19
F1 Racing Championship 2 - Azaz F1RC2
  • Antiga
    #19
    www.torrentek.hu* vagy bármi torrent lap.. ha nemtod használni MSN: [email protected]
  • Antiga
    #18
    www.torrentel.hu itt rákeresel aztán torrent...
  • bab7
    #17
    helo nem tod veletlenul a F1-es jatekokat honnan tolthetnek le ingyen es ha lehet nem demokat?
  • Antiga
    #16
    A gp4 fenn van: Hungarian SimWorld
  • Antiga
    #15
    en csak a 2002-el jatszottam de nem tetszett naonm szar
    ....
    ugyhogy szerválnom kell egy jobbat de honnan???
  • Anee
    #14
    nem lesz eltörölték egy ideig
  • Imremagdi
    #13
    van már f1rc2-vagy nem is lessz?
  • SarkanyfuaRUSH
    #12
    Udv F1 gamerek!

    Nem tudna nekem valaki feltölteni valahova egy F1 Racing Championship-et vagy mondani egy linket ahonnan letölthetném?

    Előre is köszi
  • Anee
    #11
    hááááááááááááááááááááááááát
    amilyen tehetséges 3d grafikusok vannak ott képesek lesznek egy PIII 800 128MB GF2 szintet kihozni + mellé trébb grafika
  • Nyiri
    #10
    Nincs, de mostmar full 3d harware-s lesz ugyhogy sokkal szebb és kisseb gepigeny :D
  • Anee
    #9
    nem sietnek vele biztosan
    a gp3ról az első kép a megjelenés előtt egy évvel voltak
    gp4ről van kép?nincs szóval még jó mesze lesz
  • Breki33
    #8
    IMre azert nem biztos am hogy az ujban az al jo lessz!

    Es fizikaban es mesterseges inteligenciaban a gp3 2000 a nyero
    ES jon a gp4 hamarosan :-)))))
  • Imremagdi
    #7
    a forma1.jatekok.hu címen vannak kiegészitések pl:2001 es szezoné is,ne ezért várd az f1rc2-őt
  • ATi
    #6
    nemaaa
  • Anee
    #5
    a 2000res lesz s nem a 2001es:-(
  • ATi
    #4
    Ahoy
    F1RC tenyleg ver mindent a piacon, de rohadt nagy hibak vannak benne.
    Parat a latvanyosak kozul:
    -szart se er a speed limiter
    -ha bemesz a depoba serult elso es hatso szarnnyal csak az egyiket cserelik ki, de amikor elindulsz mindketto kilesz cserelve
    -neha a kerekek bordazata se stimmel amit felraknak, de amikor elindulsz akkot jo lesz
    -az AI maga, de neha meglepoen inteligens is tud lenni!!!
    - ha kidurran egy kerek az egesz auto megall, ez marha idegesito, foleg ha egy 70 koros versenyen utso korben kidurran, huhh, nem kivanom senkinek, hogy ezt tapasztalja
    -nincsenek muszaki hibak, eddig 1x lattam kigyulladni spontan egy autot, de velem meg semmi se tortent, kiveve ha valaki utkozott velem
    most csak ezek jutnak eszembe
    -az idojaras tul sablonos, 3 fazis van mig jon a tropusi eso
    Alig varom mar a masodik reszt, remelem a 2001-es szezon lesz megorokitve es nem a 2000-es.
  • Imremagdi
    #2
    a forma1.jatekok.hu cím találtok magyrítást 2001-pilótákat csapatokat,sisakot,és 100ezer dolgot a F1 Racing Championship -hez

    De a másik két forma1-es játékhoz is rengeteg kiegészítő van
  • Imremagdi
    #1
    Mikor jelenik meg? November-t olvastam!

    Kinek melyik tetszik : Forma1 2001 Gp3 2000 vagy F1 Racing Championship

    A gp3 2000 egy nagyrakás szar, a grafikája úgy néz ki mint egy régi DOS-os játék,Kiváncsi lennék miért olyan nagyon jó a fizikai modellezése?

    A Forma1 2001 Grafika szuper,de hihetetlen nagy gépigénye van,az irányítását meg egy kicsit eltúlozták

    A F1 Racing Championship még a régi gépemen is elmegy - celeron 300Mhz 8Mb videokártya - És a grafikálya felülmúlja az elözö két játékét,igen sokkal jobb,pedig ez egy fél éves játék,ilyen szép grafikát,még kicsi felbontás mellett is,Az előző két játékban mehettél bárhova,bezzeg a F1 Racing Championship -ban rögtön büntetést kapsz,Van benne negatívum is,Az ellenfelek csak az ideális iven haladnak,nem kerülnek ki,hanem nekedjönnek,DE URAIM AZ ELÖZÖ KÉT JÁTÉK-ban is előfordulnak ilyenek Pl: próbáljátok az ellenfelet megelőzni egy kanyarban a külső iven
    Gp3 2000 rajt: nyomom a gáz,az autó meg elkezd kacsázni!!!
    F1 Racing Championship = Hiheetlenul jó lehet irányítani,nem úgy mint a forma1 2001,mert ebben ha leveszed az érzékenységet,még akkor is elég egy kicsi mozdulat és máris kintvagy a kavicságyon

    F1 Racing Championship -figyeljétek meg a kerekeket.amikor elindul az autó-jó ha van rajta egy kics kavisz,tehát elöször csúsz ki, a kerék a kavicstól egykicsit barna lett-állóhelyzetben vagy indulj el,és figyeld a kereket!!!Hs észrevetted hogy mire golndoltam,akkor már törölheted is le a gp3 2000 és a forma1 2001-et is,
    most kaptam a hírt,nemtudom helyes e de talán ez a legutolsó információ a F1 Racing Championship 2 megjelenési dátuma : 2001.december.6 Ha megjelenik a másik két játéknak örök életre VÉGE de talán már most is