Divxbe DVDről és 4-ás is kell már

    fotel
  • vrob98
    #3
    DMA nincs bekapcsolva a HDDre.
    DMATOOLS-al csekkold le. Benne van a Via4in1ben.
  • Breki33
    #2
    mivel jatszatok le?
    melyik divx van fent?
    MElyik VIa 4in1 van fent?
  • talpi
    #1
    Sziasztok! Az eggyig havernak van egy abitos Via lapja 800-as cerkával 7100-es card-al.256mb ramja van és a divx filmek szaggatnak rajta.Mi a fenéhez nyúljon hogy ez a gond ne jelentkezzen.Van a Via-hoz a 4-in-es prg javitás,az használ vagy más lehet a gond?A Divx drv-e Az mint az enyém a 4-es codec,de nekem BX-es lapom van és nem cerka hanem 700-as III-as.
    Gázom sincs mi a szösszenet gubija lehet,de Én a VIA ra tippelek.Ha egy-két ötletet írnátok megköszönném.
    Talpi