11569




Mielőtt kérdezel használd a keresőt a lap alján!





IGEN, MÁR MEGJELENT! | NEM, NEM TUDJUK HONNAN LEHET LETÖLTENI! | NEM, NINCS MAGYAROSÍTÁS!



ha warez témában írsz, törlődik a kommented
  • Mr.Macho
    #11
    Hát nemtom skacok, én nem akarom egyik játékot sem védeni a Championship managerrel szemben, de most töltöttem le nemrég és... Hát nem valami nagy élmény, mindenki mondja hogy CM így meg úgy ver minden más manager játékot, ami lehet hogy szakmailag igaz, de totál élvezhetetlen! A menü kurva bonyolult, átláthatatlan, az élmény pedig nulla. Szövegben látom a meccset, mitmodjak kurva jó! 2001-ben vagyunk és képtelenek egy alap vizuális meccset csinálni? Építeni meg nem lehet vagy mivan? És ez a játék veri a többit???
  • hackett1977
    #10
    Igen.

    Az F.A. Premier League Manager 2002 is nagyon korrekt, de nem sok újítást hozott az előző részhez képest. Ugynaz a menürendszer és a match grafika mint az előző részben. Nekem ezzel a progival kapcsolatban mindig az az érzésem, mintha ugynazt akarnák kétszer eladni. Ennek ellenére tényleg nem rossz, de az Alex Ferguson Player Manager 2001 szinte mindenben übereli, ez az ANGOL nylevű BBC értékelőből is kitűnik, úgyhogy én azt mondom, hogy az AFPM2001 minden virtuális focimenedzser számára kötelező.
  • Cobra11
    #9
    Evvel teljesen egyetértek.
  • Cobra11
    #7
    Szerintem azért a Championship Manager 200/2001 is elég jó és fellelhető a warezcenter.warez.hu címen.
  • Mr.Macho
    #5
    honnan szedted le?
  • hackett1977
    #3
    Nemto te = Nemtom ki
  • hackett1977
    #2
    Hi Macho!

    Nemtom te hogy vagy vele, de én az olyan manager progikat szeretem, ahol komplex feladatokat lát6ok el, a csapatépítésen és a taktikán kívül: stadionfejlesztés, merchandising, és a club teljes irányítása a feladatom. Mindezt megfejelve egy olyan opcióval, amiben nem pusztán szöveges információ jut el hozzám a match 'ről, hanem komoly vizuális élmény ilyen mint live match vagy highlights. Nem árt még egy korreket adatbázis, és ha mindez meg van, hajlandó vagyok akár több ezer Forintot is rászánni a game 're.

    Ezen kritériumoknak leginkább az Alex Ferguson's Player Manager 2001 felel meg. Jelenleg ez a legjobb football managment game ami a piacon van.

    Ha nem hiszed olvasd el az erről a játékról nyitott, nyitott nem túl sikeres topic 'om.

  • Mr.Macho
    #1
    Akarok venni egy focis játékot, de nem tudom, melyiki a legjobb, dobjatok már meg némi tanáccsal, magyarázattal együtt, illetve esetleg nhozzávaló linkekkel, köszi