28
Mivel tisztítsam a monitoromat?
  • Lack
    #28
    Sima ablaktisztító + szöszölődésmentes törlőkendő.
  • Desiderata #27
    adnak hozzá ilyen speciális szarvasbőrt, por ellen az jó
    maszatokat pedig monitor tisztító sprayjel
  • Veriel
    #26
    Hat nem tudom, enyemet sose tudom rendesen lemosni.. Nikotin+Katrany rarakodik jol :(
  • zacsko
    #25
    Kádban a zuhannyal kell azt mosni, hajsampon sem árt.
  • Atus01
    #22
    Huhh... nekiestem Clin-nel, de szerencsére semmi baja se lett.
  • Atus01
    #21
    Z-nél a pont, benne van a használati utasításban, hogy mivel kell pucolni.
  • skorpio7
    #20
    Hát neked se , ha nem tudod néha tréfára venni a mondanivalód .Elég konzervatív , begyöpösödött lehetsz , ha ezt nem érted ( #18 ).
  • Z
    #16
    Ezt a sok badarságot! Nem volt szemüvegetek? Az antireflex réteg nem tud ilyen gagyi módon legyünni. Amúgy a használati utasításban is benne van ,hogy lehet tisztítani. (Nem túl) nedves rongyval! És utána puha száraz(tiszta) ruhával áttörölni, olyannal, ami nem bolyhoz, és nem is szarvas bőrrel.(Legalábbis nem olyannal ami sokat volt használva, mert elég sok szemcsét zabál meg a szarvasbőr, és azok szépen karcolnak az üvegen). Jó pucolást!
  • Invictus
    #15
    Nekem FLATRON 795FT+ van, és van rajta antisztatikus, antitükrőzödés bevonat... Nem merem alkohollal meg ilyen szerekkel tisztítani mert elkenődhet aztán nézhetem milyen ronda lett (vagy lejön az egész réteg?)
  • Bilux
    #14
    Hali !!!
    Látom,hogy rajta van olyan kékes az a bevonat vagy is le se tudom írni milyen színe van érdekes...
    Amugy meg a halogén asztali lámpám pirosnak tükrözőik vissza tehát rajta van az a szűrő...
  • Pheel
    #13
    Vagy csak nem veszed észre. Ez egy eléggé átlátszó bevonat, amúgy nem látnád a képet ugye :)
  • Bilux
    #12
    Ez érdekes mer én lassan 1 éve tisztogatom a trinitron cssövet és nem oldott le semmit!!
    Clin rules!!
  • Pheel
    #11
    Víz. Az ablaktisztító illetve az alkohol leoldja a tükröződésmentes bevonatot.
    A monitor cleaner feliratú üvegcsék pedig vagy oldják vagy nem. Lehet próbálkozni. Ha rá van írva a csomagolásra hotline vagy webcím, akkor az már jó jel, mert a gyártó bizonyos mértékű garanciát vállal a terméke megbízhatóságára.
  • Laalee
    #6
    antisztatikus monitortisztito + szarvasbör ez kényezteti a monitort :)
  • Bilux
    #5
    Eggyet értek Clin Universal plussz goliat papirtörlő!!!
  • Nyiri
    #4
    clin+parirtolro, nalam mindig bevalik :D
  • Evil
    #2
    hat ha oda van irva hogy monitor cleaner akkor az arra van.Amugy jo tiszta alkohol is a lenyeg hogy ne hagyjon foltot es elparologjon rola.Ja es lehetoleg ne drotkefevel tisztitsd hanem puha ronggyal.Vagy sarokcsiszoloval :)))
  • KoZi
    #1
    Egy MAG 796FD FD Trinitron képcsöves monitorom van. A kérdésem : mivel tisztítsam? Van egy AF gyártmányú Monitor Screen Cleaner tisztítószerem, ezzel lehet? Nem lesz semmi baja (pl: leold valamilyen bevonatot, ami nem véletlenül van rajta :)))
    Válaszokat előre is köszönöm