18
help
  • syscase
    #18
    Login? Ft? Egyéb?
  • skorpio7
    #17
    Én meg csak a válaszomat írom így ... p-r-i-v-á-t FTP-ről .
  • syscase
    #16
    Csak a kérdésemet szeretném megismételni.
    Megírná-e valaki, hogy honnan lehetne most letölteni a Project Eden ISO-t?
  • syscase
    #15
    Hali, mindenkinek!
    Látom ez a topik eléggé el lett felejtve.

    Meg tudná-e mondani valaki, hogy a Project Eden ISO-ját honnan lehetne per-pillanat letölteni?

    Előre is thx!
  • Sephi
    #13

    Koszike!

    Aszt aruld el most hogy ott amikor a 1 szereplo a darut mozgatja es Andre van a darun logo vasbadabon es ott fel le balra jobra meg elore hatra kell menni ott van egy resz amikor gozolog a cso es nem tudok lemenni.. na most hoztam a robotot es o el is csavarta a izet de akkor hirtelen a masik csobol jon ki a gaz... ott micsinalok?
  • Sephi
    #10
    Kerem az elejen hogy kell megtalani a tagot aki bekoltozott a revasra? (magyarul hol az a fasz aki a WC en ul mert en nem talalom a budit)
  • Long_Gun
    #9
    Ja, felajánlott egy egész üveg colát, egy net nélküli haver, ha letöltöm neki.
    Kevin ha tudod hogy lassul, akkor neked nyilván megvan, nem segítenél ki egy dir list-el?
  • Dikkma
    #8
    Biznissz... rippel?
  • Long_Gun
    #7
    Amúgy milyen gépen lassult?
  • Long_Gun
    #6
    Az ok de biznisz miatt kell.
  • KeviN
    #5
    Long_Gun : en nem javaslom neked ezt a jatekot....nagyon elbasztak...ugy be tud lassulni, hogy jacchatatlan...szoval szvsz felejtsd el
  • Long_Gun
    #4
    Ja a full verzió is fentvan itt .. visszább
    203.228.210.45/uploads/Tag/By/Papercutman/Project Eden RIP
  • Long_Gun
    #3
    Ja én írtam :)
  • Long_Gun
    #2
    A segítségeteket szeretném kérni!
    Letöltöttem a rippet de aki be-uházta az elbaszta a hosszú file neveket, szóval kéne egy dir list a file-ok méretével eggyütt a következő 3 alkönyvtárból:
    Images
    Levels
    Movies
    Előre is Big thx!
  • CSOCSO
    #1
    hosszú puska?? emlékeztetsz egy névre.. a vidám szinpadon hallottam ugyan ezt a nevet:) állat egy szinházi darab volt:)