12
Szerintetek nem lesz ebbol balhe?
  • skorpio7
    #12
    Rendben , dobjuk az egészet a feledés homályába , mint ahogy ezt az ál Alcatraz-ot is , mert egy pillanatnyi figyelmet sem érdemel a színvonala .Főleg , hogy így össze lett tévesztve egy hazai és szerintem majd sokkal sikeresebb játékkal .
  • I.C.ram
    #11
    ok beismerem tevedtem (legalabb en beismertem) de en kerestem de nem talaltam valamiert atfoutott rajta szemem
  • skorpio7
    #10
    Akkor
    KATTINTS IDE !!!
  • skorpio7
    #9
    Akkor jobblenne , ha megnéznéd az én általam nyitottatt .Alig 8 órával előztem meg mind a kettőtöket .Bár már elég sokszor leírtam az egyszerű laikus fórumhasználóknak ( nem hittem , hogy "régi motorosnak" is el kell magyarázni ) , hogy kattints rá arra a T-É-M-Á-K szóra , hogy megnézd , van-e már ilyen topic .De ezek szerint rajtam kívül majd mindenki más lusta vagy ..... ehhez az egyszerű művelethez .
  • I.C.ram
    #8
    Lacc-cal voltam itt holtversenyben!! Csak azt nem tudom hogy hogy a faszba kerult IDE skorpio7 topicja amikor tegnap meg nem volt itt!!! legalabbis ezen az oldalon nem!!
  • I.C.ram
    #7
    bazz en voltam az elso holt versenyben valaki massal (mar nem emlekszem ra) szoval ELEG LEGYEN MAR EBBOL!! ELEGEM VAN HOGY MINDENT LESZOLTOK ES AZT SE TUDJATOK MI A FASZ VAN!!! KURVA FELHUZTOK MINDIG VELE BAZZ
  • Nyiri
    #6
    Nyissatok már meg 5 ilyen topicot, mert meg csak 10 van
  • I.C.ram
    #5
    mie?
  • skorpio7
    #4
    Törölhető topic .
  • Lacc
    #3
    Azt hittem ugyanaz a kettő...
  • I.C.ram
    #2
    Na?
  • I.C.ram
    #1
    nem lesz ebbol balhe hogy itt ez az activionos alcatraz meg nemsokara kijon a Magyar Alcatraz is es elvileg mindkettonek ugyanaz a lenyege (megszokni egy bortonbol) Vajon mi ez a veletlen egybeeses? VELEMENYT KEREK!