Újabb per, ezúttal a Sonicblue a kiszemelt célpont

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

mainruler
#13
Hajrá S3! Vesszen a CBS/NBC/ABC! 😊)

\"The problem of leadership is inevitably: Who will play God?\"

#12
Árak (a weblapjuk alapján):
RTV 4040 40 óra felvételi idő-->$ 699
RTV 4080 80 óra felvételi idő-->$ 999
RTV 4160 160 óra felvételi idő-->$1499
RTV 4320 320 óra felvételi idő-->$1999

Én azonnal veszek egyet, ha olcsóbb lesz! (remélem, hogy hamarosan nálunk is árulják majd)
#10
Mennyi egy ilyen kutyu? Rendessen teccik. 😊
A SonicBlue meg felkerult a kedvenc cegek listajara. Majd karacsonyra kuldok nekik csokit 😊

Save yourself a penny for the ferryman Save yourself and let them suffer

#8
Hali. A keszulekkel meg lehet oldani, hogy mondjuk a 20.00-kor kezdodo 2 oras filmet mondjuk 20.30-kor kezded el nezni ugy, hogy nincsenek benne reklamok. Vagyis gyakorlatilag ha varsz egy felorat, orat a kezdessel, reklammentes TV musort kapsz.

Ez eleg durva. A masik az a jelek teljes es konvertalas nelkuli digitalis rogzitese. Ami azt jelenti, hogy az USA-ban digitalis minosegben sugarzott film egy az egyben studiominosegben kerul hozzank. Ez tobb esetben DVD-nel jobb minosegu is lehet!!

Akit bovebben erdekel:

http://www.replaytv.com/partners_products/replaytv.htm
MuERTe
#5
De csak miután megsült rajta a szalonna 😊)
Laalee
#3
pedig milyen jo a tuzre pisilni 😊

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

MuERTe
#2
Nekem ilyenkor mindíg az jut eszembe, hogy a kőkorszak hajnalán is lehettek ilyen emberek, akik inkább lepisilték a tüzet minthogy megpróbáljanak megbarátkozni vele és használni azt.