3049
Jedi Knight II - Outcast
  • Hmuda
    #1
    Nemsokára megjelenik. Britális a grafikája. Mivel nem a Lucasarts csinálja, számíthat valamennyi sikerre. A képek:


  • Long_Gun
    #2
    Állati! Csak már kész lenne!
  • Lacc
    #3
    Olyan tipikus Q3-as grafika =)
  • Hmuda
    #4
    Szerintem milliószor szemm, mint a Q3. Sokkal több a polygon, még ránézésre is.
  • Hmuda
    #5
    Nézdd meg a stormtrooper sisakját. Sehol egy él. Tökéletesen síma.
  • Dikkma
    #6
    HM!
    Olyan babásnak tűnik a mozgatás, mármint a legalsó képen úgy néz ki az az összecsukló trooper mint ha egy rongybabát ledobnak, de a grafkó király!
    Mikor jön?
    Skorpio7? :)
  • Hmuda
    #7
    Mondjuk szerintem reális, hogyamikor valaki halott, nem kap a sebéhez, hanem összeesik, mint ey rongybaba. Amúgy jó, hogy visszajöttél.
  • Dikkma
    #8
    Szerintem is. (reális meg jó)
    Skorpio7, milyen infóid vannak a megjelenésről? :D
  • skorpio7
    #9
    Nos körbenéztem , de mindenhol csak homályos megjelenési időpont van - 2002 tavasza , nyara .
    De egy helyen ennél pontosabb időpontot is találtam és remélem ez igaz is .

    30/03/2002 - Jedi Knight II

    Hát remélem tényleg így lesz .Egy biztos , bár sokan sajnálták , hogy az OBI-VAN-t átrakták X-BOX-ra , de mivel az egész egész kb. Phantom Menace szintű játék volt ( így elkerülve az újabb bukást a progival ) , nagyon nincs min síránkozni .Ez a program kenterbe fogja verni az OBI-t , ami hogy mást ne mondjak "obizni" fog .
  • Rincewind
    #10
    Remélem maradnak régi kaptafánál és nem lesz benne semmi Ep.1-es szörnyűség...
  • Rincewind
    #11
    Megújul a hivatalos oldal!
  • Rincewind
    #12
    Ezek ''egy fokkal'' jobb modellek, mint, amik a Jedi Knight-ban voltak! ;))



  • GAMECUBE
    #13
    Hat szepek nagyon de a DOA3 karakterei szebbek:)))))))
  • Rincewind
    #14
    Nana! Ne csináljunk itt is vitát. Ezer meg ezer játék karaktere szebb, mint ez, de ez itt (a JK2 - Outcast topicban), nem sokat számít!!!
  • Rincewind
    #15
    Érdemes átnézni a hivatalos oldalon a concept art-okat, mert baromi jó helyszinek lesznek a játékban! És külön öröm, hogy ezek hangulata végre a klasszikus trilógia hangulatát idézi. Tehát eddig minden smakkol, hogy egy baromi jó SW játékot kapjunk a pénzünkért! Csak el ne basszák...
  • Rincewind
    #16


  • Rincewind
    #17
    Érdemes megnézni a játék hivatalos honlapját, mert nagyon designos. Itt!
  • Blasta
    #18
    Mikorra várható? Tudtommal még elég béta nem?
  • Rincewind
    #19
    Még ebben az évben kiadják tudtommal.
  • Blasta
    #20
    Ezt viszont várom ezerrel. Nem vagyok akkora SW fan, de azért szeretem nagyon. (Inkább mint a Star Trek-et :-))
  • skorpio7
    #21
    Béta ?! :)
    Már csak 2 hónapot kell várnod , hogy a kezeid között lehessen a program .

    03/25 - Star Wars: Jedi Outcast
  • D3t0nat0r
    #24
    Ez a trailer kegyetlen jó!
  • magus
    #25
    az 1et honnan?
  • FREAK
    #26
    Sorry, ha már volt róla szó, de nekem a képek alapján Q3 engine feelingem van. Tévedek???
  • Dynamic
    #27
    Nem tévedsz.Ez tényleg Q3.
  • magus
    #28
    senki az1et?
  • FREAK
    #29
    Akkor rossz nem lehet!
  • magus
    #30
    plz
  • Rincewind
    #34
    Ha megjön a cucc, ki van benne pár hajnalig tartó multi-hentelésben? :DDD
  • magus
    #36
    miért kurták el a mohha-ét?
  • EndreMan
    #37
    Hát emberek..ez is eljött...elméletileg holnap aranylemezen van de egyes források szerint már ma...és ha Lucasék betartják az igéretüket ,akkor egyrészt jön demo az aranylemez után rögtön..másrészt talán egy véletlenül kiszivárgó iso,vag rip is jöhet ...úgyhogy már alig kell várni...
  • Rincewind
    #38
    Vannak ilyen híresztelések, de a hivatalos nyilatkozat szerint a játék még nincs Gold fázisban egyelőre!
  • Krinyo
    #39
    mi hogy?
    lesz demo?
    ma holnap?
    mikor?
  • EndreMan
    #40
    Elméletileg holnap jeletik be hivatalosan.
    Magyarországon pl a hcgameren olvashattunk erről.de kulfödli gamer oldalak is írták..persze nem biztos de reménykedjünk.A Lucasarts pedig azt mondta hogy az aranylemez után itt a Demo...és mivel a full 26-án jelenik meg egész reális ez az egész.
  • Sith
    #42
    Ha a hangulata olyan lesz mint a Jedi Knightank akkor eez lesz az év FPS-e, és a grafika se rosz.
  • Krinyo
    #43
    akkor hol van már a demo??
  • Sith
    #45
    Hát jöhetene már azt mondták ha kész az aranylemez akkor jön a demo, na az aranyos állítólag kész...
  • Hmuda
    #46
    Az aranylemezre már régen rácáfoltak. Csak valami vicceskedvű egyén terjesztette a neten.
  • Deajka
    #48
    Honnan veszed az infot ?
  • Rincewind
    #50
    JÓ, AKKOR MOSTMÁR HIVATALOSAN KERESEM AZ ISO-T!!! :)