38
Bill Gates életrajz kellene nekem!
  • Wolfsnack
    #38
    szerintem van róla könyv, tuti
  • Zillo
    #37
    Vk tudja bill cipomeretet?
  • Jimmyke
    #36
    Én a Szilícium-völgy Kalózait láttam. Marhajól kezdődött (Steve Jobs meg ez egyik haverja rohantak a suliból mert bombariadót csináltak, a Kék Dobozukkal, amivel ingyé' telefonálhattak bárhol) :D
  • praksi
    #35
    Számító emberek


    a film szerint annyi volt, h a Macintosh meg a Microsoft is ellopta a grafikus megjelenítést a Xerox-tól (a Macintosh még az egeret is)
  • Johnyy
    #34
    háya! mitgondolsz ha a heyében lenék én is csalnék hazudnék, lopnék.. de már fölösleges,, annyi pénzel
  • fluga
    #33
    ja és nem mellesleg úgy 1ébként az ipari kémkedést és lopkodást nem bili találta fel, ő csak alkalmazta ugyanúgy, mint MINDEN vállalat a világon. biztos vagyok benne, hogy az összes cég, amelyik valaha a számítástechnikával kapcsolatba került kémkedett és lopott is ötletet, technológiát, akármit. szóval EZÉRT szerintem felesleges hőbörögni bilire. másért persze azért lehet.
    mondjuk ha nekem lenne 40akárhány milliárd dolcsim, asszem én is leszarnám magasról azt hogy mit gondolnak az emberek rólam:))
  • fluga
    #32
    azok az apple programozói voltak és a GUI-t tőlük lopta biliboj, és aki nagyott nézett az valszeg steve jobs volt:))
  • Johnyy
    #31
    nemtudom, nem láttam de valami oan volt hogy egy ember nekifogott egy grafikai operációsrendszernek aztán a feylesztés befeyezése előtt ráyött hogy túl instabil meg nem valami tökéletes megoldás gy abbahagyta, nemtudom menyi idő mulva a misrosoft kirobant és a világ legnagyobb válalatává emelkdett a WIN.. néven bemutattot or-ével, az ember csak nézett hogy szinte telyesen az ő szoftvere, csak saynos 0 beleszólása volt, a liszensz már a Mc- é volt és az embereke nem tehetett semmit...
  • Braveheart
    #30
    Asszem volt erről egy film is anno
  • Johnyy
    #29
    Egyébként nemtudom tudtátok e de a windowst a microsoft vagyis bill Lopta!
  • I.C.ram
    #28
    te nagyon vicces kölyök vagy, tudod-e?
  • Cicero
    #27
    Egyszer volt, hol nem volt volt egyszer egy Bill Gates aki megvette 50 ezer dollárért a DOS-t aztán ellopta a Macintosh-t... Vége...
  • Lteebee
    #26
    Amit te írsz, az az önsajnálat sajnálása.
  • Efreet
    #25
    höhö... /me perverz :D
  • Laalee
    #24
    egesz nap azon sajnalkozni hogy de sajnalom magam nem lehet jo, csak valami perverznek
  • Lteebee
    #23
    Honnan tudod?
  • Laalee
    #22
    az önsajnalat nem jo
  • Lteebee
    #21
    Sajnálom is magam baromira.
    Aki ismer, tudja.
  • Laalee
    #20
    ez eleg szarul hangzik
  • Lteebee
    #19
    Fontosabb dolgokra sincs időm.
  • Efreet
    #18
    és akkor nincs időd lefordítani? akkor nem is lehet fontos annyira.
  • Lteebee
    #17
    Banyek!

    Pedig egy lánynak kellett volna, aki nagyon fontos.
  • KeKKSZike
    #16
    Szerintem magyar nyelvűt nem fogsz találni... Én legalábbis nem találtam, de ha te nagyobb sikerrel jársz, akkor tedd közzé ide... :)
  • Lteebee
    #15
    De sajna csak a topic van meg, nem a magyar nyelvű életrajz:(
  • Lteebee
    #14
    Ne keresd, megvan.
  • KeKKSZike
    #13
    Nem baj... :))) Én örültem neki....
  • Laalee
    #12
    nem, pedig jöhetne.
  • Assassin
    #11
    LTB merre van ,nem tudod?
  • Laalee
    #10
    igyvan uttörö mar nim is lettem...
  • Assassin
    #9
    Laalee te olyan vagy mint egy kisdobos,ott segítessz ahol tudsz:))
  • Laalee
    #8
    nincsmit
  • KeKKSZike
    #7
    Már megtaláltam... :)

    nyah, akkor végeztem is... :) Köszi a segítséget! :)
  • mateos
    #6
    a microsoft oldalán megtalálod
  • KeKKSZike
    #5
    Köszi... Ezt már megtaláltam, de magyart lenne a legjobb... :)

    Meg tudjátok, hogy mi kellene még nekem?

    "Microsoft termékei"... egy kis iromány a termékeiről... valamilyen rövid ismertető...
  • KeKKSZike
    #4
    Akkor ne látogass ide...
  • Róka
    #3
    http://www.microsoft.com/billgates/bio.asp ?
  • mateos
    #2
    ez a topic sértő :-)
  • KeKKSZike
    #1
    Hello mindenkinek!

    Segítsetek nekem!

    Bill Gates életrajz kellene nekem (magyar lenne a legjobb)... Én sajnos még nem találtam sehol... Ha, valakinek van, vagy tudja, hogy honnan tudnám megszerezni, azt kérem, hogy segítsen nekem!

    Előre is köszönöm ! ! !