51
NYah?
  • CSOCSO
    #51
    nemtom
  • Stann
    #50
    Nem tudjátok, hogy nekem a gozilla (uj és a régi is) miért bontja a vonalat max. 20 perc után?
  • CSOCSO
    #47
    ok használj GoZillát
  • Coine
    #44
    DAPot használok, jó az.
  • CSOCSO
    #43
    a gozilla ugyan olyan ftb en szonte mint a wincom!!
  • Laalee
    #41
    norton nem? tahat az :)
    mindegy en mar ezt szoktam meg meg szeretem is hasznalni, ftp re meg ott a cute ftp
  • Tomcat
    #40
    WinCommander 1.3MB...
    Jaja, azé Norton Utilities jó, csak hát a 2002 es Norton széria nagyon csili-vili lett, 1 év mire bejön, stb... :S ->szal 1 picit suxx

    De wincomm legjobb tudomásom szerint nem symantec
  • Laalee
    #39
    az elsö verzioja azert tetszett meg mert 200kb volt ez mar meghizott egy kicsit, de szerintem nagyon kenyelmesen hasznalhato mindenre, plug in es, es szamomra tenyleg csak az ftp ami hinyzik belöle, de ez par het mulva meglesz oldva. a norton cuccokat azota nem szeretem amiota symantech lett, valahogy olyan mint az ms. nagy ceg az evvel együtjaro összes hibajaval.
  • Tomcat
    #38
    Hááááát. Nem is tudom. Mondjuk az még OKsa, hogy kinézetre majdnem egyforma a 2 progi. De ez (messze) nem tud annyit, mint a Wincomm... Nem is, inkább úgy fogalmazok, hogy a Wincomm jóval kiforottabb :)

    Megjegyzés: Izlések és pofonok Nekem a Wincomm nagyon bejön, de azé ez a szalamandra se kispályás, de még van mit behoznia!
  • Tomcat
    #37
    őőár=pár

    Servant Salamander? Hümm. Lehet megnézem, de wincomm akkor is a legjobb! :)
  • Tomcat
    #36
    Bármennyire is hihetetlen, de a reget hivatalos weboldala, a www.reget.com címen található! :)
    GOGOGO!
    Ő crackhez link meg őőár hozzászólással ezelőtt...
  • Breki33
    #35
    honnan lehet letolteni (ReGet Deluxe 2.1)
  • Laalee
    #34
    semmifele symantech et nem hasznalok. van sokkal jobb :)
    servant salamander :) az rulz 1 dolog hianyzik belöle, az ftp de az uj verzioban mar az is lesz
  • Tomcat
    #33
    Kényszerképzeteid vannak... :)
  • Laalee
    #32
    wincmd szar :)
  • Tomcat
    #31
    Fúúú most menő vagy macó! :DDDD Mit csináltál te kettőkor vazz?

    Na asszem visszadzsállok az anatómia könyvemhez még 1-2 óra erejéig :S Bazz holnap, akarom mondani ma megahardcore ZH lesz belőle, oszt nenm állok a helyzet magaslatán... Ehhe
  • Tomcat
    #30
    FTP hez nem kell más, csak a világ legjobb filemanagerje --> WinCommander. Mindenesetre ha nagyon Flashgettel akarod, akkor 1 szálon töltsél csak...

    FG-nek van 1 bazi jó tulajdonsága, nemtom a konkurensekben benne van-e -mióta Flashgetre ráleltem nekem nem kell más :)- "MINDEN" letöltése Flashgettel. Ekkor minden letölthető filet behoz egy ablakban az adott oldalról, frameről, s a user szépen kiválaszthatja, hogy miket akar leszedni. Mondanom se kell, hogy ugye 50-60 file végigkattingatása helyett 3 klikk mekkora időmegtakarítás :)

    Szal szvsz:
    HTTP -> Flashget
    FTP -> Wincommander
  • KRi2
    #29
    A Jegjobb a NetVampie (4.0pro)
    mindent leszed amit akarok.
  • Tomcat
    #28
    Egmont: Nézzél csak el ide :)
  • Waterhorse
    #25
    Flashget szar! Rengeteg fájl volt amit a flashget nem szedett le de a GetRight igen. Fordított helyzet pedig sose volt, ezért le is töröltem a Flash-t. Meg a NetVampire is jó.
  • CSOCSO
    #21
    jah...
  • Frank99
    #20
    Flashget nagyon jó
  • CSOCSO
    #19
    felejtsétek el ha nem akartok CRC hibát akkor Gozilla
  • CSOCSO
    #18

    nagyjából igy néz ki isdn em van persze a 8 k az már sok a 6-7 és a 7.x az szokásos... amugy a felét nem látjátok a proginak a felső ablakra össze lehet zárni az egészet csak azt látod honnan jön mi, mennyivel és mennyi van hátra....
  • CSOCSO
    #17
    nekem is volt flashget em nem rosz magyar de semmi különöset nem nyujt volt massdownloaderem is meg valami hangyás is azok sem a Go!Zilla 4.0.0.1 a legujabb és a legjobb!! minden tud adok róla képet
  • Efreet
    #15
    ftp-zni körülményes flashget-el... arra ott a wincmd... :)
  • Laalee
    #14
    4,01? talán
  • Breki33
    #13
    enis flasgeth-et hasznalok de ezt nem tudom vele letolteni

    ftp://63.241.144.163/smtp/prg/f/g/4/a/members/uploadz/-=Game ISO=-/Rally Trophy/flt-rtro.006

    pedig sima ftp progival siman megy

    es hogy lehet azt megcsinalni benne hogy egy egesz konyvtarat toltson, ne keljen egyesevel?

    tudom hogy ra lehet huzni de errol az ftp-rol nem tudok

    ja a GO!Zilla-bol melyik a legujabb verzio?
  • Laalee
    #12
    van
  • Lteebee
    #11
    De azért van getright is.
  • Laalee
    #10
    gozilla 3.91 nekem tokeletesen megfelel ugyhogy nem lattam ertelmet a többivel vacakolni, lehet van nala jobb...
  • Efreet
    #9
    flashget. sokmindent kipróbálva nekem is az jött be.
  • Lteebee
    #8
    Én valami ftpexpress-t használok.
    Az szabályos?
  • vaskalap
    #7
    Miért nem alszotok már :)
  • Dikkma
    #5
    Bibibii én vagyok fenn tovább!
  • Dikkma
    #4
    Mi van, hurka? :)
  • Tomcat
    #3
    Cöcöcö legjobb DM csak kimaradt kedves CSOCSO! :)
    Flashget simán kenterbe veri az itt említett progikat. Szvsz jelenleg a legjobb!
  • CSOCSO
    #1
    Sziasztok bocs hoyg idetettem a forumot de a orogi forumban keveset mászkálnak..szal eddig DAP oztam elegem is let mert sok file volt CRC hibás avgy csak hibás...mondjuk a CRC azt tömörített fileoknál volt soxor.. még régebben Gozilláztam , arról álltam át DAP ra ..most itt az uj Gozilla 4 ami nagyon tetszik szépen mutat mindent egyszerre nincs külön ablak ami mutatja hol tart a letöltés és szerintem nem is kelll.. amugy ugyan olyan gyorsan tölt mint a dap tehát én isdn el 1 vonal: 6-8 k...
    nagyjából de inkább 7,x el szoktam..tudásban midnent tud amit kell aranyos lett és szép..hja getright ot nem szeretem nem is akarom hazsnálni és nem is használtam sose:)))ti mit használtok?? probáljátok ki a gozilla 4 et!!! nagyon jó!!!